Meniu

Cellularline Zion VR virtualios realybės akiniai

Cellularline Zion VR virtualios realybės akiniai

  1 / 2

  Cellularline Zion VR virtualios realybės akiniai

  • Itin patogaus dizaino, lengvi.
  • Reguliuojama lęšių padėtis, todėl lengvai priderinsite matomą vaizdą prie savo poreikių.
  • Reguliuojamas dirželio ilgis.
  • Turi specialų dangtelį, leidžiantį atidengti kamerą ir naudotis papildyta realybe.
  • Tinka iki 6" telefonams.
   Cellularline Zion VR virtualios realybės akiniai | BITĖ
  Virtuali realybė yra viena iš sparčiausiai tobulėjančių sričių. Be jos jau greitai nebeįsivaizduosime savo gyvenimo – VR turinio, vaizdo įrašų ir žaidimų atsiranda vis daugiau. Tad kodėl savo telefono nepavertus VR įrenginiu? Būtent tą patogiai ir galite padaryti su „Cellularline Zion VR“.
   
  „Zion VR“ yra nebrangus, patogus ir praktiškas VR įrenginys, galintis veikti beveik su visais telefonais, turinčiais 6 colių ar mažesnius ekranus. Galėsite džiaugtis ne tik įspūdingais VR vaizdo įrašais, bet ir visa programėlių, pritaikytų virtualiai realybei, kolekcija. Siųskitės specialias VR programėles tiesiog iš „Google Play Store“, „Apple App Store“ ar „Windows Play Store“ ir nuolat atraskite ką nors naujo!
   
   Cellularline Zion VR virtualios realybės akiniai | BITĖ
  Patogus dizainas. Norint, kad vartotojai būtų iš tiesų patenkinti, būtina garantuoti įrenginio patogumą. Todėl „Zion VR“ turi specialius paminkštinimus, naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos ir, žinoma, galima reguliuoti dirželio ilgį bei lęšių padėtį.
   
  Aukštos kokybės vaizdas. „Zion VR“ virtualios realybės įrenginys perkels Jus į naują pasaulį – gamintojas šiam VR įrenginiui panaudojo aukščiausios kokybės lęšius. Jūsų telefono ekranas sukurs neįtikėtiną erdvės pojūtį.
   
  Papildyta realybė. „Cellularline Zion VR“ turi ir specialų dangtelį, kurį atidarę galėsite naudotis ne tik virtualia realybe, bet ir papildyta realybe. Todėl šitas vienas įrenginys gali pakeisti net kelis ir su juo galite nuveikti dar daugiau įdomių dalykų.
   
  Tinka iki 6" telefonai. Į „Cellularline Zion VR“ galite įstatyti iki 6" ekrano dydžio išmaniuosius telefonus – iš esmės tinka bet kuris įrenginys. Tai taip pat reiškia, kad net jeigu kada sugalvosite pasikeisti savo išmanųjį, naujų virtualios realybės akinių Jums pirkti nereikės.
   
  *„Zion VR Icon“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint juo naudotis, būtina turėti išmanųjį telefoną su ne didesniu kaip 6 colių ekranu.