Meniu

Parrot Airborne Cargo telefonu valdomas dronas

Parrot Airborne Cargo telefonu valdomas dronas

  1 / 2

  Parrot Airborne Cargo telefonu valdomas dronas

   
  • Kompaktiškas, itin stabilus ir greitas.
  • Tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke.
  • Gali fotografuoti skrisdamas.
  • Valdomas išmaniuoju telefonu.
  • Gali transportuoti „LEGO“ figūrėlę ar blokelius.
  • Triukus atlieka vos kelių mygtukų paspaudimu.
   
  Parrot Airborne Cargo telefonu valdomas dronas | BITĖ
  „Parrot Airbone Cargo Travis“ yra itin paprastai valdomas dronas, galintis ant savo viršutinės dalies nešti „LEGO“ žmogeliuką ar blokelius. „Parrot Airbone Cargo Travis“ gali pasiekti iki 20 km/val. greitį, be to, šis dronas yra itin stabilus, nes turi trijų ašių stabilizavimo sstemą. „Airbone Cargo Travis“ valdyti galės netgi ir mažas vaikas ar žmogus, pirmą kartą gyvenime skraidinantis droną.

  Šį droną galite valdyti „Bluetooth“ ryšiu naudodami programėlę „FreeFlight 3“. Maksimalus atstumas tarp drono ir telefono – 20 metrų, todėl šiuo dronu galėsite naudotis tiek lauke, tiek namie – propelerius dengia nuimamas apsauginis rėmas.
   
  Tinkamas visiems ir visur. „Parrot Airbone Cargo“ yra itin kompaktiškas, stabilus ir lengvai valdomas dronas, todėl juo galės naudotis net vaikai. Skraidinti droną saugu ir namuose! Jeigu mėgstate pasiskraidymus naktį, su „Parrot Airbone Cargo“ galite drąsiai leistis į naktinius žygius – švytinčios LED lemputės leis šį droną sekti akimis bet kuriuo paros metu.
   
  Transportuokite „LEGO“ figūrėles ir blokelius. „Parrot Airbone Cargo Travis“ įprastiems žaidimams suteikia naujo smagumo. Pavyzdžiui, pritvirtinkite prie šio drono įvairius „LEGO“ blokelius ar žmogeliukus ir juos nuskraidinkite į kitą vietą.
   
  Įspūdingi triukai vos keliais prilietimais. Paprastu piršto perbraukimu per telefono ekraną galite atlikti tikslius 90 ar 180 laipsnių posūkius. Be to, išmetus „Parrot Airbone Cargo Travis“ į orą, jis automatiškai įjungia variklius ir laikosi ore. Drono valdymas dar niekada nebuvo toks paprastas!
   
  Pasidarykite įspūdingas asmenukes. Žemyn nukreipta „Parrot Airbone Cargo Travis“ kamera ne tik suteikia dronui stabilumą, bet leidžia Jums pasidaryti ir įspūdingas asmenukes, kurios išsaugomos 1 GB atmintinėje.
   
  *„Parrot Airbone Cargo Travis“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir norint juo naudotis, būtina turėti telefoną arba planšetinį kompiuterį, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ operacine sistema bei belaidžiu „Bluetooth“ ryšiu.