Meniu

Fitbit Charge HR išmanioji apyrankė L dydis

Fitbit Charge HR išmanioji apyrankė L dydis

  1 / 2

  Fitbit Charge HR išmanioji apyrankė L dydis

   
  • Matuoja širdies ritmą.
  • Stebi dienos aktyvumą.
  • Stebi miego kokybę.
   
  • Leidžia stebėti pažangą sportuojant.
  • Ilgai laikanti baterija.
  • Sinchronizuoja statistiką ir pasiekimus su išmaniuoju telefonu.
   
  „Fitbit Charge HR“ yra bene populiariausia pasaulyje fizinio aktyvumo apyrankė su integruotu širdies ritmo matuokliu. „Fitbit Charge HR“ nuolat stebės Jūsų širdies darbą, žingsnius, deginamas kalorijas, užliptus aukštus ir miego kokybę.
   
  LED ekrane visada matysite informaciją apie praleistus skambučius ir žinutes bei, žinoma, laiką. Visą informaciją apie Jūsų treniruotes ir fizinį aktyvumą „Fitbit Charge HR“ bevieliu būdu nuolat sinchronizuoja su Jūsų išmaniuoju telefonu bei kompiuteriu – būtent ten ir galite matyti visą reikalingą informaciją.
   
  Nuolat stebėkite save. Su „Fitbit Charge HR“ galite nuolat stebėti savo širdies darbą tiek treniruočių, tiek įprastos veiklos metu. Be to, pažangus širdies ritmo matuoklis leis ir tiksliai apskaičiuoti Jūsų sudegintų kalorijų kiekį. Stebėdami savo širdies darbą, galėsite suprasti, ar treniruojatės tinkamai, ir siekti maksimalių rezultatų.
   
  Sekite dienos aktyvumą. „Fitbit Charge HR“ fiksuos tikslius Jūsų dienos fizinio aktyvumo duomenis: nueitus žingsnius, įveiktą atstumą, užliptus aukštus, sudegintas kalorijas, aktyvias minutes.
   
  Informacija apie skambučius ir žinutes. Ši išmanioji apyrankė praneš Jums apie gautus skambučius. Tai ypač naudinga susitikimų metu, kai telefonu naudotis negalite, tačiau norite nepraleisti svarbių skambučių.
   
  Nuolat sinchronizuojami duomenys. „Fitbit Charge HR“ visą Jūsų sukauptą informaciją perduos į asmeninę paskyrą be jokio laido. Ši apyrankė duomenis su Jūsų išmaniuoju telefonu bei kompiuteriu sinchronizuoja nuolat ir automatiškai.
   
  *„Fitbit Charge HR“ išmaniosios apyrankės nėra savarankiškai veikiantys įrenginiai ir, norint jais naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android“ arba „iOS“ bei turintį belaidį ryšį „Bluetooth“.