Meniu

Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition belaidė garso kolonėlė

Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition belaidė garso kolonėlė

  • Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition belaidė garso kolonėlė
1 / 2

Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition belaidė garso kolonėlė

Įsigykite pigiau

Įsigykite šią „Fresh'n Rebel“ garso kolonėlę pigiau. Nuolaidos taikomos salone ir internetu.

Užsakymus pateiktus iki 15 val. pristatysime kitą darbo dieną. Užsisakykite „Fresh 'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition“ belaidę garso kolonėlę internetu ir pristatysime nemokamai.

Spalva

PVM

  • Mokant iš karto

    16,52 €

    49,58 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo komentaras

  • Unikalus dizainas.
  • Itin galingas ir kokybiškas garsas.
  • 3,5 mm ausinių lizdas leidžia naudoti ne tik bevielį ryšį „Bluetooth“.
  • Baterija laiko net 20 valandų.
 Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition belaidė garso kolonėlė | BITĖ
Galingasis garsiakalbis „Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition“ leis Jums klausytis muzikos iš išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio belaidžiu ryšiu „Bluetooth“ arba per 3,5 mm lizdą, o kraunama baterija užtikrins, kad muzika kaskart galėtumėte džiaugtis net iki 20 valandų.
 
Didžiausias šio „Bluetooth“ garsiakalbio išskirtinumas yra dizainas. „Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition“ atrodo itin šiuolaikiškai ir net neįprastai, nes yra pagamintas iš ypatingų medžiagų. Be to, galite pasirinkti vieną iš daugybės spalvų. „Fresh'n Rebel“ pasirūpino, kad šis garsiakalbis džiugintų ne tik ausį, bet ir akį.
 
 Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition belaidė garso kolonėlė | BITĖ
Mėgaukitės nuostabiu garsu. Už „Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition“ žemus ir aukštus dažnius atsakingi skirtingi garsiakalbiai, todėl Jūs galėsite mėgautis stipriu ir kokybišku garsu.
 
Išskirtinai šiuolaikiškas dizainas. „Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition“ naudoja tik išskirtines aukštos kokybes medžiagas, tokias kaip medžiaginis audinys, medis ir oda. Be to, „Fresh‘n Rebel“ idealiai suderina spalvas, todėl visada atrodysite itin stilingai!
 
Nebūkite priklausomi nuo laidų. „Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition“ be elektros lizdo gali groti net 20 valandų, todėl tai nebus dar vienas įrenginys, kurį jums būtina krauti kasdien. Nepamirškite ir galimybės groti muziką naudojant belaidį ryšį „Bluetooth“!
 
*„Fresh'n Rebel Rockbox Brick Fabriq Edition“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną su belaidžiu ryšiu „Bluetooth“ arba 3,5 mm ausinių lizdu.