Meniu

JBL Bar Studio garso sistema

JBL Bar Studio garso sistema

1 / 2

JBL Bar Studio garso sistema

Sodrų ir ryškų garsą garantuojanti „JBL Bar Studio“ garso sistema BITĖJE! Užsisakykite internetu ir pristatysime į namus nemokamai.

PVM

  • Mokant iš karto

    164,46 €

 

BITĖS Profo apžvalga

  • Originalus dizainas.
  • „JBL Surround Sound“ technologija užtikrina nepriekaištingą erdvinio garso kokybę.
  • Itin paprasta naudotis ir įdiegti: sistemą tiesiog sujunkite su televizoriumi per HDMI jungtį.
  • Palaiko „Bluetooth“ ryšį. Leiskite savo mėgstamą muziką iš išmaniųjų įrenginių be jokių laidų.
  • Galimybė valdyti sistemą televizoriaus pulteliu.
 
JBL Bar Studio Garso sistema | BITĖ
Jeigu manote, kad išgauti nepriekaištingai garso kokybei ir erdvinio garso efektui reikia daugybės skirtingų garso kolonėlių, išbandykite garso sistemą „JBL Bar Studio“. Ši sistema, kurią sudaro vos viena sudedamoji dalis, neskaičiuojant valdymo pultelio ir laido, perkels kino teatro at koncertų salės vertą garsą į Jūsų namus. Unikali „JBL Surround Sound“ technologija ir dvigubi bosai užtikrins, kad pajustumėt kiekvieną žiūrimo filmo ar koncerto garso niuansą.
 
Prijungti ir valdyti garso sistemą „JBL Bar Studio“ – itin paprasta. Tiesiog sujunkite sistemą ir savo televizorių HDMI laidu ir mėgaukitės nauja garso kokybe. O jei norėsite klausytis muzikos, įrašytos Jūsų išmaniajame įrenginyje, laidų išvis neprireiks – garso sistema palaiko belaidį „Bluetooth“ ryšį. Garso sistema „JBL Bar Studio“ turi specialių valdymo pultelį, bet norėdami galėsite sistemą valdyti ir savo televizoriaus pulteliu – juk taip patogiau.
 

Įrenginio aprašymas

Garsas lyg kino salėje. Su garso sistema „JBL Bar Studio“ akimirksniu paversite savo namų svetainę kino ar koncertų sale. Sujunkite televizorių su sistema ir leiskite unikaliai „JBL Surround Sound“ technologijai atlikti savo darbą. Neabejokite, su šia garso sista filmus ir muziką atrasite iš naujo.
 
Išskirtinis dizainas – Jūsų namams. Garso sistema „JBL Bar Studio“ ne tik leis mėgautis nepriekaištingu garsu, bet ir praturtins namų interjerą. Originalaus dizaino įrenginys puikiai derės kiekvienuose namuose.
 
Paprasta prijungti ir naudotis. Naudotis pažangiais įrenginiais nebūtinai turi būti sudėtinga. Valdyti garso sistemą „JBL Bar Studio“ – netgi labai paprasta. Kad pradėtumėte ja naudotis, tereikės HDML laidu sistemą sujungti su televizoriumi. Sistemą patogiai valdysite specialiu pulteliu, o jei norėsite dar daugiau patogumo – ir savo televizoriaus pulteliu. Mat garso sistema „JBL Bar Studio“ „susikalba“ su daugelio populiarių TV gamintojų valdymo pulteliais.
 
Junkite su mobiliais išmaniaisiais įrenginiais. KGarso sistema „JBL Bar Studio“ palaiko „Bluetooth“ ryšį, tad ją galėsite ne jokių laidų susieti su savo išmaniuoju telefonu ar planšete ir klausytis juose įrašytos muzikos.
 
* Belaidės ausinės „AKG Y500“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint jomis naudotis, būtina turėti išmanųjį įrenginį, palaikantį „Bluetooth“ ryšį.