Fitbit Versa išmanusis laikrodis

Fitbit Versa išmanusis laikrodis

Išparduota
1 / 2

Fitbit Versa išmanusis laikrodis

Užsisakykite ir gaukite iki Kalėdų! Liko:
00
00
00
00

Gaukite iki Kalėdų!

*Negalioja specialiai pažymėtoms prekėms, kurioms nurodytas ilgesnis prekių pristatymo terminas.

NAUJIENA!

Nemokamas pristatymas į DPD paštomatus visoje Lietuvoje.
*Tik prekėms, įsigytoms už pilną kainą.

AKCIJA

*Išsiuntimas tą pačią dieną

Tik pažymėtoms prekėms, įsigijus darbo dieną iki 13:00

Apžvalga Parametrai
Palyginti
Populiarūs FITBIT išmaniųjų laikrodžių ir apyrankių modeliai jau BITĖJE. Užsisakykite internetu ir pristatysime jums patogiu adresu per 1 - 2 darbo dienas.

SpalvaPeach Gold

PVM

 • Mokant iš karto

  48,76 €

  73,55 €

 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas
 • bitė

  Pradinė
  įmoka


BITĖS Profo apžvalga

 • Seka fizinį aktyvumą: skaičiuoja per dieną nueitus žingsnius, atstumą, įveiktus aukštus, sudegintas kalorijas ir aktyviai praleistą laiką.
 • Nuolat matuoja širdies ritmą. Pagal šį rodiklį nustato miego kokybę, streso lygį, fizinio pasirengimo lygį.
 • Automatiškai atpažįsta įvairias sporto veiklas.
 • Daugiau nei 15 iš anksto parengtų treniruočių ir interaktyvaus trenerio patarimai - sportuokite efektyviau.
 • Atsparus vandeniui iki 50 m gylio. Segint laikrodį galima plaukioti, fiksuojami plaukimo rezultatai.
 • Ryškus jutiklinis LCD ekranas. Vaizdą aiškiai matysite ir šviečiant saulei, ir vandenyje.
 • Laikrodžio vidinėje atmintyje telpa apie 300 dainų. Klausykitės muzikos per belaides ausines ir be telefono.
 • Pranešimus apie gautas žinutes, el. laiškus, skambučius ir kalendoriaus įvykius matysite laikrodžio ekrane ir nepraleisite nieko svarbaus.
 • Speciali „Fitbit“ programėlė telefone – išsami aktyvumo statistika vienoje vietoje.
 • Galima keisti ciferblato išvaizdą ir laikrodžio dirželius - pritaikykite laikrodį pagal savo stilių ir poreikius.
 • 4 dienas laikanti baterija.
 
Dėl pažangių ir originalių technologijų, patikimumo bei tikslumo kompanijos „Fitbit“ išmaniosios apyrankės ir laikrodžiai yra vieni populiariausių pasaulyje. Kiekvienas naujas šio gamintojo produktas sugeba nustebinti savo inovatyvumu. Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ – ne išimtis. Tiek šio įrenginio dizainas, tiek funkcionalumai tik patvirtina, jog „Fitbit“ žengia koja kojon su kitais rinkos lyderiais, o kai kuriais atvejais juos net lenkia.
 
Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa“ tikrai nebegalima vadinti vien tik fizinio aktyvumo rodiklius sekančiu įrenginiu. Jame puikiai dera tiek fiziniam aktyvumui ir sportui, tiek kasdieniam gyvenimui skirti „Fitbit“ funkcionalumai, ne tik fiksuojantys duomenis, bet ir juos analizuojantys bei paverčiantys naudotojui vertingais patarimais ar įžvalgomis. Pavyzdžiui, laikrodyje įdiegta itin tiksli širdies ritmo matavimo technologija „PurePulse“, remdamasi širdies ritmo duomenimis nustato žmogaus miego kokybę, streso bei fizinio parengtumo lygį. Ne tik nustato, bet ir primena bent šiek tiek pajudėti, jei per ilgai užsisėdite, arba pasiūlo atlikti kelis kvėpavimo pratimus stresui numalšinti. O pasitelkę interaktyvų trenerį „Fitbit Coatch“ tiesiog laikrodžio ekrane stebėsite, kaip taisyklingai atlikti pratimus.
 
Laikrodį prijungę prie telefono GPS, tiesiog laikrodžio ekrane realiu laiku matysite nueitą ar nubėgtą atstumą bei greitį, o „Fitbit“ programėlėje – ir judėjimo trajektoriją. Įrenginys, nuolat sekantis Jūsų fizinį aktyvumą, ir pats pasižymi ištverme – vidutiniškai naudojantis išmanųjį laikrodį „Fitbit Versa“ reikia įkrauti tik kas 4 dienas.
 
Ypač lengvas ir patogus. Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa“ korpusas pagamintas iš itin lengvo aliuminio, o dizainas – ne tik stilingas, bet ir ergonomiškas. Tai užtikrina, kad dėvėdami šį laikrodį net ir ištisą parą, jausitės patogiai. O mėgindami įžvelgti informaciją laikrodžio ekrane, tikrai nevarginsite akių. 1,34 colių spalvotame LCD ekrane – vaizdas visuomet ryškus: nesvarbu, ar jį apšviečia tiesioginiai saulės spinduliai, ar plaukiojate baseine.
 
