M. parašas – patogu ir visada po ranka

Tai Jūsų tapatybės patvirtinimo internete įrankis Jūsų telefone.
Su juo prisijungsite prie visų e. bankų ir kitų e. sistemų.

Užsisakykite

Patogu ir mobilu

Prisijungti prie e. banko ar pasirašyti e. dokumentus galite visur, kur tik yra mobilusis ryšys. Tam nereikia kodų kortelių ir kodų generatorių, užtenka turėti tik telefoną.

Saugu

Jūsų m. parašą apsaugo specialūs du sPIN kodai, kuriuos žinote tik Jūs. Kodus įvedate telefone, o tai yra saugiau, nei įvesti slaptažodį interneto svetainėje.

Paprasta

Su dviem (visada tais pačiais) savo sugalvotais kodais prisijungsite prie daugelio e. sistemų, pakaks tik prisiminti juos ir įvesti savo telefone.

Kur galima naudoti
m. parašą?

E-bankuose

E. bankuose pervesti pinigų, sumokėti už paslaugas ar produktus, pasirašyti sutartis.

E. valdžios vartuose

E. valdžios vartuose pateikti paraiškas, užsisakyti pažymas iš valstybės institucijų ir pan.

LT institucijos

„Sodros“ sistemoje pateikti įmonės finansines, darbo santykių ar kitas ataskaitas. VMI sistemose pateikti mokesčių ir pajamų deklaracijas, PVM sąskaitų faktūrų registrus ar sumokėti mokesčius, dalyvauti nuotoliniuose mokymuose ir diskusijose.

E. dokumentų pasirašymo sistemose

E. dokumentų pasirašymo sistemose pasitelkę tik mobilųjį telefoną e. būdu pasirašysite juridinę galią turinčius dokumentus.

M. parašo paslaugos
pasiūlymai

Užsisakant kartu su naujais BITĖS planais
0 €

Su planais „Euro GB MAX“, „Euro GB 30“, „Euro GB 7“„Euro GB 3“, „Euro GB 1“ – 3 mėn. nuo plano aktyvinimo dienos.

Mokestis taikomas keičiant ar įsigyjant naują SIM kortelę. Keičiant dabar galiojančią m. parašo SIM kortelę į naująją, saugesnę, iki 2018 m. liepos 15 d. – mokestis netaikomas.

Užsisakant tik m. parašo paslaugą
0,72 €
/mėn.

Ši suma įtraukiama į nurodytą fizinio ar juridinio asmens mobiliojo ryšio paslaugų sąskaitą.

Nauja SIM kortelė – 5 €

Mokestis taikomas keičiant ar įsigyjant naują SIM kortelę. Keičiant dabar galiojančią m. parašo SIM kortelę į naująją, saugesnę, iki 2018 m. liepos 15 d. – mokestis netaikomas.

Pagalba

sPIN1 kodas – tai nuo 4 iki 8 skaitmenų kodas, skirtas prisijungti prie pasirinktos svetainės. sPIN2 kodas – tai nuo 5 iki 8 skaitmenų kodas skirtas pasirašyti ir (ar) patvirtinti Jūsų atliekamą operaciją.

Jūsų patogumui, pradėjus naudoti SIM kortelę rekomenduojame pasikeisti abu sPIN kodus į savo sukurtus, tik Jums žinomus ir lengvai įsimenamus, tačiau skirtingus tarpusavyje.

Kaip tai padaryti, sužinokite čia.

M. parašu gali naudotis bet kuris fizinis pilnametis asmuo, turintis Lietuvos Respublikos (LR) pilietybę, nepriklausomai nuo to, ar BITĖS SIM kortelė yra įmonės ar kito privataus asmens nuosavybė. M. parašas gali priklausyti tik fiziniam asmeniui.

M. parašu taip pat gali naudotis ir ne LR pilietybę turintis asmuo, pateikęs galiojantį leidimą laikinai arba nuolat gyventi Lietuvoje, kuriame nurodytas lietuviškas asmens kodas (ne ES šalių narių piliečiams).

Daugiau informacijos apie m. parašo sertifikatų naudojimo sąlygas Lietuvoje rasite čia.

Jei praradote SIM kortelę, būtinai kuo greičiau ją užblokuokite paskambinę BITĖS klientų aptarnavimo centro numeriu 1501 (nemokamai) arba užsukę į saloną – m. parašo sertifikato naudojimą nutrauksime. Praradę SIM kortelę su m. parašu turėsite įsigyti naują SIM kortelę, kadangi to pačio m. parašo sertifikato atnaujinti negalima.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.