Internetas

Mobilus
Veikia iškart
Kaina:
Nuo 15 €/mėn.
arba kreipkitės į Jūsų įmonę aptarnaujantį vadybininką

Papildomos sąlygos

Ši paslauga suteikia galimybę naudotis internetu ne tik visuose įrenginiuose, esančiuose Jūsų biure, bet ir už jo ribų: BITĖS 4G/4G+ ryšiu teikiamu mobiliuoju internetu galėsite naudotis visuose nešiojamuosiuose įrenginiuose su SIM kortelėmis beveik visoje Lietuvoje. Dėl tarptinklinio ryšio galimybės šia paslauga galima naudotis ir užsienyje.

Šios paslaugos įjungimas yra paprastas ir nereikalauja didelių įrengimo kaštų!

Internetu parsisiunčiami duomenys bus apsaugoti nuo grėsmių ir virusų su paslauga „Interneto apsauga“, taip pat kartu su šia paslauga įsigyjami įrenginiai bus apsaugoti „Ekrano draudimu“.

Išsirinkite Jūsų verslui tinkamiausią sprendimą:,

Galima naudotis iš karto
Statinis IP
Pasiūlymo kaina su 24 mėn. sutartimi:
Nuo 35 €/mėn.
arba kreipkitės į Jūsų įmonę aptarnaujantį vadybininką

Papildomos sąlygos

BITĖS šviesolaidinis internetas užtikrins aukštos kokybės itin spartų, net iki 1000 Mbps, internetą bet kuriam Jūsų verslui.

Naudokitės vos tik įsigiję
Užsisakę internetą, juo galėsite naudotis jau tą pačią dieną. Pasirinkus šviesolaidinio interneto paslaugą, kol bus vykdomi interneto įrengimo darbai, galėsite naudotis mobiliuoju 4G internetu.

Nebesirūpinkite dėl greičio
BITĖS šviesolaidinis internetas verslui išlieka itin greitas net naudojant ir daugiau įrenginių vienu metu.

Interneto apsauga
BITĖ pasirūpino nemokama interneto apsauga visiems verslo klientams. Ji Jūsų verslą nuo kenkėjiškų svetainių, atakų ir įvairių virusų internete.

Kiek tai kainuoja?

  • Paslaugos įrengimo mokestis (už privalomus paslaugos įrengimo darbus): 15,70 €
  • Paslaugos mėnesio mokestis: nuo 35,00 € (be PVM) su 24 mėn. sutartimi
Garantuotas greitis
Profesionali IT pagalba 24/7
VPN/APN
Srauto stebėjimas realiu laiku
Kaina:
Nuo 55 €/mėn.
arba kreipkitės į Jūsų įmonę aptarnaujantį vadybininką

Papildomos sąlygos

Ši paslauga Jūsų biure užtikrina tam tikrą interneto duomenų gavimo ir siuntimo greitį net ir tinklo apkrovos piko metu ir nenutrūkstamą įmonės IT paslaugų veikimą. Paslauga teikiama BITĖS 4G/4G+ ryšiu, todėl ja galima naudotis beveik visoje Lietuvoje.

Saugiais duomenų perdavimo kanalais galėsite sujungti skirtingose vietose esančius biuro padalinius užsisakę „Virtualaus privataus tinklo“ (MPLS VPN) paslaugą, o visi internetu parsisiunčiami duomenys bus apsaugoti nuo grėsmių ir virusų su paslauga „Interneto apsauga“.

Svarbu paminėti, kad perduodami duomenys yra neribojami!

Jūsų biure bus sumontuotas BITĖS valdomas ir prižiūrimas maršrutizatorius, o techninius klausimus visada padės išspręsti BITĖS Tinklo valdymo centro inžinieriai, į kuriuos tiesiogiai telefonu galėsite kreiptis 24 valandas per parą.

BITĖS ir tarptautinį interneto tinklą tiesiogiai jungia 140 Gbps ryšio kanalai – tai paslaugos vartotojams garantuoja didelės spartos kokybišką jungtį su pasauliniu interneto tinklu. BITĖS interneto tinklas yra sujungtas su tarptautiniais operatoriais „CenturyLink“ ir „Deutsche Telecom“ bei tiesioginio trafiko apsikeitimo mazgais DE-CIX (Frankfurtas), AMS-IX (Amsterdamas), „NetNod“ (Stokholmas) ir „Data IX“ (Sankt Peterburgas).

Papildomos ir kitos paslaugos:

Techninės paslaugos teikimo sąlygas rasite čia >

Garantuotas greitis
Individualus pritaikymas
Profesionali IT pagalba 24/7
VPN/APN
Srauto stebėjimas realiu laiku
Kaina:
Nuo 95 €/mėn.
arba kreipkitės į Jūsų įmonę aptarnaujantį vadybininką

Papildomos sąlygos

Tai išskirtinai kokybiška, greita ir patikima nuolatinė jungtis prie interneto tinklo. Jūsų įmonė prie interneto bus prijungta itin patikima optine arba radijo ryšio linija, suteikiant galimybę naudotis garantuotos spartos interneto greičiu net ir tose vietovėse, kur nėra išvystytos kabelinės ryšių infrastruktūros. Teikiamas interneto greitis priklauso nuo Jūsų poreikių: jis gali būti nuo keliasdešimt Mbps iki 10 Gbps.

Visais paslaugos diegimo klausimais pasirūpins BITĖ: Jūsų biure bus įdiegta profesionali įranga bei Jūsų poreikius atitinkantis maršrutizatorius, priskirti statiniai IPv4, IPv6 interneto tinklo adresai, esant poreikiui, sukonfigūruotas BGP protokolas. Paslaugų diegimo laikas – iki 10 darbo dienų. Esant techninių klausimų BITĖS Tinklo valdymo centro inžinieriai Jums bus pasiekiami tiesiogiai telefonu 24 valandas per parą.

BITĖS ir tarptautinį interneto tinklą tiesiogiai jungia 170 Gbps ryšio kanalai – tai paslaugos vartotojams garantuoja didelės spartos kokybišką jungtį su pasauliniu interneto tinklu. BITĖS interneto tinklas yra sujungtas su tarptautiniais operatoriais „CenturyLink“ ir „Deutsche Telecom“ bei tiesioginio trafiko apsikeitimo mazgais DE-CIX (Frankfurtas), AMS-IX (Amsterdamas), „NetNod“ (Stokholmas) ir „Data IX“ (Sankt Peterburgas).

Papildomos ir kitos paslaugos:

Kiek tai kainuoja?

Paslaugų kaina nustatoma atsižvelgiant į interneto paslaugų diegimo Jūsų įmonėje sprendimo kompleksiškumą bei investicijas į įrangą paslaugai teikti.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.
Gaukite BITĖS pasiūlymą

Gaukite BITĖS pasiūlymą

+370
Užpildydamas formą sutinku, kad BITĖ susisiektų su manimi dėl šio pasiūlymo ar pateiktų kitus savo prekių ar paslaugų pasiūlymus.
Serverio klaida, pabandykite dar kartą vėliau.

Ačiū

Jūsų duomenys sėkmingai priimti.
Susisieksime su jumis netrukus.