M. parašas
mažiau vargo su kodais

Tik 4 skaitmenys jungiantis prie e. banko

M. parašas – tai Jūsų tapatybės patvirtinimo internete įrankis Jūsų telefone. Su juo saugiai ir patogiai prisijungsite prie e. bankų ir kitų e. sistemų bei e. būdu pasirašysite juridinę galią turinčius dokumentus ir visa tai padarysite tik su vienu tuo pačiu keturių skaitmenų kodu. Su m. parašo paslauga sutaupysite ir laiko, ir energijos svarbesniems reikalams.

M. parašas turi tokią pat juridinę galią kaip ir įprastasis, pasirašomas ranka. Šią paslaugą BITĖ teikia kartu su Europos Sąjungoje atestuotais sertifikavimo paslaugų teikėjais, ji atitinka visus Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimus.

Kodėl verta rinktis mobilųjį parašą?

Patogu ir mobilu. Prisijungti prie e. banko ar pasirašyti e. dokumentus galite visur, kur tik yra mobilusis ryšys. Tam nereikia kodų kortelių ir kodų generatorių, užtenka turėti tik telefoną.
Saugu. Jūsų m. parašą apsaugo specialus keturių skaitmenų pasirašymo sPIN kodas, kurį žinote tik Jūs. Kodą įvedate telefone, o tai yra saugiau, nei įvesti slaptažodį interneto svetainėje.
Paprasta. Su vienu tuo pačiu keturių skaitmenų kodu prisijungsite prie daugelio e. sistemų – pakaks tik prisiminti jį ir įvesti savo telefone.

Kodėl verta pasirašyti dokumentus m. parašu?

Greita. Pasirašyti sutartį m. parašu naudojantis išmaniuoju telefonu ar kompiuteriu galima vos per kelias minutes.
Patikima. Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus m. parašu pasirašytas e. dokumentas turi tokią pat teisinę galią, kaip ir popierinis rašytinis dokumentas.
Konfidencialu. Naudojantis m. parašu nekils jokių klausimų dėl tapatybės, konfidencialumo ar klastojimo.

Kur galima naudoti m. parašą?

Patvirtinę savo tapatybę su m. parašu galite:
E. bankuose
E. bankuose pervesti pinigų, sumokėti už paslaugas ar produktus, pasirašyti sutartis;
E. dokumentų pasirašymo sistemose
E. dokumentų pasirašymo sistemose pasitelkę tik mobilųjį telefoną e. būdu pasirašysite juridinę galią turinčius dokumentus.
„Sodros“ sistemoje
„Sodros“ sistemoje pateikti įmonės finansines, darbo santykių ar kitas ataskaitas;
VMI sistemose
VMI sistemose pateikti mokesčių ir pajamų deklaracijas, PVM sąskaitų faktūrų registrus ar sumokėti mokesčius, dalyvauti nuotoliniuose mokymuose ir diskusijose;
E. valdžios vartuose
E. valdžios vartuose pateikti paraiškas, užsisakyti pažymas iš valstybės institucijų ir pan.;

M. parašo paslaugos užsakymas

Užsakymas ir aktyvinimas.
Jei norite užsisakyti mobiliojo parašo paslaugą, turite asmeniškai atvykti į bet kurį BITĖS saloną ir pasirašyti m. parašo paslaugos priedą prie mobiliojo ryšio sutarties. Tuomet Jums bus suteikta speciali SIM kortelė su įdiegtu saugiu kriptografiniu moduliu bei skaitmeniniu sertifikatu, apsaugotu 4 skaitmenų sPIN kodu. Atvykdami į BITĖS saloną turėkite pasą arba ID kortelę, taip pat iš anksto pasirūpinkite adresų knygelės nukopijavimu iš Jūsų turimos SIM kortelės į telefono aparatą.
Pasikeitus SIM kortelę, m. parašo paslaugą būtina aktyvinti. Kaip tai padaryti sužinokite atmintinėje arba pasižiūrėkite aiškinamąjį filmuką.
UŽSISAKYKITE SALONUOSE

M. parašo paslaugos kaina

Paslaugos kaina ir tarifai naudojantis skirtingais BITĖS pasiūlymais
Su nauju BITĖS planu Nemokamai
  • Su planais „Euro GB MAX“, „Euro GB 12“, „Euro GB 7“ – 6 mėn. nuo plano aktyvinimo dienos.
  • Su planais „Euro GB 3“, „Euro GB 1“ – 3 mėn. nuo plano aktyvinimo dienos.
Standartinė 0,72 Eur/mėn. be PVM Ši suma įtraukiama į nurodytą fizinio ar juridinio asmens mobiliojo ryšio paslaugų sąskaitą.
SIM kortelė 5 Eur su PVM Mokestis taikomas keičiant ar įsigyjant naują SIM kortelę.
  • Per mėnesį galite atlikti neribotą m. parašo transakcijų skaičių (tiek prisijungimas, tiek pasirašymas skaičiuojama kaip transakcija). M. parašu naudojantis užsienyje, kiekvienas prisijungimas ar pasirašymas Jums bus papildomai apmokestinamas kaip SMS žinutė, taikant atitinkamą tarptautinio ryšio tarifą.
  • Jei norite nutraukti m. parašo sutartį su Jūsų turima SIM kortele, kreipkitės į bet kurį BITĖS saloną. Su savimi turėkite asmens tapatybę liudijantį dokumentą.
  • Jei praradote SIM kortelę, būtina ją užblokuoti paskambinus BITĖS klientų aptarnavimo centro numeriu 1501 (nemokamai).

Kas gali naudotis mobiliuoju parašu?

M. parašu gali naudotis bet kuris fizinis pilnametis asmuo, turintis Lietuvos Respublikos pilietybę, nepriklausomai nuo to, ar BITĖS SIM kortelė yra įmonės ar kito privataus asmens nuosavybė. M. parašas gali priklausyti tik fiziniam asmeniui.
M. parašu taip pat gali naudotis ir ne Lietuvos Respublikos pilietybę turintis asmuo, pateikęs galiojantį leidimą laikinai arba nuolat gyventi Lietuvoje, kuriame nurodytas lietuviškas asmens kodas (ne ES šalių narių piliečiams).
Daugiau informacijos apie mobiliojo parašo (M. parašo) sertifikatų naudojimo sąlygas Lietuvoje rasite čia.
Dėmesio. Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.