Meniu

JBL E55BT belaidės ausinės

JBL E55BT belaidės ausinės

  1 / 2

  JBL E55BT belaidės ausinės

  BITĖS Profo apžvalga

  • Patogiai priglunda, puikiai izoliuoja pašalinius garsus.
  • Vienos iš galingiausių ir kokybiškiausią garsą skleidžiančių „JBL“ ausinių.
  • Veikia ir kaip laisvų rankų įranga.
  • Galima valdyti muziką tiesiai nuo ausinių.
  • Integruota baterija laiko iki 20 valandų.
  JBL E55BT belaidės ausinės | BITĖ
  „JBL E55BT“ belaidės „Bluetooth“ ryšiu veikiančios ausinės turi 50 mm garsiakalbius, todėl gali atkurti itin kokybišką garsą, pilną žemų dažnių. Integruota baterija leidžia muzika mėgautis nepertraukiamai net iki 20 valandų, o baterija įsikraus vos per 2 valandas. Su šiomis ausinėmis galėsite muzikos klausytis daug ilgiau, nes jos turi patogius paminkštinimus. Be to, jos gali veikti ir kaip laisvų rankų įranga, o muziką galite valdyti tiesiai nuo pačių ausinių, todėl telefoną iš kišenės galėsite traukti daug rečiau.
   
  Užmirškite, kad Jūs su ausinėmis. „JBL E55BT“ yra itin patogios – kokybiški paminkštinimai bei nedidelis ausinių svoris leis apie jas pamiršti.
   
  Kokybiškas ir galingas garsas. Šios belaidės ausinės turi įmontuotus itin kokybiškus 50 mm garsiakalbius, todėl su jomis jausitės tarsi koncertų salėje. Galėsite mėgautis garsu tiek per belaidį ryšį „Bluetooth“, tiek per 3,5 mm laidą, kurį rasite komplektacijoje.
   
  Netraukite savo telefono iš kišenės. Šios patogios ausinės turi specialius muzikos valdymo mygtukus, kurie leis perjungti dainą ar atsakyti į telefono skambučius, tad traukti telefoną iš kišenės Jums teks žymiai rečiau.
   
  Ilgai laikanti baterija. „JBL E55BT“ leidžia nepertraukiamai mėgautis muzika net iki 20 valandų! Tuo tarpu iki galo jas įkrauti prireiks vos dviejų valandų.
   
  *„JBL E55BT“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną, turintį belaidį ryšį „Bluetooth“, nebent muzikos planuojate klausyti tik naudodami 3,5 mm laidą.