Arlo Go belaidė kamera su SIM kortelės jungtimi

Arlo Go belaidė kamera su SIM kortelės jungtimi

1 / 2

Arlo Go belaidė kamera su SIM kortelės jungtimi

BITĖS žaidimas | BITĖ

BITĖS žaidimas

Be pralaimėjimo! Dalyvaukite žaidime, trinkite bilietą ir laimėkite papildomą nuolaidą čia.

Apžvalga Parametrai
Palyginti
Išmanioji belaidė kamera su SIM kortelės jungtimi „Arlo Go“ - jūsų namų, buto ar sodybos saugumui. Perkant internetu prekę pristatysime nemokamai.

PVM

 • Išsimokėtinai

  7,60 €/ mėn.

  8,69 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  273,72 €

  313,22 €

mėn.
Sudarant 24 mėn. sutartį su BITĖS mobilaus interneto planu privatiems ar verslo klientams.


BITĖS Profo apžvalga

 • Jokio vargo dėl laidų – „Arlo Go“ kamera visiškai belaidė.
 • Veikia 4G arba 3G tinklu, todėl galima naudoti net ir atokiausiose vietose.
 • Visiškai sandari, apsaugota nuo dulkių ir vandens (IP65 atsparumo sertifikatas).
 • Galima lengvai keisti kameros vietą pagal savo poreikius.
 • Platus, net 130°, matymo kampas.
 • Aukštos HD raiškos vaizdas.
 • Naktinio matymo funkcija.
 • Integruotas garsiakalbis ir mikrofonas.
 • Ypač ilgai laikanti kraunama baterija.
 • 7 dienų įrašai, saugomi nemokamoje internetinėje duomenų saugykloje.
 
„Arlo Go“ – tai unikali kamera, kuriai nereikia nei elektros lizdo, nei Wi-Fi interneto ryšio. Ši kamera turi ilgai laikančią bateriją, o interneto prieiga pasirūpina pati – į įrenginį statoma SIM kortelė. Tad ji veiks visur, kur yra mobilusis internetas: ar tai būtų Jūsų namo kiemas, atoki sodyba ar ežero pakrantė.
 
Belaidė ir kompaktiška „Arlo Go“ yra itin universali: ją galėsite naudoti kaip namų apsaugos kamerą, stebėti atokesnių vietovių gamtos grožį, medžiojant ar netgi užtikrinti saugumą stovyklaujant. Nesvarbu, ar kameros perduodamą vaizdą stebėsite tiesiogiai, ar žiūrėsite įrašą, akį džiugins HD raiškos kokybė. Sutemus automatiškai įsijungia naktinio matymo režimas. O judesio ir triukšmo davikliai leis visada realiu laiku sužinoti apie neplanuotus įsibrovėlius.
 
Žinokite, kas vyksta. Pasižiūrėti, kas vyksta teritorijoje, kurią stebi „Arlo Go“, galėsite bet kada tiesiog savo išmaniojo telefono, planšetinio ar asmeninio kompiuterio ekrane. Nemokama programėlė „Arlo“ veikia įrenginiuose su operacinėmis sistemomis „iOS“, „Android“, ji taip pat pritaikyta interneto naršyklėms. Be to, užfiksavusi bet kokį netikėtą judėjimą ar garsą, kamera apie tai tučtuojau pati informuos Jus išsiųsdama elektroninį laišką ar pranešimą į mobilųjį telefoną.
 
Naudokitės beveik bet kurioje vietoje. „Arlo Go“ belaidei kamerai nereikia nei elektros lizdo, nei Wi-Fi interneto ryšio. Ji vaizdą perduoda per mobilųjį internetą, nes į šią kamerą tiesiogiai statoma SIM kortelė. Todėl ja galite naudotis bet kur, net ir atokiausiose vietose. Tiesa, kamerą gamintojas rekomenduoja naudoti nuo -20 °C iki 45 °C temperatūroje.
 
Fiksuoja ir įrašo. Identifikavusi netikėtą judesį ar garsą, „Arlo Go“ belaidė kamera įrašo ir išsaugo šį įvykį „Arlo“ internetinėje duomenų saugykloje. Šioje saugykloje įrašai nemokamai saugomi 7 dienas – juos galite peržiūrėti, perkelti ar pasidalinti. Prireikus, įrašus galima atsisiųsti ir išsisaugoti.
 
Ilgai laikanti baterija. „Arlo Go“ belaidė kamera turi kraunamą 3660 mAh ilgai laikančią bateriją. Naudojant kamerą įprastu režimu, kai ji fiksuoja vaizdą iki 5 min. kas dieną, baterija gali išlaikyti net iki 3 mėn. Verta žinoti, kad ši kamera nėra skirta nuolatiniam vaizdo įrašymui, o baterijos veikimo trukmę įtakoja naudojimo intensyvumas, silpnas ryšio padengimas, dažnas naudojimas naktiniu rėžimu ar žemesnėje nei 0°C temperatūroje.
 
MikroSD kortelės jungtis. Į šią belaidę kamerą tiesiogiai statoma mikroSD atminties kortelė. Todėl jeigu įvykis nutiktų ryšio susilpnėjimo metu, kamera vaizdo įrašus išsaugotų į ją.
 
Diktuokite savo sąlygas. Naudodamiesi išmaniąja programėle, „Arlo Go“ nesunkiai pritaikysite savo poreikiams: galėsite nusistatyti, į kokius judesius ji reaguos, kuriomis valandomis kamera seks aplinką, kaip Jus informuos apie pastebėtą galimą įsibrovėlį.
 
Priedai suteikia daugiau galimybių. „Arlo Go“ kamera išsiskiria savo galimybėmis ir pritaikymu. Tačiau dar daugiau galimybių jai gali suteikti priedai. Pavyzdžiui, įsigiję saulės bateriją, galėsite užmiršti įrenginio krovimus.
 
Kilo klausimų, kaip prisijungti ar naudotis šia namų apsaugos sistema? Detalų vartotojo vadovą lietuvių kalba rasite čia.
 
* „Arlo Go“ belaidės kameros veikimui reikalinga SIM kortelė su interneto prieiga, o fiksuojamam vaizd ui stebėti – išmanusis įrenginys su operacine sistema „Android“ arba „iOS“.
 

Bendra informacija

Kameros savybės8x skaitmeninis priartinimas
Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP65
Rezoliucija1280 x 720

Baterija

Baterijos talpa (mAh)3660

Kita

GarsasGarsiakalbis, mikrofonas
Gaukite pasiūlymą verslui
Mane domina: