Meniu

JBL Everest 310 belaidės ausinės

JBL Everest 310 belaidės ausinės

1 / 2

JBL Everest 310 belaidės ausinės

JBL belaidės ausinės BITĖJE! Užsisakykite „JLB Everest 310“ belaidės ausines internetu iki 15 val. ir kokybišku garsu galėsite mėgautis per 1 - 2 darbo dienas!

PVM

 • Mokant iš karto

  199,99 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

 

BITĖS Profo apžvalga

 • Įspūdinga garso kokybė su „JBL Pro Audio Sound“ technologija.
 • Belaidės ir ergonomiškos – patogios dėvėti net ilgą laiką.
 • „ShareMe 2.0“ technologija: per „Bluetooth“ ryšį junkite savo ausines su kitomis ir dalinkitės muzika su draugais.
 • Veikia kaip laisvų rankų įranga – atsiliepkite į skambučius netraukdami telefono iš kišenės.
 • Muzika valdoma tiesiai iš ausinių – persukite, atsukite ar sustabdykite dainą spausdami ant ausinės esančius mygtukus.
 • Iki 20 val. laikanti baterija.
 • Sulankstomos, todėl neužima daug vietos rankinėje ar kuprinėje.
 • Veikia ne tik su telefonais, bet ir su dauguma „Bluetooth“ ryšį palaikančių išmaniųjų įrenginių.
 
JBL Everest 310 ausinės | BITĖ
Kompanija „Harman“, kuriai priklauso JBL prekės ženklas, kaskart įrodo, jog tobulumui ribų nėra. Daugiau nei 60-ies metų darbo su garso sistemomis patirtis atsispindi kiekviename naujame JBL gaminyje. Ne išimtis – ir atnaujinta belaidžių ausinių „Everest“ serija, kurią išleidusi „Harmann“ kokybės kartelę užkėlė dar aukščiau.
 
Belaidės ausinės „JBL Everest 310“ – tai įspūdingos garso kokybės, dizaino ir technologijų derinys, įtiksiantis net reikliausiam melomanui. Kelis dešimtmečius tobulinta koncertų salėms ir profesionalioms įrašų studijoms skirta „JBL Pro Audio Sound“ technologija pagaliau perkelta ir į šio gamintojo ausines, todėl būkite pasirengę išgirsti tobulai perteikiamą garsą.
 
Iki 20 valandų laikanti baterija bei ergonomiškas dizainas leis ilgai ir patogiai mėgautis klausoma muzika. Beje, belaidžių ausinių „JBL Everest 310“ patogumas puikiai dera su jų stilingumu. Atnaujinto dizaino ausinės yra dar aptakesnių formų, turi šiuo metu itin madingo metalinio blizgesio. Ausinės patobulintos ir technologiškai. Jomis galima naudotis kaip laisvų rankų įranga, o dėka naujos „ShareMe 2.0“ technologijos per „Bluetooth“ ryšį įmanoma susieti savo ausines su kitomis ir kartu su draugais klausytis tą pačią muziką ar žiūrėti filmą. Taigi, jei vertinate kokybę, patogumą ir inovatyvumą, laikas įsigyti belaides ausines „JBL Everest 310“.
 
Pajuskite visus muzikos atspalvius. Daugiau nei 6 dešimtmečius tobulinta ir iki šiol tik koncertų salėse, kino teatruose ir profesionaliose įrašų studijose naudota garso sistema „JBL Pro Audio Sound“ jau pritaikyta JBL ausinėms. Su belaidėmis ausinėmis „JBL Everest 310“ pajuskite visus muzikos niuansus.
 
Klausykitės muzikos nevaržomi laidų. Per belaides ausines „JBL Everest 310“ muzika jūsų ausis pasieks įjungus „Bluetooth“ ryšį. Tad dėvėdami šias ausines galėsite laisvai judėti ir nuveikti įprastus kasdienius darbus nevaržomi jokių laidų.
 
Junkitės ir dalinkitės. Naujoji „ShareMe 2.0“ technologija leidžia jūsų belaides ausines „JBL Everest 310“ sujungti su bet kuriomis kitomis belaidėmis ausinėmis, palaikančiomis „Bluetooth“ ryšį. Todėl kitas ausines dėvintis asmuo gali girdėti tą patį, ką per savąsias girdite Jūs. Ši funkcija ypač pravers ne tik klausantis muzikos, bet ir žiūrint filmą ar žaidžiant kompiuterinius žaidimus.
 
Nuo ausinių valdykite ir muziką, ir skambučius. Ant ausinės esančiais mygtukais galima ne tik paleisti ar sustabdyti muziką, bet ir atsiliepti į skambučius. Jums nereikės griebti telefono, kai kas nors skambins: tiesiog spustelėkite ausinės mygtuką, atsiliepkite ir kalbėkitės. Ausinėje integruotas aidą ir aplinkos triukšmą slopinantis mikrofonas leis susikalbėti be trukdžių.
 
20 valandų be pertraukos. Išjunkite muziką tuomet, kai to norite Jūs, o ne staiga išsikrovus baterijai. Belaidės ausinės „JBL Everest 310“, jas visiškai įkrovus, be pertraukos gali veikti net iki 20 valandų.
 
Kompaktiškos ir patogios. Belaidės ausinės „JBL Everest 310“ pasižymi itin ergonomišku dizainu. Specialios formos ausinių lankelis švelniai apgaubia galvą ir neleidžia ausinėms pernelyg spausti ausų. Ausinių pagalvėlės pagamintos iš lengvos, prie ausų formos prisitaikančios medžiagos, todėl net ilgą laiką dėvėdami šias ausines jausitės itin komfortiškai. Dėl ypatingos konstrukcijos ausines galima sulankstyti ir įdėti į specialų kompaktišką dėklą – taip jas apsaugosite nuo pažeidimų, jos užims mažiau vietos kuprinėje ar rankinėje.
 
* Belaidės ausinės „JBL Everest 310“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint jomis naudotis, būtina turėti išmanųjį įrenginį, turintį „Bluetooth“ ryšį.