Meniu

Arlo Pro 2 namų apsaugos sistema

Arlo Pro 2 namų apsaugos sistema

1 / 2

Arlo Pro 2 namų apsaugos sistema

Užsisakę „Arlo Pro 2“ namų apsaugos sistemą internetu pristatymas į namus - nemokamas. Užsakymus pateiktus iki 15 val. pristatysime per 1 - 2 darbo dienas.

PVM

 • Išsimokėtinai

  5,45 €/ mėn.

  7,02 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  196,36 €

  255,37 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

mėn.
Įsigyjant su planu „Mobilusis Neriboti GB“ (24 mėn.). Pasiūlymos sąlygos. 


BITĖS Profo apžvalga

 • Sistemą sudaro „Arlo Pro 2“ bazinė stotelė ir viena „Arlo Pro 2“ belaidė kamera.
 • Belaidė, aukštos Full HD raiškos vaizdą fiksuojanti kamera.
 • Kamerą galima naudoti ir viduje, ir lauke.
 • Integruota ypač garsi 100 dB sirena.
 • Platus, net 130°, matymo kampas.
 • Naktinio matymo režimas.
 • Naktinio matymo funkcija.
 
 • Integruotas garsiakalbis ir mikrofonas.
 • Ypač ilgai laikanti kraunama baterija.
 • Įrašai saugomis nemokamoje internetinėje duomenų saugykloje „Arlo Basic“ arba USB atmintinėje.
 • Nuolatinis vaizdo įrašymas, aktyvumo zonų nustatymas (kamerą naudojant viduje).
 
Su „Arlo Pro 2“ namų apsaugos sistema jausitės ramūs dėl namų ir namiškių saugumo. Ši sistema aprūpinta svarbiausiomis funkcijomis ir galimybėmis, kad visada žinotumėte, kas vyksta sistemos saugomoje teritorijoje ir, esant reikalui, imtumėtės priemonių saugumui užtikrinti.
 
Belaidę ir kompaktišką „Arlo Pro 2“ kamerą lengvai perkelsite iš vienos vietos į kitą – ten, kur, Jūsų manymu, jos labiausiai tuo metu reikia. Jokio vargo dėl susiraizgiusių ar per trumpų laidų! Beje, vaizdo kamera galima naudotis ir prijungus ją laidu. Tuomet netgi galėsite naudotis keliomis papildomomis išmaniosiomis funkcijomis: nustatyti aktyviąsias stebėjimo zonas, atgaminti 3 sekundžių trukmės vaizdą iki užfiksuoto aliarmo ir kt.
 
Naudodamiesi specialiai „Arlo“ namų apsaugos sistemoms pritaikyta išmaniąja programėle, savo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ekrane ne tik matysite kameros perduodamą aukštos Full HD raiškos vaizdą, bet ir girdėsite bei galėsite kalbėti per „Arlo Pro 2“ kameroje integruotą mikrofoną. Kamerai užfiksavus galimą įsibrovimą, gausite pranešimą tiesiai į savo telefoną. Sutemus automatiškai įsijungiantis naktinio matymo režimas užtikrina kokybišką vaizdo perdavimą ir nakties metu.
 
„Arlo Pro 2“ belaidė kamera ne tik išmani, bet ir ištverminga: ji turi apsaugą nuo dulkių ir vandens (kamerai suteiktas IP65 sertifikatas). Tad ją drąsiai galima naudoti ir namie, ir lauke.
 
Visada žinokite, kas vyksta. Savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ekrane galėsite bet kada stebėti, kas vyksta teritorijoje, kurią stebi „Arlo Pro 2“ sistema. Nemokama programėlė „Arlo“ veikia įrenginiuose su operacinėmis sistemomis „iOS“, „Android“, ji taip pat pritaikyta interneto naršyklėms. Be to, užfiksavusi bet kokį netikėtą judėjimą ar garsą, sistema apie tai tučtuojau informuos Jus išsiųsdama elektroninį laišką ar pranešimą į mobilųjį telefoną.
 
