Mobilusis parašas

Mobilusis parašas

Lengvas, greitas ir patogus būdas jungtis prie e. banko ir kitų sistemų.

Mobilusis parašas – tai Jūsų tapatybės patvirtinimo internete įrankis Jūsų telefone. Su juo saugiai ir patogiai prisijungsite prie e. bankų ir kitų e. sistemų bei e. būdu pasirašysite juridinę galią turinčius dokumentus ir visa tai padarysite tik su vienu tuo pačiu keturių skaitmenų kodu. Su mobiliojo parašo paslauga sutaupysite ir laiko, ir energijos svarbesniems reikalams. Šią paslaugą BITĖ teikia kartu su Europos Sąjungoje atestuotais sertifikavimo paslaugų teikėjais, ji atitinka visus Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus.

  • Patogu ir mobilu. Prisijungti prie e. banko ar pasirašyti e. dokumentus galite visur, kur tik yra mobilusis ryšys. Tam nereikia kodų kortelių ir kodų generatorių, užtenka turėti tik telefoną.
  • Saugu. Jūsų mobilųjį parašą apsaugo specialus keturių skaitmenų pasirašymo sPIN kodas, kurį žinote tik Jūs. Kodą įvedate telefone, o tai yra saugiau nei įvesti slaptažodį interneto svetainėje.
  • Paprasta. Su vienu tuo pačiu keturių skaitmenų kodu prisijungsite prie daugelio e. sistemų – pakaks tik prisiminti jį ir įvesti savo telefone.
  • Greita. Pasirašyti sutartį naudojantis mobiliuoju parašu išmaniajame telefone ar kompiuteryje galima vos per kelias minutes.
  • Patikima. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mobiliuoju parašu pasirašytas e. dokumentas turi tokią pat teisinę galią, kaip ir popierinis rašytinis dokumentas.
  • Konfidencialu. Naudojantis mobiliuoju parašu nekils jokių klausimų dėl tapatybės, konfidencialumo ar klastojimo.

Norite sužinoti apie sprendimą daugiau?

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus su Jumis susisieksime.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.