Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis

Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis

 • Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis
 • Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis
 • Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis
 • Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis
1 / 2

Garmin Fenix 6X Pro išmanusis laikrodis

Dovana | BITĖ

Laimėkite 1000 Eur kasdien!

Pirkite BITĖJE – įrenginius, paslaugų planus ar kitas prekes – ir registruokitės žaidimui www.bite.lt/kaledos-zaidimas. Kasdien išrinksime po vieną laimingąjį! Žaidimo taisyklės

Apžvalga Parametrai
Palyginti
Populiarūs GARMIN išmaniųjų laikrodžių modeliai BITĖJE. Įsigykite internetu ir pristatysime į namus nemokamai.

PVM

 • Mokant iš karto

  453,72 €

 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas
 • bitė

  Pradinė
  įmoka


BITĖS Profo apžvalga

„Garmin Fēnix 6X Pro“ tikslas – peržengti ribas. Daugelis išmaniųjų laikrodžių sukurti kasdienei veiklai ir įprastoms treniruotėms, o šiam įrenginiui nebaisūs net ekstremaliausi išbandymai. Jei sporto salę iškeičiate į kalnų slidinėjimą, alpinizmą ar triatloną, tegul ant jūsų riešo įsitaiso šių iššūkių verta įranga.
 
Išmaniojo „Garmin Fēnix 6X Pro“ tvirtumas prasideda nuo dizaino, kuris atitinka aukščiausius JAV karinius standartus. Plieno ir stiklo derinys slepia pažangius fiziologinius jutiklius, kurie tiksliai fiksuoja kūno būklę, jo energijos lygį, širdies darbą ir miego kokybę. Įrenginio baterijos užtenka iki trijų savaičių, o energijos taupymo režimas šį laikotarpį pratęsia ir iki daugiau nei 80 dienų.
 
Nors atrodo elegantiškai, „Garmin Fēnix 6X Pro“ sukurtas treniruotėms ir sportui. Jis ne tik sportuojant fiksuoja organizmo būklę, bet ir siūlo išsamų bei animuotą treniruočių gidą, o jo sensoriai jaučia kintantį reljefą bei aplinkos sąlygas. Laikrodyje rasite ne tik populiariausias sporto šakas, bet ir golfo aikštynų bei slidinėjimo trasų žemėlapius. Nepaklysti padės ypač tiksli navigacijos sistema, kuri remiasi ne tik GPS, bet ir kitomis palydovinėmis vietos nustatymo sistemomis. Jei ištiks nelaimė, laikrodis išsiųs pagalbos signalą su duomenimis apie jūsų buvimo vietą, todėl net ekstremaliausiomis sąlygomis jausitės užtikrinti.
 
„Garmin Fēnix 6X Pro“ suderinamas su jūsų išmaniuoju telefonu ir papildo šio galimybes ne tik įvairiais kūno būklės jutikliais. Laikrodžio ekrane matysite pranešimus apie naujas žinutes ar elektroninius laiškus ir galėsite valdyti klausomą muziką. Laikrodis taip pat palaiko populiariausias muzikos klausymo platformas, tad melodijų klausytis galėsite ir be telefono.
 
Šio išmaniojo laikrodžio jutikliai ir algoritmai fiksuoja daugybę sporto parametrų, o tvirtas korpusas sukurtas bet kokioms aplinkos sąlygoms. Dėl šių savybių nenukenčia „Garmin Fēnix 6X Pro“ išmanumas, nes su juo ir toliau galima atlikti daugybę funkcijų ir net pakeisti kai kurias telefono funkcijas. Jis užtikrintai padės jums pasiekti bet kokių sporto aukštumų.
 
Garmin fenix 6x pro BITE


Kariuomenės standartus atitinkantis dizainas

Išmanus laikrodis prisitaiko prie bet kokios jūsų veiklos ir yra pasirengęs įveikti net sunkiausius iššūkius. Naujojo „Fēnix 6X Pro“ korpusas pagamintas iš JAV karinius standartus atitinkančio plieno arba deimanto tvirtumo anglies pluošto. 1,4 colio įstrižainės ekranas didesnis nei bet kurio ankstesnio „Fēnix“ modelio. Jis nuolat veikia ir yra atsparus smūgiams, temperatūrų kaitai bei vandeniui.


Sutvertas sportui

Ant jūsų riešo įsitaisęs „Fēnix 6X Pro“ ir gausybė jo jutiklių nuolat fiksuoja svarbiausius fiziologinius duomenis. Dėl to „PacePro“ technologija padės palaikyti treniruotės tempą pagal reljefo tipą ir maršrutą, o „ClimbPro“ funkcija informuos apie visus aukščio pokyčius, nuokalnes bei įkalnes. Po užsiėmimo galėsite matyti išsamius duomenis apie bėgimo dinamiką, deguonies pasisavinimą, organizmo atsistatymą po treniruotės ir kitą svarbią statistiką.
Garmin fenix 6x pro BITE
Garmin fenix 6x pro BITE


Jūsų treniruočių gidas

Nesvarbu, kokia mėgstamiausia jūsų sporto šaka ir kuo užsiimate kasdien mankštindamiesi. „Fēnix 6X Pro“ rasite jau parengtas jėgos, kardio, jogos ir pilateso užsiėmimų programas. Galėsite peržiūrėti animuotus pratimų pavyzdžius, o „Garmin Connect“ programėlėje parsisiųsite jų ir daugiau. Išmanusis laikrodis siūlo daugybę išankstinių aktyvios veiklos profilių – nuo bėgimo iki slidinėjimo.


