Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis

Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis

 • Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis
 • Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis
 • Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis
 • Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis
1 / 2

Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis

Užsisakykite ir gaukite iki Kalėdų! Liko:
00
00
00
00

Gaukite iki Kalėdų!

*Negalioja specialiai pažymėtoms prekėms, kurioms nurodytas ilgesnis prekių pristatymo terminas.

NAUJIENA!

Nemokamas pristatymas į DPD paštomatus visoje Lietuvoje.
*Tik prekėms, įsigytoms už pilną kainą.

AKCIJA

*Išsiuntimas tą pačią dieną

Tik pažymėtoms prekėms, įsigijus darbo dieną iki 13:00

Apžvalga Parametrai
Palyginti
Populiarūs GARMIN išmaniųjų laikrodžių modeliai BITĖJE. Įsigykite internetu ir pristatysime į namus nemokamai.

PVM

 • Mokant iš karto

  354,55 €

  453,72 €

 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas
 • bitė

  Pradinė
  įmoka

Privalumai

 • Itin tiksli GPS navigacija.
 • Iki 3 savaičių veikianti baterija.
 • Vidinės atminties užteks net įsirašius 2000 dainų.
 • „Body Battery“ funkcija nustato, ar jūsų kūnas paruoštas aktyviai veiklai.

Trūkumai

 • Didesnis nei įprasti išmanieji laikrodžiai.
Garmin Fenix 6X Pro – laikrodis sportininkams

Daugelis išmaniųjų laikrodžių sukurti kasdienei veiklai ir įprastoms treniruotėms. Tuo tarpu „Garmin Fenix 6X Pro“ nebaisūs net ekstremaliausi išbandymai. Jei už bėgtakį labiau mylite kalnų slidinėjimą, alpinizmą ar triatloną, tegul ant jūsų riešo įsitaiso iššūkių verta įranga. JAV karinius standartus atitinkantis dizainas sle-pia pažangius fiziologinius jutiklius, fiksuojančius kūno būklę, energijos lygį, širdies darbą ir miego kokybę. Geriausi atletai nusipelno geriausios priežiūros!
Garmin fenix 6x pro BITE


Kariuomenės standartus atitinkantis dizainas

Išmanus laikrodis prisitaiko prie bet kokios jūsų veiklos ir yra pasirengęs įveikti net sunkiausius iššūkius. Naujojo „Fēnix 6X Pro“ korpusas pagamintas iš JAV karinius standartus atitinkančio plieno arba deimanto tvirtumo anglies pluošto. 1,4 colio įstrižainės ekranas didesnis nei bet kurio ankstesnio „Fēnix“ modelio. Jis nuolat veikia ir yra atsparus smūgiams, temperatūrų kaitai bei vandeniui.


Sutvertas sportui

Ant jūsų riešo įsitaisęs „Fēnix 6X Pro“ ir gausybė jo jutiklių nuolat fiksuoja svarbiausius fiziologinius duomenis. Dėl to „PacePro“ technologija padės palaikyti treniruotės tempą pagal reljefo tipą ir maršrutą, o „ClimbPro“ funkcija informuos apie visus aukščio pokyčius, nuokalnes bei įkalnes. Po užsiėmimo galėsite matyti išsamius duomenis apie bėgimo dinamiką, deguonies pasisavinimą, organizmo atsistatymą po treniruotės ir kitą svarbią statistiką.
Garmin fenix 6x pro BITE
Garmin fenix 6x pro BITE


Jūsų treniruočių gidas

Nesvarbu, kokia mėgstamiausia jūsų sporto šaka ir kuo užsiimate kasdien mankštindamiesi. „Fēnix 6X Pro“ rasite jau parengtas jėgos, kardio, jogos ir pilateso užsiėmimų programas. Galėsite peržiūrėti animuotus pratimų pavyzdžius, o „Garmin Connect“ programėlėje parsisiųsite jų ir daugiau. Išmanusis laikrodis siūlo daugybę išankstinių aktyvios veiklos profilių – nuo bėgimo iki slidinėjimo.


