Interneto apsauga

Interneto apsauga

Telefone naršykite drąsiai ir saugiai.

Paslauga „Interneto apsauga“ – tai sprendimas, kurį rūpindamiesi Jūsų įrenginiais ir juose esančiais duomenimis įgyvendinome bendradarbiaudami su pasauline IT saugumo lydere „Fortinet“. Tai Jūsų įrenginio apsauga nuo kenkėjiškų programų, virusų, duomenų vagysčių ir kitokių grėsmių.

Aktyvinus šią paslaugą, savo įrenginyje Jums nereikės nieko papildomai konfigūruoti. „Interneto apsauga“ Jums naršant internete telefonu atliks šiuos veiksmus:

  • saugos nuo grėsmių pavojingose svetainėse, t. y. tokiose, kurios galimai turi paslėptą kenksmingą programinę įrangą (pvz., virusus arba „Trojos arklius“), galinčią pakenkti Jūsų mobiliajam telefonui arba įsilaužti į jį ir be Jūsų sutikimo naudoti telefone esančią informaciją arba perimti Jūsų mobiliojo telefono kontrolę ir naudoti jį nelegaliai veiklai, pvz., kitų vartotojų atakoms;
  • saugos nuo mėginimo parsisiųsti galimai virusais užkrėstus failus;
  • sustabdys interneto vartojimą užfiksavus grėsmę ir perspės apie aptiktą pavojų. Jūs patys galėsite nuspręsti, ar norite tęsti ir toliau naršyti svetainėje, atsisiųsti failą, ar likti saugiam ir pageidaujamos informacijos ieškoti kituose, patikimesniuose šaltiniuose.

Norite sužinoti apie sprendimą daugiau?

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus su Jumis susisieksime.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.