Meniu

Fresh n' Rebel Caps belaidės ausinės

Fresh n' Rebel Caps belaidės ausinės

  • Fresh n' Rebel Caps belaidės ausinės
1 / 2

Fresh n' Rebel Caps belaidės ausinės

Įsigijus belaides ausines „Fresh 'n Rebel Caps“ iki 15 val. prekę pristatysime kitą darbo dieną.

Spalva

PVM

  • Mokant iš karto

    24,79 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

  • Stilingas ir šiuolaikiškas dizainas.
  • Patogiai priglunda, izoliuoja išorinius garsus.
  • Leidžia klausytis muzikos be jokių laidų.
  • Muziką galima valdyti tiesiai nuo ausinių.
  • Baterija laiko iki 5 valandų.
 Fresh'n Rebel Caps belaidės ausinės | BITĖ
„Fresh‘n Rebel Caps“ yra įspūdingos bevielės ausis dengiančios ausinės, kurios gali pasigirti aukšta garso kokybe, ypatingu patogumu ir, žinoma, šiuolaikišku dizainu. Jos leis Jums palikti visus laidus namie, pamiršti aplinkos triukšmą ir tiesiog mėgautis muzika.
 
O klausytis mėgstamų dainų ar paskaitų nekraudami ausinių galėsite net 5 valandas. Jeigu Jums reikia daugiau laiko, klausytis muzikos galite ir naudodami įprastą 3,5 mm ausinių laidą. Nuo šių ausinių niekada nepavargsite, nes jų pagalvėlės itin minkštos, todėl ausinės nespaudžia ir nekaitina ausų. Be to, „Fresh'n Rebel Caps“ leis Jums išsiskirti iš minios – su jomis visada atrodysite ryškiai ir šiuolaikiškai.
 
 Fresh'n Rebel Caps belaidės ausinės | BITĖ
Žinomi „JBL“ garso ir dizaino meistrai sukūrė lengvas, patogias ir stilingas į ausis kišamas ausines. Laidinės ausinės „JBL T290“ atkuria garsą, kurio aukšta kokybė nepaliks abejingų. Technologija „PureBass“ padės Jums pajusti žemų dažnių galią. Naudokite ausines „JBL T290“ ir kaip laisvų rankų įrangą – tvirtame, nesusipinančiame laide integruotas valdymo mygtukas ir mikrofonas.
 
Jauskitės patogiai ir atrodykite stilingai. „JBL T290“ yra itin patogios, jos niekada neiškrenta iš ausų ir sveria labai nedaug, tad jų net nejusite. Tuo tarpu aliuminis suteikia šioms ausinėms solidumo ir šiuolaikiškumo.
 
Kokybiškas ir galingas garsas. „JBL“ su garsu dirba per 60 metų, todėl jie žino, kaip turi skambėti muzika. Šios ausinės naudoja itin kokybiškas detales ir technologiją „PureBass“, tad su jomis jausitės tarsi koncerto salėje, ir tikrai nepritrūksite žemų dažnių!
 
Atsakykite į skambučius. Integruotas „JBL“ mikrofonas leis vieno mygtuko paspaudimu atsiliepti į skambučius. Naudojama technologija užtikrina, kad atsiliepusio į skambutį pašnekovo girdėti netrukdytų aidas.
 
Pamirškite besipainiojančius laidus. „JBL“ sukūrė tvirtą, nesipainiojantį laidą, todėl netgi įsimetę ausines į rankinę ar kišenę galėsite nesijaudinti dėl susipainiojusių laidų.
 
*„JBL T290“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti telefoną, turintį 3,5 mm ausinių lizdą.
Būkite stilingi visur ir visada. „Fresh'n Rebel Caps“ yra patogiai sulankstomos, išvaizdžios ausinės. Šios ausinės atrodo taip gerai, kad jas netgi galima naudoti kaip paprastą, bet stilingą, šiuolaikišką ir, žinoma, funkcionalų aksesuarą.
 
Maksimalus patogumas. Šių ausinių pagalvėlės itin minkštos, todėl Jūs nejusite jokio diskomforto. Taip pat jos leis Jums visiškai atsiriboti nuo aplinkos ir pasinerti į mėgstamą muziką, nes šios pagalvėlės veikia ir kaip pasyvi garso izoliacija.
 
Pamirškite laidus. Jeigu Jums nepatinka laidai, tuomet šios ausinės yra nuostabus pasirinkimas, nes jos palaiko belaidį ryšį „Bluetooth“ ir be laido gali veikti iki 5 valandų.
 
*„Fresh'n Rebel Caps“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint naudotis visomis jo galimybėmis, būtina turėti telefoną, turintį belaidį ryšį „Bluetooth“ arba 3,5 mm ausinių lizdą.