Meniu

Vimtag CP1 Išmanioji kamera

Vimtag CP1 Išmanioji kamera

1 / 2

Vimtag CP1 Išmanioji kamera

Nuolatos stebėkite namų aplinką su išmaniąja kamera „Vimtag CP1“. Užsisakykite internetu iki 15 val. ir prekę pristatysime kitą darbo dieną!

Spalva

PVM

  • Mokant iš karto

    32,23 €

    61,98 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

  • Nuolatos stebėkite savo namų aplinką.
  • Matykite aukštos kokybės vaizdą ir naktį.
  • Vaizdą vienu metu gali stebėti keli žmonės.
  • Leidžia bendrauti, turi mikrofoną.
  • Siunčia pranešimus apie galimą pavojų.
 
Vimtag CP1 Išmanioji kamera | BITĖ
„Vimtag CP1“ yra namų stebėjimui ir saugumui skirta kamera. Būdami darbe ar net kelionėje galite matyti viską, kas vyksta Jūsų namuose. Prie šios kameros gali prisijungti net keli žmonės vienu metu. Be to, galite bendrauti su asmenimis, esančiais šalia kameros, nes ji turi ir mikrofoną.

Tai puikus įrenginys norintiems palaikyti nuolatinį ryšį su namais ir namiškiais bei pasirūpinti jų saugumu. Ši kamera įrašinėja garsą, galite keisti jos stebėjimo kryptį per atstumą. Jeigu kamera pamato neįprastą vaizdą, ji automatiškai išsiunčia pranešimą į telefoną. Žinoma, įrašų kokybė išlieka puiki net ir filmuojant tamsoje! „Vimtag CP1“ yra viena universaliausių namų stebėjimo kamerų rinkoje.
 
Žinokite, kas vyksta Jūsų namuose. „Vimtag CP1“ leidžia per interneto ryšį nuolat stebėti savo namus, todėl galite ne tik visada jaustis saugūs, bet ir nuolat žvilgtelėti, kaip sekasi likusiems namuose.
 
Aukščiausios kokybės vaizdas. Ši kamera turi HD raiškos jutiklį, kuris gali judėti visomis kryptimis ir stebėti vaizdą netgi ir naktį – jaustis saugiai galėsite visada!
Bendraukite su namiškiais. Norite susisiekti su savo vaikais ar tėvais? Telefono skambutį jie tikrai ne visada išgirsta, o ir jų matyti, deja, negalėsite. „Vimtag CP1“ padės bendrauti su savo artimaisiais itin paprastai – jiems tereikės atsistoti priešais kamerą!
 
Būkite saugūs. Vaizdą stebėti nuolatos patiems neįmanoma. Todėl „Vimtag“ įdiegė technologiją, kuri užfiksavusi namuose neįprastą veiksmą iš karto praneš apie jį Jums į telefoną. Taigi apie viską, kas vyksta namuose, visuomet sužinosite pirmieji.
 
*„Vimtag CP1“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti belaidį Wi-Fi interneto ryšį namuose ir išmanųjį įrenginį.