Tarifai ir mokesčiai

Pavadinimas Tarifas
Minutės kaina į visus Lietuvos tinklus, viršijus mokėjimo plano minutes 0,10 Eur/min.
SMS žinutės kaina į visus Lietuvos tinklus, neužsakius arba viršijus SMS pakete esančių SMS kiekį 0,10 Eur/min.
Interneto duomenų kaina, kai mokėjimo plane nėra duomenų paketo arba kai viršijamas užsakytame duomenų pakete esantis duomenų kiekis 3 Eur už kiekvieną papildomą GB duomenų (išskyrus planui ES 1 GB)
SIM kortelės mokestis, taikomas keičiant ar įsigyjant naują SIM kortelę 4,13 Eur
Pakartotinio įjungimo mokestis, taikomas atnaujinant paslaugų teikimą po to, kai paslaugos buvo laikinai sustabdytos dėl neapmokėtų sąskai 5,5028 Eur
Administravimo mokestis, taikomas kito asmens numerį perrašant Jums, laikinai sustabdant paslaugų teikimą Jūsų prašymu ar keičiant telefono numerį 3,1858 Eur
Popierinės sąskaitos gavimo paštu mokestis, taikomas prisijungusiems prie BITĖS nuo 2013 m. rugpjūčio 28 d. Nemokamai sąskaitas visada galite gauti el. paštu arba savitarnos svetainėje „Mano BITĖ“. 0,4779 Eur/mėn.
MMS žinutė 0,2665 Eur
Skambučiams trumpaisiais numeriais taikomas standartinis tarifas 0,11 Eur/min. su PVM, jei nėra nurodyta kitaip
Išsami informacija apie trumpuosius numerius ir šios paslaugos kainas http://www.bite.lt/pagalba/naudinga-informacija/trumpieji-numeriai

Nurodyti lentelėje, tarptautiniai skambučiai ir SMS, taip pat skambučiai ir SMS trumpaisiais numeriais bei keliaujant užsienyje nėra įtraukiami į mokėjimo plano mokestį. Prieš naudodamiesi pasidomėkite paslaugų tarifais!

 

  • Tarptautiniai skambučiai ir SMS, taip pat skambučiai ir SMS trumpaisiais numeriais bei keliaujant užsienyje nėra įtraukiami į mokėjimo plano mokestį. Prieš naudodamiesi pasidomėkite paslaugų tarifais!
  • Skambučiai Lietuvoje, tarptautiniai pokalbiai, skambučiai keliaujant užsienyje, taip pat skambučiai trumpaisiais numeriais apmokestinami minučių tikslumu, apvalinant į didesniąją pusę.
  • Daugiau informacijos apie paslaugas ir jų tarifus rasite http://www.bite.lt/lt/verslui/paslaugos.
  • Visos kainos yra nurodytos be PVM, jei nėra nurodyta kitaip.

 

Atgal

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.