Meniu

Polar M200 išmanusis sporto laikrodis

Polar M200 išmanusis sporto laikrodis

1 / 2

Polar M200 išmanusis sporto laikrodis

Užsakymus pateiktus iki 15 val. pristatysime per 1 - 2 darbo dienas. Užsisakius išmanųjį laikrodį „Polar M200“ internetu pristatymas - nemokamas.

SpalvaBlack

PVM

  • Mokant iš karto

    129,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €


BITĖS Profo komentaras

 
  • Stebi aktyvumą ir širdies ritmą.
  • Baterija laiko net 6 dienas.
  • Turi GPS imtuvą, todėl fiksuoja ir bėgimo trajektoriją.
 
  • Gali veikti kaip asmeninis treneris.
  • Stebi miego kokybę.
  • Rodo statistiką telefone, planšetiniame ir kituose kompiuteriuose.
 
„Polar M200“ turi integruotą pulso matuoklį, GPS bei didžiulį ekraną, galintį rodyti daugybę informacijos. Šis išmanusis laikrodis nuolat stebės Jūsų širdies ritmą, įveiktus žingsnius, sudegintas kalorijas bei kitą veiklą. O naktį, kol miegosite, „Polar M200“ seks ir Jūsų miego kokybę – šis įrenginys naudingas visur ir visada. Jeigu nesate profesionalus sporto ekspertas, šis įrenginys gali patarti Jums, kaip geriau pasiekti norimų tikslų. Tai tarsi Jūsų asmeninis treneris ant riešo.
 
Ekrane visada matysite išsamią informaciją apie pasiekimus, tikslus bei, žinoma, laiką. Visus duomenis apie treniruotes ir bendrą fizinį aktyvumą „Polar M200“ bevieliu ryšiu „Bluetooth“ nuolat sinchronizuos su išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar kitu kompiuteriu – išsamią informaciją apie savo praeities treniruotes, pasiekimus ir progresą galėsite matyti bet kurio savo įrenginio ekrane! „Polar M200“ puikiai atliks ir išmaniojo laikrodžio funkciją, nes šis įrenginys nuolatos rodo laiką bei visus telefono pranešimus.
 
Žinokite, kaip sekasi Jūsų širdžiai. Su „Polar M200“ galite nuolat stebėti savo širdies darbą tiek treniruočių, tiek įprastos veiklos metu. Be to, aukščiausios klasės širdies ritmo matuoklis tiksliai apskaičiuos ir Jūsų sudegintų kalorijų kiekį. Stebėdami savo širdies darbą, galėsite suprasti, ar treniruojatės tinkamai, ir siekti maksimalių rezultatų.
 
Sekite savo aktyvumą dieną ir naktį. „Polar M200“ fiksuos tikslius Jūsų dienos fizinio aktyvumo duomenis: nueitus žingsnius, įveiktą atstumą, užliptus aukštus, sudegintas kalorijas, aktyvias minutes. Integruotas GPS imtuvas leis matyti tikslią treniruočių trajektoriją ir ilgį. „Polar M200“ neverta nusiimti net ir naktį, nes šis laikrodis gali stebėti Jūsų miego trukmę bei kokybę.
 
Matykite tikslią savo trajektoriją. „Polar M200“ turi GPS imtuvą, leidžiantį tiksliai nustatyti Jūsų bėgimo ar važiavimo dviračiu trajektoriją, atstumą ir net aukštį.
 
Žinokite, ką darote teisingai ir kur reikia tobulėti. „Polar M200“ iš karto po treniruotės gali nurodyti, ką darėte teisingai ir ką reikėtų keisti, tad turėdami šį išmanųjį laikrodį, turėsite ir savo asmeninį trenerį. „Polar M200“ matuoja pulsą ir tiksliai stebi Jūsų judesius, tad gali suteikti ypač naudingų patarimų!
 
Visi pranešimai tiesiog ant riešo. „Polar M200“, naudodamas belaidį ryšį „Bluetooth“, susijungs su Jūsų telefonu ir rodys visus jo pranešimus tiesiog savo ekrane. Su šiuo laikrodžiu patogiai matysite visas SMS žinutes, el. laiškus ar net „Facebook“ žinutes ir visuomet galėsite spręsti, ar verta traukti telefoną iš kišenės.
 
Nebūkite priklausomi nuo laidų. Šis išmanusis laikrodis be elektros lizdo gali veikti net 6 dienas, todėl tai nebus dar vienas įrenginys, kurį jums būtina krauti kasdien.
 
Duomenis sinchronizuoja nuolat. Tam, kad „Polar M200“ visą Jūsų sukauptą informaciją perduotų į telefoną, planšetinį ar kitą kompiuterį, nereikia jokių laidų. Šis laikrodis duomenis su Jūsų įrenginiais sinchronizuoja nuolat ir automatiškai.
 
*„Polar M200“ išmanieji laikrodžiai nėra savarankiškai veikiantys įrenginiai ir, norint naudotis visomis jų funkcijomis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ operacine sistema bei turintį belaidį ryšį „Bluetooth“.

Bendra informacija

E-simNe