Meniu

Kolibree Išmanusis elektrinis dantų šepetėlis

Kolibree Išmanusis elektrinis dantų šepetėlis

1 / 2

Kolibree Išmanusis elektrinis dantų šepetėlis

Rūpinkitės savo sveikata išmaniai ir įsigykite „Kolibree“ išmanųjį elektrinį datų šepetėlį internetu. Užsakius prekę iki 15val jūsų užsakymą pristatysime kitą darbo dieną.

PVM

  • Mokant iš karto

    106,61 €

 
  • Valo dantis daug kokybiškiau negu įprastas dantų šepetėlis.
  • Valo dantis vibruodamas.
  • Turi 3D judesių jutiklį, todėl dirba itin tiksliai.
  • Galvutes galima pakeisti, todėl vienas dantų šepetėlis tinka visai šeimai.
  • Vaikus gali įtraukti specialūs žaidimai.
  • Matykite statistiką ir duomenis telefone.
 
„Kolibree“ išmanusis dantų šepetėlis yra daug naudingesnis, negu iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti. Šis išmanusis šepetėlis pasirūpins, kad Jūs kruopščiai išsivalytumėte kiekvieną dantų milimetrą ir pasirūpintumėte burnos higiena pačiu geriausiu būdu.
 
„Kolibree“ valo dantis naudodamas vibraciją. 3D judesių jutiklis stebi, kurias burnos vietas valote dažniau, o kurias – rečiau. Išsamią informaciją apie tai galėsite patogiai matyti savo išmaniajame telefone naudodami programėlę „Kolibree“. Beje, jei šepetėliu naudojasi vaikas ir jam trūksta kantrybės tai daryti, jį motyvuoti galės patrauklūs animuoti „Kolibree“ personažai. Smagūs žaidimai ne tik padės vaikams tinkamai išsivalyti dantis, bet ir ugdys teisingus įpročius, kurių gyvenime tikrai prireiks.
 
Valo švelniai vibruodamas. „Kolibree“ leis valytis dantis nevarginant riešo, nes visus svarbiausius judesius šis įrenginys atlieka automatiškai. O dėl naujoviškos vibracijos, jis valys dantis gerokai veiksmingiau, negu tai galėtume padaryti su įprastu dantų šepetėliu.
 
Žinokite, kurias vietas reikia valyti atidžiau. 3D judesių jutiklis, kurį turi „Kolibree“, perspės Jus, kurias burnos vietas dar ne iki galo išvalėte.
 
Keiskite tik šepetėlio galvutes. Turint „Kolibree“, Jums nereikės kaskart pirkti naują dantų šepetėlį – pakaks pakeisti jo galvutę. Taip pat, dėl to gali vienu dantų šepetėliu naudotis visa šeima – tereikės kiekvienam užsidėti savo šepetėlio galvutę. Beje, komplektacijoje rasite dvi galvutes.
 
Dantų valymas gali būti smagus. Programėlė „Kolibree“ turi keletą specialiai vaikams skirtų žaidimų, kurie dantų valymą paverčia daug įdomesne, mažuosius įtraukiančia veikla. „Kolibree“ ne tik gerai išvalo, bet ir padeda ugdyti dantų valymo įgūdžius, kurie bus naudingi visą gyvenimą.
 
Įdomi ir naudinga statistika tiesiog Jūsų telefone. Kurias dantų zonas valote dažniausiai? Kiek trunka vidutinis Jūsų dantų valymo seansas? Ką reikėtų tobulinti ir keisti? Visa tai, ir dar daugiau galėsite sužinoti tiesiog atsidarę programėlę „Kolibree“.
 
*„Kolibree“ nėra visiškai savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo pilnai naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ bei turintį belaidį ryšį „Bluetooth“.