Garantuotas greitis

Garantuotas greitis

Garantuotos kokybės paslauga Jūsų verslui.


Sparčiai augant 4G tinklo vartotojų skaičiui kartu daugėja ir verslo sričių, kuriose naudojama ši technologija. Vartotojai nori, kad šiandienos technologijos užtikrintų aukštą paslaugų kokybę. Šiuolaikiniam verslui tai yra būtina siekiant, kad kasdienės ir svarbiausios informacinių technologijų paslaugos (pvz., kasos aparatai, prekių ir klientų duomenų bazės, buhalterinės programos, kt.) veiktų sklandžiai ir be sutrikimų.


BITĖS garantuoto greičio paslauga užtikrina minimalią duomenų gavimo (angl. downlink) greitaveiką esant techninėms galimybėms fiksuotoje vietoje net ir 4G tinklo apkrovimo piko metu.
Ši paslauga teikiama BITĖS 4G ryšio tinkle, kuris apima arti 95 % Lietuvos teritorijos. Kartu su paslauga suteikiama BITĖS valdoma ir prižiūrima galinė įranga (maršrutizatorius), kuris gali būti naudojamas prisijungti prie interneto bei virtualių privačių tinklų. Iškilus techninių klausimų klientai gali tiesiogiai kreiptis į visą parą dirbantį Tinklo valdymo centrą (angl. Network Operations Center). Be to, perduodami duomenys 4G tinkle nėra ribojami.
 

Norite sužinoti apie sprendimą daugiau?

Ačiū. Jūsų žinutę gavome. Netrukus su Jumis susisieksime.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.