Meniu

Deeper Smart Sonar Chirp+ išmanusis žuvų ieškiklis

Deeper Smart Sonar Chirp+ išmanusis žuvų ieškiklis

 • Deeper Smart Sonar Chirp+ išmanusis žuvų ieškiklis
 • Deeper Smart Sonar Chirp+ išmanusis žuvų ieškiklis
1 / 2

Deeper Smart Sonar Chirp+ išmanusis žuvų ieškiklis

Užsisakę „Deeper Smart Sonar Chirp+“ išmanujį žuvų ieškiklį internetu pristatysime nemokamai. Pateikite užsakymą iki 15 val. ir prekę pristatysime kitą darbo dieną.

PVM

 • Mokant iš karto

  263,64 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

BITĖS Profo apžvalga

 • Skenavimo atstumai: iki 100 m į gylį ir iki 100 m į tolį.
 • Pažangi CHIRP technologija: siųsdamas nuolatinį kelių dažnių srautą ieškiklis pateikia daug detalesnę informaciją apie žuvų kiekį ir dydžius, dugno reljefą ir augmeniją.
 • Palaiko Wi-Fi ryšį: matykite skenavimo duomenis realiu laiku savo išmaniojo įrenginio ekrane.
 • Integruotas GPS imtuvas leidžia sukurti batimetrinį (vandens telkinio gylio) žemėlapį.
 • Tinka žvejojant nuo kranto ar iš valties, taip pat – poledinei žūklei.
 • Iki 6 valandų laikanti baterija.

Įrenginio aprašymas

Deeper Smart Sonar Chirp+ išmanusis žuvų ieškiklis | BITĖ
Lietuvos gamintojo „Deeper“ išmanieji žuvų ieškikliai jau pelnė pripažinimą visame pasaulyje. „Deeper“ tikslas yra ne patenkinti, bet pranokti lūkesčius. Todėl bendrovės technologai ir kūrėjai su kiekvienu produktu žvejams pasiūlo vis daugiau galimybių žvejoti išmaniai.

Išmanusis žuvų ieškiklis „Deeper Chirp+“ yra pirmasis pasaulyje GPS imtuvu aprūpintas, Wi-Fi ryšį palaikantis ir pažangią CHIRP (angl. „Compressed High Intensity Radiated Pulse“) technologiją naudojantis žuvų ieškiklis. Jis vienu metu siunčia ne vieno, kaip įprasti ieškikliai, bet iškart trijų skirtingų dažnių impulsus. Todėl įrenginio pateikiami duomenys ne tik daug tikslesni, bet ir ryškesni.
 
Ši technologija žvejams mėgėjams leidžia gauti tokią pat tikslią ir išsamią informaciją, kokia iki šiol naudotasi tik pramoninės žvejybos laivuose. Žvejokite išmaniau – pagaukite greičiau ir daugiau!
 
Deeper Smart Sonar Chirp+ išmanusis žuvų ieškiklis | BITĖ
Matykite, ką ir kur žvejojate. Dėka CHIRP technologijos išmanusis žuvų ieškiklis „Deeper Chirp+“ suteiks Jums ypač išsamią informaciją apie žuvų dydžius, vandens gylį ir temperatūrą, vandens telkinio dugno augmeniją, reljefą, jo kietumą bei sudėtį. Šie duomenys ryškiai ir suprantamai atvaizduojami išmaniojo telefono ar planšetės ekrane. Galėsite atskirti plėšriąsias žuvis nuo masalo ar dugnines žuvis nuo dugno kontūrų.
 
Valdykite situaciją. Būdamas vandenyje išmanusis žuvų ieškiklis „Deeper Chirp+“ aplinką skenuoja 15 kartų per sekundę ir visą informaciją per belaidį Wi-Fi ryšį iškart perduoda į Jūsų išmanųjį įrenginį. Vadovaudamiesi realiu laiku perduodama informacija nesunkiai užmesite meškeres ten, kur laimikis potencialiai didžiausias. Įrenginio skenuojamas plotas aprėpia 100 m į tolį ir 100 m į gylį.
 
Programėlė – išsamiems duomenims. Kad išnaudotumėte visas išmaniojo žuvų ieškiklio „Deeper Chirp+“ galimybes, į savo išmanųjį įrenginį parsisiųskite programėlę „Deeper“, specialiai pritaikytą šiam įrenginiui. Naudodamiesi šia programėle valdysite ieškiklį, realiu laiku matysite skenuotus duomenis, galėsite juos išsaugoti pažymėdami datą ir vietą. Be to, programėlėje rasite daug įdomios ir naudingos informacijos, praversiančios žvejojant: žuvų aktyvumo kalendorių, orų prognozę, žemėlapius, užrašinę ir kt.
 
Asmeninis žurnalas – dar geresniems rezultatams. Dėka integruoto GPS imtuvo išmanusis žuvų ieškiklis gali sukurti batimetrinį vandens telkinio žemėlapį. Tokie žemėlapiai, o taip pat – visos žvejybos metu padarytos nuotraukos bei pasižymėtos pastabos pasiekiamos „Lakebook“ asmeniniame žurnale. Naudokite jame išsaugotą informaciją geresniems žvejybos rezultatams pasiekti.
 
„Deeper Chirp+“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint juo naudotis, reikia turėti išmanųjį įrenginį, veikiantį su „Android 4.0“, „iOS 8.0“ ar naujesnėmis šių operacinių sistemų versijomis.