Tiksliausia navigacija

Ant riešo segėdami „Fēnix 6X Pro“ ne tik nepaklysite, bet ir lengvai rasite populiariausias vietas savo treniruotėms. Įrenginys palaiko „Multi-GNSS“ funkciją, kuri leidžia prisijungti ne tik prie GPS, bet ir GLONASS bei Galileo palydovinių navigacijos sistemų, kurios veikia ten, kur GPS bejėgis. Laikrodyje taip pat rasite daugiau 41 tūkst. golfo aikštynų ir 2 tūkst. slidinėjimo kurortų bei jiems pritaikytus laikrodžio profilius.
Garmin fenix 6x pro BITE
Garmin fenix 6x pro BITE


Tikslus padėties nustatymas

Laikrodžio veikimą užtikrina ne tik tvirtas korpusas ir talpi baterija, bet ir ypatinga jo lokacijos sistema. Kelionėse ir treniruotėse jums padės ABC jutikliai, kurie fiksuoja aukštį virš jūros lygio, atstoja barometrą ir trijų ašių elektroninį kompasą. Laikrodis supranta, kad įvyko nelaimingas atsitikimas ir siunčia informaciją apie buvimo vietą pasirinktiems kontaktams.


Baterijos pakanka ir porai mėnesių

Aktyviam gyvenimui sukurtas laikrodis negali būti priklausomas nuo įkrovimo laido. „Fēnix 6X Pro“ ličio baterijos išmaniojo laikrodžio režimui užteks iki trijų savaičių, įjungus GPS režimą ir muziką – iki 15 valandų. Energijos taupymo režimas įrenginio veikimą pratęsia iki 80 dienų –tiek, kiek populiariame romane trunka apkeliauti pasaulį. Su energijos valdymo plėtiniu matysite, kiek energijos sunaudoja įvairios programėlės, nustatymai ir jutikliai. Akimirksniu įjungsite energijos taupymo režimą ir prailginsite laikrodžio veikimą.
Garmin fenix 6x pro BITE
Garmin fenix 6x pro BITE


Sukurkite savo sporto grojaraštį

Su „Fēnix 6X Pro“ nereikės treniruotis tyloje. Jo vidinės atminties užteks 2 tūkst. dainų, bet juo taip pat galėsite patogiai valdyti populiariausiose muzikos platformose telefonu klausomą muziką. Jos taip pat veiks ir pačiame laikrodyje, kuris suderinamas su bevielėmis ausinėmis.


Stilingas telefono palydovas

Išmanusis „Fēnix 6X Pro“ veikia ne tik kaip savarankiškas įrenginys – jis suderinamas su jūsų mobiliuoju ir dalinasi su juo ne viena bendra funkcija. Į laikrodį gausite pranešimus apie elektroninius laiškus, trumpąsias žinutes ir kitus įspėjimus. Su „Garmin Pay“ galėsite patogiai atsiskaityti bekontakčiu būdu, o „Connect IQ“ rasite gausybę įrenginio suasmeninimo galimybių – nuo programėlių iki ciferblato.
Garmin fenix 6x pro BITE
Garmin fenix 6x pro BITE


Įdėmiai stebi širdies darbą

Svarbiausias informacijos apie jūsų kūno būklę šaltinis, be abejo, yra širdis. Sekdamas pulsą, „Fēnix 6X Pro“ ne tik apskaičiuoja svarbiausią treniruotės informaciją, bet ir seka jūsų streso lygį ramybės režimu. „Pulse Ox“ jutiklio šviesos spinduliai stebi jūsų deguonies pasisavinimą ir įvertina tiek aukščio aklimatizaciją, tiek miego kokybę.


Kad niekada nesijaustumėte pavargę

Kartais visuma svarbiau už atskiras dalis – ypač kai kalbame apie organizmo savijautą. „Fēnix 6X Pro“ stebi ne tik savo baterijos, bet ir jūsų organizmo energiją. „Body Battery“ sistema remiasi širdies ritmo pokyčiais, informacija apie miegą ir stresą bei kitais duomenimis. Ji padeda jums nuspręsti, kada imtis aktyvios veiklos, o kada geriau atsipalaiduoti ir ramiai praleisti laiką užsiimant mėgstama veikla.
Garmin fenix 6x pro BITE

Bendra informacija

E-simNe

Jutikliai ir funkcijos

JutikliaiŠirdies ritmo duomenys
JutikliaiBarometrinis aukštimatis
Jutikliai3 ašių elektroninis kompasas
JutikliaiGiroskopas
JutikliaiIntegruotas termometras
JutikliaiAkcelerometras
JutikliaiVO2 maksimumo nustatymas

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasGPS, GPS + GLONASS, Galileo, Pulse Ox, Jautrus imtuvas
Gaukite pasiūlymą verslui
Mane domina: