Verslo sprendimų rinkinys: pasiūlymo sąlygos

  • Nuolaida Sidabriniam verslo sprendimų rinkiniui suteikiama pasirašius 24 mėn. BITĖS paslaugų sutartį su vienu iš šių verslo klasės interneto planų: „Neriboti GB Biurui“ su 3 (trijų) abonentų grupe, „Garantuotas greitis internetui“ arba „Dedikuota interneto linija“, taip pat įsigijus „Arlo Go“ kamerą išsimokėtinai per 36 mėn. ir pasirašius 24 mėn. BITĖS išmaniosios stebėjimo paslaugos sutartį su interneto planu „Arlo GB Biurui“ arba įsigijus nurodytą „Ajax“ įrangos paketą išsimokėtinai per 36 mėn. ir pasirašius 24 mėn. BITĖS išmaniosios saugumo paslaugos sutartį su interneto planu „Ajax Verslui“. Nuolaida (360 Eur) suteikiama interneto plano „Neriboti GB Biurui“ 2 (dviejų) grupės abonentų SIM kortelių mėnesio mokesčiams arba interneto planų „Garantuotas greitis internetui“ ar „Dedikuota interneto linija“ standartiniams mėnesio mokesčiams ir išdėstoma lygiomis dalimis per 36 mėn. laikotarpį (t. y. nuolaida 10 Eur/mėn.).
  • Nuolaida Auksiniam verslo sprendimų rinkiniui suteikiama pasirašius 24 mėn. BITĖS paslaugų sutartį su vienu iš šių verslo klasės interneto planų: „Neriboti GB Biurui“ su 5 (penkių) abonentų grupe, „Garantuotas greitis internetui“ arba „Dedikuota interneto linija“, taip pat įsigijus „Arlo Go“ kamerą ir nurodytą „Ajax“ įrangos paketą išsimokėtinai per 36 mėn. bei pasirašius 24 mėn. BITĖS išmaniosios stebėjimo paslaugos sutartį su interneto planu „Arlo GB Biurui“ ir 24 mėn. BITĖS išmaniosios saugumo paslaugos sutartį su interneto planu „Ajax Verslui“. Nuolaida (828 Eur) suteikiama interneto plano „Neriboti GB Biurui“ 4 (keturių) grupės abonentų SIM kortelių mėnesio mokesčiams arba interneto planų „Garantuotas greitis internetui“ ar „Dedikuota interneto linija“ standartiniams mėnesio mokesčiams (t. y. nuolaida 20 Eur/mėn.), taip pat interneto plano „Arlo GB Biurui“ mėnesio mokesčiui nuo kainos su sutartimi (t. y. nuolaida 3 Eur/mėn.) ir išdėstoma lygiomis dalimis per 36 mėn. laikotarpį.
  • Visos kainos nurodytos be PVM.
  • Pasinaudojus pasiūlymu taip pat gali būti suteikiamos nuolaidos įsigyjamų įrenginių pradinėms įmokoms. Jums atsisakius BITĖS paslaugų anksčiau nei pasibaigs minimalus naudojimosi paslaugomis terminas, nutrūks ir įrenginių išsimokėjimo sutartys, todėl prašysime Jūsų sumokėti likusias įmokas už įrangą iš karto ir galutinai už ją atsiskaityti. Tokiu atveju taip pat prašysime Jūsų grąžinti nuolaidas, suteiktas įrangos pradinėms įmokoms bei kitas faktiškai suteiktas nuolaidas interneto paslaugoms ar įrangai.
  • BITĖ yra autorizuotas NETGEAR partneris Lietuvoje. NETGEAR™ ir ARLO™ yra tarptautiniai NETGEAR prekių ženklai. © 2015 NETGEAR. BITĖ yra autorizuotas „Ajax“ partneris Lietuvoje. © 2018 „Ajax Systems Inc.“ Visos teisės saugomos.
  • Daugiau informacijos apie pasiūlymo sąlygas teiraukitės Jus aptarnaujančio vadybininko.
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.