Meniu

Samsung telefonų ir laikrodžių belaidis krovimo padas

Samsung telefonų ir laikrodžių belaidis krovimo padas

  • Samsung telefonų ir laikrodžių belaidis krovimo padas
  • Samsung telefonų ir laikrodžių belaidis krovimo padas
1 / 2

Samsung telefonų ir laikrodžių belaidis krovimo padas

Tapkite dar labiau išmaniais įsigyję belaidžio krovimo technologiją SAMSUNG telefonams. Perkant internetu pristatymas - nemokamas.

PVM

  • Mokant iš karto

    49,50 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo apžvalga

  • Pažangi „Qi“ belaidžio įkrovimo technologija užtikrina saugų ir greitą telefono baterijos įkrovimą.
  • Sparčiojo įkrovimo funkcija.
  • Modernaus dizaino kroviklis taps stilinga interjero detale.
  • Belaidis, juo naudotis patogu ir itin paprasta.
 Samsung telefonų ir laikrodžių belaidis krovimo padas | BITĖ
Vos išbandę „Samsung“ telefonų ir laikrodžių belaidį krovimo padą stebėsitės, kaip iki šio be jo apsiėjote. Juk įkrauti išmanųjį telefoną ar laikrodį naudojantis šiuo krovimo padu yra itin patogu. Tiesiog padėkite įrenginį ant krovimo pado, o pažangi „Qi“ technologija pasirūpins efektyviu ir greitu jo baterijos įkrovimu. Beje, nuo šio „Samsung“ telefonų ir laikrodžių belaidį krovimo padą galėsite naudoti ir kitų gamintojų išmaniesiems įrenginiams, palaikantiems „Qi“ technologiją, krauti.
 
„Samsung“ telefonų ir laikrodžių belaidžio krovimo pado tikrai nenorėsite slėpti stalčiuje. Šį kroviklį galima priskirti įrenginiams, kurie pasižymi ne tik technologiniais privalumais, bet ir skoningu dizainu. Tad jis tikrai taps stilinga interjero detale.
 
 Samsung telefonų ir laikrodžių belaidis krovimo padas | BITĖ
Greitai ir patogiai. Įkrauti savo išmanųjį telefoną ar laikrodį dar nebuvo taip paprasta ir patogu. Tik padėkite jį ant „Samsung“ telefonų ir laikrodžių belaidžio krovimo pado ir belaidžio įkrovimo technologija „Qi“ atliks savo darbą be jokių laidų ir jungčių.
 
Įkraukite ir kitus įrenginius. „Samsung“ telefonų ir laikrodžių belaidžio krovimo padas tinka ne tik šio gamintojo išmaniesiems telefonams, bet ir laikrodžiams: „Galaxy Watch“, „Gear S3“ ir „Gear Sport“. Maža to, ant šio pado gali būti įkraunami ir kitų gamintojų įrenginiai, palaikantys „Qi“ technologiją. O tokių Jūsų namuose ar biure tikrai rasis vis daugiau, mat šią pažangią technologiją savo įrenginiuose jau diegia per 200 gamintojų.
 
Saugumas – svarbiausia. Vėsinimo sistema ir specialios angelės apsaugo „Samsung“ telefonų ir laikrodžių belaidžio krovimo padą nuo perkaitimo. Įkrovimo, ypač sparčiojo*, metu nekais nei krovimo padas, nei kraunamas įrenginys.
 
* „Samsung“ telefonų ir laikrodžių belaidis krovimo padas skirtas belaidžio įkrovimo technologiją „Qi“ palaikantiems išmaniesiems telefonams ir laikrodžiams. Sparčiojo įkrovimo funkcija veiks su šiais „Samsung“ įrenginiais: „Galaxy S9“, „S9+“, „S8“, „S8+“, „S8 Active“, „S7“, „S7 edge“, „S7 Active“, „S6 Active“, „Note9“, „Note8“, „Note FE“, „Note5“.