Sportuokite efektyviau. Nusibodo tiesiog bėgioti įprasta trasa? Norite paįvairinti jėgos treniruotes? Išbandykite daugiau nei 15 išmaniajame laikrodyje „Fitbit Versa“ įdiegtų įvairių treniruočių – nuo bėgimo ar ėjimo iki dviračių ar jogos. Maža to, interaktyvus treneris padės Jums sportuoti dar efektyviau. Pasirinkite pageidaujamą treniruotę ir sportuokite sekdami vaizdo instrukcijas tiesiog laikrodžio ekrane. Tinkamai atlikdami kiekvieną judesį greičiau pasieksite pažangą ir išvengsite traumų.
 
Itin tikslus širdies ritmo matuoklis. Išmaniajame laikrodyje „Fitbit Versa“ įdiegta „PurePulse“ technologija pasižymi itin tiksliu širdies ritmo matavimu. Šis rodiklis yra vienas svarbiausių – pagal jį sprendžiama ne tik apie žmogaus fizinį parengtumą, bet ir apie bendrą sveikatos būklę. Širdies pulso dažnumas ypač svarbus treniruočių metu. Stebėkite, kokioje zonoje – riebalų deginimo, kardio ar piko – yra Jūsų širdies ritmas, kad palaikytumėte tinkamą treniruotės intensyvumą. Širdies ritmo duomenis išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ taip pat naudoja miego kokybei, streso lygiui bei individualiam fizinio parengtumo lygiui nustatyti. Sportuojant pulsas matuojamas kas sekundę, o likusį laiką – kas 5 sekundes.
 
Padeda siekti asmeninių dienos tikslų. Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ ne tik nuolat seka ir fiksuoja nueitus žingsnius, įveiktą atstumą ar aukštus. Atsižvelgdamas į Jūsų nustatytus fizinio aktyvumo dienos tikslus, įrenginys praneš, kaip Jums sekasi juos įgyvendinti. O jei pernelyg ilgai užsisėdėsite, primins, jog metas pajudėti.
 
Atpažįsta veiklas. Dėka „SmartTrack“ technologijos išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ automatiškai atpažįsta daugelį sportinių veiklų. Nesvarbu, žaidžiate tenisą ar lakstote krepšinio aikštelėje, pasirinkote elipsinį treniruoklį ar jogą – tiesiog sutelkite visą dėmesį į treniruotę, o laikrodis tiksliai fiksuos reikiamus rezultatus.
 
Tinka plaukikams. Į ežerą ar baseiną galite šokti nesibaimindami sugadinti savo išmanųjį laikrodį. „Fitbit Versa“ atsparus vandeniui iki 50 m gylio. Be to, Jums pradėjus plaukti laikrodis automatiškai atpažins plaukimą ir fiksuos nuplauktą atstumą, sudegintas kalorijas ir kitus rodiklius, kuriuos vėliau galėsite peržiūrėti „Fitbit“ programėlėje.
 
Baterijos užteks iki 4 dienų. Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa“ baterijos kasdien įkrauti tikrai nereikės. Įrenginį naudodami vidutinišku intensyvumu, jį įkrauti turėsite tik kas 4 dienas.
 
Suteikite individualumo. Išmaniojo laikrodžio „Fitbit Versa“ išvaizdą nesunkiai pritaikysite pagal savo stilių ar nuotaiką. Specialiai „Fitbit“ įrenginiams pritaikytų programėlių galerijoje „Fitbit App Gallery“ išsirinkite Jums patinkantį ciferblato stilių. Na, o jei norėsite labiau matomų pokyčių, galėsite pakeisti ir laikrodžio apyrankę.
 
Išsami statistika – vienoje vietoje. Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę „Fitbit“ programėlę, joje matysite visus savo fizinio aktyvumo, širdies ritmo bei miego kokybės rodiklius, jų dinamiką ilgesniu laikotarpiu, treniruočių metu daromą pažangą. Taip pat galėsite nustatyti ar koreguoti aktyvumo tikslus. Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ duomenis su programėle sinchronizuoja automatiškai, per „Bluetooth“ ryšį.
 
Muzika – motyvacijai ir gerai nuotaikai. Įsirašykite į išmanųjį laikrodį savo mėgstamos muzikos ir suteikite treniruotėms papildomos motyvacijos ir ritmo. Įrenginio vidinėje atmintyje telpa iki 300 dainų. Sportuodami muzikos patogiai klausykitės per belaides ausines, jas su išmaniuoju laikrodžiu „Fitbit Versa“ sujungę per „Bluetooth“ ryšį.
 
Nepraleiskite svarbios informacijos. Susieję išmanųjį laikrodį „Fitbit Versa“ su savo telefonu, laikrodžio ekrane galėsite peržiūrėsi pranešimus apie gautus el. laiškus, skambučius, žinutes ar socialinių tinklų įvykius.
 
Suvaldykite stresą. Padažnėjęs širdies pulsas signalizuoja apie išaugusį streso lygį. Užfiksavęs netikėtai padažnėjusį širdies ritmą, išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ tuoj pat pasiūlys Jums nusiraminti, atliekant kelis nesudėtingus kvėpavimo pratimus.
 
* Išmanusis laikrodis „Fitbit Versa“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint išnaudoti jo visas galimybes, būtina turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 4.3“, „iOS 10.6“, „Windows 10“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija, bei palaikantį „Bluetooth“ ryšį.

Bendra informacija

E-simNe

Ryšys ir duomenų perdavimas

Vietos nustatymasYra
Gaukite pasiūlymą

Mane domina: