Meniu

Deeper Pro+ echolotas

Deeper Pro+ echolotas

  1 / 2

  Deeper Pro+ echolotas

  Echalotas „Deeper PRO+“ internetu. Užsakius prekę iki 15val. pristatysime kitą darbo dieną. Pristatymas Lietuvoje – nemokamas.
   

  BITĖS Profo apžvalga

  • Bevielis Wi-Fi ryšys leidžia veikti iki 100 m atstumu.
  • Tikslus GPS imtuvas leidžia sukurti batimetrinį žemėlapį.
  • Fiksuoja net mažiausius povandeninius objektus.
  • Tobulai veikia tiek gėlame, tiek sūriame vandenyje.
  • Gali matyti žuvį 80 m gylyje ir 100 m plote.
  • Baterija veikia 5,30 valandas.
   
   Deeper Pro+ echolotas | BITĖ
  Žvejyba dar niekada nebuvo tokia išmani – su „Deeper Pro+“ echolotu galėsite stebėti viską, kas vyksta po vandeniu. Taigi kiekvieną kartą galėsite ne tik atrasti geriausią vietą masalui išmesti, bet ir pasirinkti tinkamiausią taktiką žvejybai. „Deeper Pro+“ padės Jums stebėti visus po vandeniu esančius judančius objektus – itin jautrūs jutikliai aptiks net ir mažiausias žuvis.
   
  Pakanka šį įrenginį per belaidį Wi-Fi ryšį prijungti prie savo išmaniojo telefono, įmesti „Deeper Pro+“ į vandenį ir galite pradėti vandenų analizę bei žvejybą! Su šiuo įrenginiu galite matyti viską, kas dedasi 100 m aplink ir 80 m gylyje! Įrenginys skanuoja vandens struktūrą, telkinio gylį, temperatūrą, dugno reljefą bei kitą naudingą informaciją, kurią sekundžių tikslumu perduoda tiesiai į Jūsų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.
   
  Pamatykite net ir toli ar giliai esančias žuvis. „Deeper Pro+“ gali pastebėti net ir smulkiausias žuvis, esančias 100 metrų atstumu nuo įrenginio arba 80 metrų po juo, o bevielis Wi-Fi ryšys užtikrins greitą ir stabilų signalą, net jeigu „Pro+“ plaukios 100 metrų atstumu nuo Jūsų.
   
  Žvejokite, kur norite ir kiek norite. „Deeper Pro+“ baterija laikys net 5 su puse valandas, taigi įrenginį galėsite drąsiai naudoti visą žvejybą. Be to, visiškai nesvarbu, ar žvejojate sūriame, ar gėlame vandenyje, „Deeper Pro+“ nebijo nieko!
   
  *„Deeper Pro+“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir norint juo naudotis, būtina turėti telefoną, veikiantį su „Android 4.0“, „iOS 8“ ar su naujesnėmis šių OS versijomis.