Meniu

Neriboti GB

29,00 €/ mėn. Be sutarties
Jūsų užsakymas
Neriboti GB
Stationary router
1 €
29,00 € / mėn.
Su 24 mėn. sutartimi

Nemokamos paslaugos

Nuo šiol internete naršysite saugiau. Paslauga nuolat tikrina ir sustabdo grėsmę jūsų įrenginiui ir duomenims keliantį interneto srautą – mėginimus patekti į užkrėstus puslapius ar atsisiųsti virusais užkrėstus failus. Užsisakant naują BITĖS planą, paslauga suteikiama nemokamai iki 3 mėn. laikotarpiui. Pasibaigus nuolaidos periodui, standartinė paslaugos kaina 1,23€/mėn

Apsaugokite savo išmaniojo įrenginio ekraną nuo nemalonių dūžių. Įsigyjant naują išmanųjį telefoną su planu, dovanojame naujojo įrenginio ekrano draudimą 1 mėn. nemokamai. Pasibaigus nemokamam laikotarpiui, standartinė paslaugos kaina yra 2,99€/mėn.

Planas suteikia neribotą mobiliųjų duomenų kiekį Lietuvoje.


Papildomos sąlygos

 

- Planas suteikia neribotą duomenų kiekį.
- Pasitikrinti, kiek duomenų persiuntėte, galite savitarnos svetainėje mano.bite.lt.
- Standartinės papildomų paslaugų kainos pasibaigus nemokamam laikotarpiui:
-„Interneto apsauga“ – 1,23 Eur/mėn.
- „Ekrano draudimas“ – 2,99 Eur/mėn.
- Jūs galite bet kada atsisakyti papildomų paslaugų.
- Kainos pateiktos be PVM.
- Keliaujant Europos Sąjungos (ES) ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse išnaudoti megabaitai yra skaičiuojami iš mokėjimo plano ar papildomai užsakomo duomenų paketo suteikiamų kiekių ir apmokestinami LR Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) patvirtintais papildomais mokesčiais. Minutės ir SMS, išnaudoti keliaujant ES / EEE šalyse apmokestinami Lietuvoje taikomais plano tarifais (0,2 Eur/min. ir 0,2 Eur/SMS). Gali būti taikomas duomenų kiekio, išnaudojamo ES / EEE šalyse, limitas, taip pat kiti ES leidžiami per tam tikrą laiką išnaudojamų paslaugų kiekio bei buvimo ES / EEE šalyse laiko apribojimai.
- Ryšys užsienyje ES/EEE ir kitose šalyse.
- Skambučių ir SMS iš Lietuvos į užsienį tarifai.
- Kiti į planą neįskaičiuoti paslaugų tarifai ir sąlygos
- Naudojantis neribotomis paslaugomis galioja BITES sąžiningo naudojimosi paslaugomis taisyklės tiek Lietuvoje, tiek keliaujant ES / EEE šalyse.