IŠMANIOJI SAUGUMO PASLAUGA

Verslo apsauga – išmaniose rankose. Su BITĖS išmaniąja saugumo paslauga galėsite lengvai apsaugoti biurą ar namą nuo bet kokio įsilaužimo, gaisro ar vandens užliejimo pavojaus.

Tik BITĖJE – AJAX apsaugos sistema

Modernaus dizaino belaidė apsaugos sistema AJAX – tai naujos kartos būdas išmaniai apsaugoti savo verslą. Ypač patikimi AJAX detektoriai saugo nuo vagystės, gaisro ir užliejimo pavojaus, o AJAX išmanioji centralė – belaidės apsaugos sistemos „smegenys“ – koordinuoja ir sujungia šiuos detektorius į bendrą sistemą.

Lengva įsirengti pačiam
vos per 15 minučių

Visi AJAX detektoriai yra belaidžiai, lengvai montuojami ir aktyvinami AJAX išmaniojoje programėlėje lietuvių kalba. Paprastai ir greitai pritaikysite apsaugos sistemą savo poreikiams.

Ypač patikima

AJAX signalas užkoduotas, o aptikusi bet kokių sutrikimų ar įsilaužimų sistema apie juos praneša iš karto – ir Jums į išmanųjį, ir, jei pageidaujate, apsaugos tarnybai.

Apsauga nuo gaisro pavojaus

AJAX dūmų detektorius aptinka dūmus ir staigius temperatūros šuolius, o apie pavojus sistema praneša ne tik vietine sirena, bet ir siunčia pranešimus tiesiai į išmanųjį telefoną arba jei pageidaujate apsaugos darbuotojams.

Galimybė prijungti prie
apsaugos tarnybų

AJAX galite prijungti prie apsaugos tarnybų, tad verslo saugumu rūpinsitės kartu arba pavesite tai daryti apsaugos darbuotojams.

Iki 7 metų veikianti baterija

Keisti apsaugos sistemos baterijas – dažniausiai sunku ir nepatogu. Įsirengę efektyviai energiją naudojančią AJAX sistemą apie bateriją galėsite pamiršti.

Paslaugos pasiūlymai

  • Jokių pradinių įrangos mokesčių
  • BITĖS ryšio paslaugos
    AJAX sistemai
12,79 €/mėn.
5,70 €/mėn.
  • Jokių pradinių įrangos mokesčių
  • BITĖS ryšio paslaugos
    AJAX sistemai
23,99 €/mėn.
16,00 €/mėn.

Valdykite AJAX kur bebūtumėte

Atsisiųskite nemokamą AJAX programėlę lietuvių kalba į savo išmanųjį įrenginį ir valdykite apsaugos sistemą – įjunkite ir išjunkite apsaugą, prijunkite naują detektorių ar keiskite jo jautrumą akimirksniu. Veikia visuose „iOS“ ir „Android“ įrenginiuose.

Sužinokite iškart

Visąlaik žinokite, kas vyksta Jūsų versle – gaukite programėlės pranešimą, SMS žinutę ar net skambutį vos suveikus AJAX sistemai.

Naudokitės sistema patogiai

Valdykite sistemą išmaniuoju telefonu net ir nebūdami darbe. Galite naudotis ir patogiu nuotolinio valdymo pulteliu arba belaide valdymo klaviatūra.

Leiskite sistema naudotis kolegoms

Valdykite sistemos vartotojų teises – leiskite sistema naudotis kolegoms, tereikia išsiųsti jiems pakvietimą el. paštu, suteikiant teisę valdyti sistemą.

AJAX nieko
nepamiršta

AJAX pranešimai ir ataskaitos saugomos „debesyse“ neribotą laiką, todėl galėsite bet kada sužinoti visą įvykių istoriją.

AJAX galite prijungti prie saugos tarnybų

Išmanioji apsaugos sistema AJAX gali siųsti pranešimus ne tik Jums – vos keliais spustelėjimais išmaniajame įrenginyje galite prijungti ją prie saugos tarnybų reagavimo paslaugos.

Saugos tarnybos
reagavimo
paslauga

Užsisakę išmaniąją BITĖS saugumo paslaugą, turite galimybę susieti savo AJAX apsaugos sistemą su saugos tarnybų „Apsaugos KOMANDOS“, „Argus“, „G4S“ ar „Eurocash1” reagavimo paslauga.
Susisiekite su apsaugos kompanijomis ir gaukite ypatingą reagavimo paslaugos pasiūlymą.

Šiuo saugos tarnybų reagavimo paslaugos pasiūlymu galite pasinaudoti visose nurodytose kompanijose. Papildomas 10 Eur mokestis bus taikomas už reagavimo komandos atvykimą į vietą. Jums pageidaujant, saugos tarnybos gali pasiūlyti ir kitą Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.
Pavadinimas UAB „Apsaugos komanda“
Kontaktinis nr. +370 5 2300 200
El. paštas ajax@komanda.lt
Internetinė svetainė www.komanda.lt
Pavadinimas UAB „Argus saugos tarnyba“
Kontaktinis nr. +370 655 03919
El. paštas pardavimai@argus.lt
Internetinė svetainė www.argus.lt
Pavadinimas UAB „EUROCASH1“
Kontaktinis nr. +370 693 56335
El. paštas info@eurocash1.lt
Internetinė svetainė www.eurocash1.lt
Pavadinimas UAB „G4S Lietuva“
Kontaktinis nr. +370 5 2755 880
El. paštas uzsakymai@lt.g4s.com 
Internetinė svetainė www.g4s.lt

Saugumas ir internetas kartu apsimoka

Gaukite nuolaidą nuo 360 Eur išsirinkę BITĖS verslo klasės interneto ir išmaniosios stebėjimo ar saugumo paslaugos rinkinį, atitinkantį Jūsų verslo poreikius.

Pasiūlymams galioja papildomos sąlygos, su jomis susipažinti galite čia.

Sidabrinis verslo sprendimų rinkinys

ARBA
Išmanioji saugumo paslauga:
Išmanioji centralė
2 durų ir langų
atidarymo detektoriai
2 judesio detektoriai
Dūmų detektorius
Vidaus sirena
Belaidė valdymo klaviatūra
Lauko sirena
Nuolaida nuo 360 €

Auksinis verslo sprendimų rinkinys

Išmanioji saugumo paslauga:
Išmanioji centralė
2 durų ir langų
atidarymo detektoriai
2 judesio detektoriai
Dūmų detektorius
Vidaus sirena
Belaidė valdymo klaviatūra
Lauko sirena
Nuolaida nuo 826 €

Apie AJAX apsaugos
sistemą – patogiai ir aiškiai

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.