Tiksliausia navigacija

Ant riešo segėdami „Fēnix 6X Pro“ ne tik nepaklysite, bet ir lengvai rasite populiariausias vietas savo treniruotėms. Įrenginys palaiko „Multi-GNSS“ funkciją, kuri leidžia prisijungti ne tik prie GPS, bet ir GLONASS bei Galileo palydovinių navigacijos sistemų, kurios veikia ten, kur GPS bejėgis. Laikrodyje taip pat rasite daugiau 41 tūkst. golfo aikštynų ir 2 tūkst. slidinėjimo kurortų bei jiems pritaikytus laikrodžio profilius.
Garmin fenix 6x pro BITE
Garmin fenix 6x pro BITE


Tikslus padėties nustatymas

Laikrodžio veikimą užtikrina ne tik tvirtas korpusas ir talpi baterija, bet ir ypatinga jo lokacijos sistema. Kelionėse ir treniruotėse jums padės ABC jutikliai, kurie fiksuoja aukštį virš jūros lygio, atstoja barometrą ir trijų ašių elektroninį kompasą. Laikrodis supranta, kad įvyko nelaimingas atsitikimas ir siunčia informaciją apie buvimo vietą pasirinktiems kontaktams.


Baterijos pakanka ir porai mėnesių

Aktyviam gyvenimui sukurtas laikrodis negali būti priklausomas nuo įkrovimo laido. „Fēnix 6X Pro“ ličio baterijos išmaniojo laikrodžio režimui užteks iki trijų savaičių, įjungus GPS režimą ir muziką – iki 15 valandų. Energijos taupymo režimas įrenginio veikimą pratęsia iki 80 dienų –tiek, kiek populiariame romane trunka apkeliauti pasaulį. Su energijos valdymo plėtiniu matysite, kiek energijos sunaudoja įvairios programėlės, nustatymai ir jutikliai. Akimirksniu įjungsite energijos taupymo režimą ir prailginsite laikrodžio veikimą.
Garmin fenix 6x pro BITE
Garmin fenix 6x pro BITE


Sukurkite savo sporto grojaraštį

Su „Fēnix 6X Pro“ nereikės treniruotis tyloje. Jo vidinės atminties užteks 2 tūkst. dainų, bet juo taip pat galėsite patogiai valdyti populiariausiose muzikos platformose telefonu klausomą muziką. Jos taip pat veiks ir pačiame laikrodyje, kuris suderinamas su bevielėmis ausinėmis.


Stilingas telefono palydovas

Išmanusis „Fēnix 6X Pro“ veikia ne tik kaip savarankiškas įrenginys – jis suderinamas su jūsų mobiliuoju ir dalinasi su juo ne viena bendra funkcija. Į laikrodį gausite pranešimus apie elektroninius laiškus, trumpąsias žinutes ir kitus įspėjimus. Su „Garmin Pay“ galėsite patogiai atsiskaityti bekontakčiu būdu, o „Connect IQ“ rasite gausybę įrenginio suasmeninimo galimybių – nuo programėlių iki ciferblato.
Garmin fenix 6x pro BITE
Garmin fenix 6x pro BITE


Įdėmiai stebi širdies darbą

Svarbiausias informacijos apie jūsų kūno būklę šaltinis, be abejo, yra širdis. Sekdamas pulsą, „Fēnix 6X Pro“ ne tik apskaičiuoja svarbiausią treniruotės informaciją, bet ir seka jūsų streso lygį ramybės režimu. „Pulse Ox“ jutiklio šviesos spinduliai stebi jūsų deguonies pasisavinimą ir įvertina tiek aukščio aklimatizaciją, tiek miego kokybę.


Kad niekada nesijaustumėte pavargę

Kartais visuma svarbiau už atskiras dalis – ypač kai kalbame apie organizmo savijautą. „Fēnix 6X Pro“ stebi ne tik savo baterijos, bet ir jūsų organizmo energiją. „Body Battery“ sistema remiasi širdies ritmo pokyčiais, informacija apie miegą ir stresą bei kitais duomenimis. Ji padeda jums nuspręsti, kada imtis aktyvios veiklos, o kada geriau atsipalaiduoti ir ramiai praleisti laiką užsiimant mėgstama veikla.
Garmin fenix 6x pro BITE

Bendra informacija

E-simNe
Matmenys51 mm x 51 mm x 14,9 mm
Ciferblato dydis51 mm
Apyrankės tipasSilikonas

Ekranas

Ekrano formaApvali

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiŠirdies ritmo duomenys
JutikliaiBarometrinis aukštimatis
Jutikliai3 ašių elektroninis kompasas
JutikliaiGiroskopas
JutikliaiIntegruotas termometras
JutikliaiAkcelerometras
JutikliaiVO2 maksimumo nustatymas

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasGPS, GPS + GLONASS, Galileo, Pulse Ox, Jautrus imtuvas
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: