Meniu

iCar Porsche Cayman R telefonu valdomas modelis

iCar Porsche Cayman R telefonu valdomas modelis

  • iCar Porsche Cayman R telefonu valdomas modelis
  • iCar Porsche Cayman R telefonu valdomas modelis
1 / 2

iCar Porsche Cayman R telefonu valdomas modelis

„iCAR Porsche Cayman R“ telefonu valdomas modelis. Užsisakę prekes internetu iki 15 val. pristatysime kitą darbo dieną. Pristatymas Lietuvoje - nemokamas.

PVM

  • Mokant iš karto

    53,72 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

  • Tiksli mažesnė „iCar Porsche Cayman R“ kopija. Mastelis - 1:16.
  • Valdomas išmaniuoju telefonu, be jokių papildomų priedų ar laidų.
  • Guminiai ratai, veikiančios šviesos ir atsidarančios durelės.
iCar Porsche Cayman R telefonu valdomas modelis | BITĖ
Dabar kiekvienas gali vairuoti „iCar Porsche Cayman R“. Šią tikslią mažesnę garsaus automobilio kopiją galėsite valdyti tiesiai iš savo telefono. Azartas garantuotas: modelis greitai ir tiksliai reaguoja į visas komandas, guminiai ratai padidina sukibimą, o lempos ne tik šviečia, bet ir rodo posūkius. Kvieskite bičiulius ir surenkite namie ar kieme nepamirštamas išmaniąsias lenktynes!
 
Tikras „iCar Porsche Cayman R“ Jūsų namuose. Šis išmanusis žaislas atrodo visiškai taip pat, kaip tikras „iCar Porsche Cayman R“. Todėl galite suteikti vaikams ar artimiesiems džiaugsmo turėti itin tikrovišką modelį.
 
Nereikalingi jokie pulteliai. Kitiems tokio tipo automobiliams reikalingi specialūs valdymo pulteliai, o „iCar Porsche Cayman R“ pakanka Jūsų išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio.
 
Surenkite įspūdingas lenktynes.Jeigu Jūsų ar draugų garažuose puikuojasi keli „iCar Porsche Cayman R“ automobiliai, nepraleiskite progos surengti azartiškas lenktynes. Išbandykite ir pasimėgaukite visomis šių išmaniųjų automobilių galimybėmis.
 
*„iCar Porsche Cayman R“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ operacine sistema.