Garantuoto greičio internetas

Paslaugos „Garantuoto greičio internetas” techninės teikimo sąlygos

 

  1. Paslaugos pateikiamumas – 95 %. Paslaugos pateikiamumas – tai laikotarpis, skaičiuojamas per mėnesį, kada Jums užtikrinama galimybė naudotis paslauga. Techninės profilaktikos laikas, vertinant paslaugos pateikiamumą, nėra įskaičiuojamas į paslaugos neteikimo laikotarpį. Paslaugų teikimo sutrikimai BITĖS tinkle šalinami per vieną darbo dieną nuo pranešimo apie sutrikimą dienos.
  2. Minimalūs reikalavimai naudojamai techninei ir programinei įrangai, kad Paslauga tinkamai veiktų:
  • įrenginys su legalia operacine sistema, kurioje įdiegtas TCP/IP protokolas bei papildoma programinė įranga, užtikrinanti prisijungimą prie „BITĖ Lietuva“ tinklo;
  • įsitikinti, kad naudojamas įrenginys yra suderinamas su mobiliojo ryšio įranga, taip pat, kad įrenginio operacinė sistema suderinama su mobiliojo ryšio įrangos programine įranga;
  • įsitikinti, jog naudojamas įrenginys turi pakankamai resursų (procesoriaus spartos, operatyviosios atminties, standžiojo disko talpos), kad mobiliojo interneto paslauga veiktų patikimai.
  1. Naudojimosi šia paslauga metu turite įsitikinti ir imtis visų įmanomų priemonių, kad naudojamame įrenginyje nebūtų žalingų programų ir/arba virusų, kurie galėtų neigiamai veikti Jūsų ir kitų BITĖS tinkle esančių vartotojų mobiliųjų duomenų perdavimo paslaugų naudojimą.
  2. BITĖ teikdama paslaugą, gali atlikti Jums suteiktos įrangos nuotolinį konfigūravimą siųsdama į šią įrangą ir gaudama iš šios įrangos trumpąsias žinutes (SMS). Šios trumposios žinutės nebus papildomai apmokestinamos.
  3. Taip pat paslaugai taikomos ir Bendrosios paslaugų teikimo sąlygos, kurias rasite čia
Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.