Meniu

 

 

PavadinimasTarifas
Minutės kaina į visus Lietuvos tinklus, viršijus mokėjimo plano minutes0,10 Eur/min.
SMS žinutės kaina į visus Lietuvos tinklus, neužsakius arba viršijus SMS pakete esančių SMS kiekį0,10 Eur/min.
Interneto duomenų kaina, kai mokėjimo plane nėra duomenų paketo arba kai viršijamas užsakytame duomenų pakete esantis duomenų kiekis3 Eur už kiekvieną papildomą GB duomenų (išskyrus planui ES 1 GB)
SIM kortelės mokestis, taikomas keičiant ar įsigyjant naują SIM kortelę5,00 Eur
Pakartotinio įjungimo mokestis, taikomas atnaujinant paslaugų teikimą po to, kai paslaugos buvo laikinai sustabdytos dėl neapmokėtų sąskaitų5,5028 Eur
Administravimo mokestis, taikomas kito asmens numerį perrašant Jums, laikinai sustabdant paslaugų teikimą Jūsų prašymu ar keičiant telefono numerį3,1858 Eur
Popierinės sąskaitos gavimo paštu mokestis, taikomas prisijungusiems prie BITĖS nuo 2013 m. rugpjūčio 28 d. Nemokamai sąskaitas visada galite gauti el. paštu arba savitarnos svetainėje „Mano BITĖ“.0,4779 Eur/mėn.
MMS žinutė0,2665
Duomenų perdavimas su kitais planais (Eur/MB)0,2665 Eur
Skambučiams trumpaisiais numeriais taikomas standartinis tarifas0,11 Eur/min. su PVM, jei nėra nurodyta kitaip
Išsami informacija apie trumpuosius numerius ir šios paslaugos kainaswww.bite.lt

 

Nurodyti lentelėje, tarptautiniai skambučiai ir SMS, taip pat skambučiai ir SMS trumpaisiais numeriais bei keliaujant užsienyje nėra įtraukiami į mokėjimo plano mokestį. Prieš naudodamiesi pasidomėkite paslaugų tarifais!

  • Tarptautiniai skambučiai ir SMS, taip pat skambučiai ir SMS trumpaisiais numeriais bei keliaujant užsienyje nėra įtraukiami į mokėjimo plano mokestį. Prieš naudodamiesi pasidomėkite paslaugų tarifais!
  • Skambučiai Lietuvoje, tarptautiniai pokalbiai, skambučiai keliaujant užsienyje, taip pat skambučiai trumpaisiais numeriais apmokestinami minučių tikslumu, apvalinant į didesniąją pusę.
  • Daugiau informacijos apie paslaugas ir jų tarifus rasite www.bite.lt 
  • Visos kainos yra nurodytos be PVM, jei nėra nurodyta kitaip.