Išplėskite sistemos galimybes. „Arlo Pro 2“ namų apsaugos sistemai sukurta daugybė priedų, kurie leidžia dar geriau pasirūpinti artimųjų ir namų saugumu. Pavyzdžiui, galite įsigyti dar vieną ar kelias papildomas kameras ir stebėti dar didesnį namų ar kiemo plotą. O naudodami kitus įvairius priedus, pvz., saulės bateriją, laikiklius ar dangtelius, galėsite nesirūpinti įrenginio baterijos krovimu, įtaisyti kameras net pačiose nestandartiškiausiose vietose ar padaryti jas praktiškai nepastebimomis.
 
Tinka naudoti namuose ir lauke. „Arlo Pro 2“ kamera atspari vandeniui ir dulkėms (turi IP65 sertifikatą), gali veikti esant įvairiai aplinkos temperatūrai (kamerą gamintojas rekomenduoja naudoti nuo -20 °C iki 45 °C temperatūroje), todėl ją galėsite naudoti ne tik namuose, bet ir kieme. Be to, kamerą galėsite įkurdinti geriausiai tam tinkančioje vietoje, nes ji gali veikti ir be laidų. O esant poreikiui, ją lengvai perkelsite į kitą vietą.
 
Daugiau išmaniųjų funkcijų. Namuose vaizdo kamerą „Arlo Pro 2“ galima įjungti į tinklą su laidu. Tuomet turėsite galimybę pasinaudoti keliomis papildomomis išmaniosiomis funkcijomis. Pavyzdžiui, nustatyti iki 3 aktyvių stebėjimo zonų, atgaminti 3 sekundžių trukmės vaizdą iki užfiksuoto aliarmo ar nustatyti nuolatinio vaizdo įrašymo režimą ir kt.
 
Užkirskite kelią nusikaltimui. Namų apsaugos sistema „Arlo Pro 2“ gali kaip reikiant išgąsdinti ir nubaidyti įsibrovėlius, nes ši sistema turi garsią, net 100 decibelų sireną. Galite nustatyti, kad ji įsijungtų automatiškai kamerai užfiksavus judesį ar triukšmą, arba įjungti sireną mobiliojoje programėlėje rankiniu būdu.
 
Fiksuoja ir įrašo. Identifikavusi netikėtą judesį ar garsą, „Arlo Pro 2“ sistema įrašo ir išsaugo šį įvykį „Arlo Basic“ internetinėje duomenų saugykloje. Todėl visi šios belaidės kameros išsaugoti vaizdo įrašai neužims Jūsų telefono vidinės atminties. Internetinėje duomenų saugykloje įrašai nemokamai saugomi 7 dienas – juos galite ne tik peržiūrėti, bet ir lengvai pasidalinti. O prireikus įrašus galėsite atsisiųsti ir išsisaugoti. Įrašus taip pat galima saugoti išoriniame atminties įrenginyje, prijungus jį prie sistemos.
 
Paprastas valdymas. Naudodamiesi išmaniąja programėle, namų apsaugos sistemą „Arlo Pro 2“ nesunkiai pritaikysite savo poreikiams: galėsite nustatyti, į kokius judesius ar garsus ji reaguos, kuriomis valandomis kamera veiks ar kaip Jus informuos apie pastebėtą galimą įsibrovėlį. Prireikus sistemą lengvai papildysite nauja kamera ar keliomis – jas tiesiog susiesite per programėlę.
 
* „Arlo Pro 2“ namų apsaugos sistema nėra savarankiškai veikiantis įrenginys ir, norint ja naudotis, reikia turėti maršrutizatorių su LAN jungtimi bei išmanųjį įrenginį su operacine sistema „Android“ arba „iOS“.

Bendra informacija

Kameros matmenys79,3 mm x 48,6 mm x 70,5 mm
Stotelės matmenys58,6 mm x 174,5 mm x 126,5 mm
Kameros svoris136 g.
Stotelės svoris316 g.
Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP65

Kamera

Rezoliucijaiki 1080p HD
Matymo kampas130°
Kameros savybės8 x skaitmeninis priartinimas
Naktinis matymas850 nm LEDs: matymas iki 7,62 metrų
GarsasGarsiakalbis, mikrofonas
Judesių aptikimasiki 7 metrų

Ryšys ir duomenų perdavimas

ĮspėjimaiAutomatiniai perspėjimai el. laišku ir iššokantys perspėjimai telefone
Wi-Fi802.11n
WiFi ryšio atstumas91 m.
LAN jungtisTaip

Baterija

Baterijos talpa (mAh)2440
Gaukite pasiūlymą verslui
Mane domina: