Arlo Baby išmanioji vaikų stebėjimo kamera

Arlo Baby išmanioji vaikų stebėjimo kamera

Akcija
1 / 2

Arlo Baby išmanioji vaikų stebėjimo kamera

BITĖS žaidimas | BITĖ

BITĖS žaidimas

Be pralaimėjimo! Dalyvaukite žaidime, trinkite bilietą ir laimėkite papildomą nuolaidą čia.

Apžvalga Parametrai
Palyginti
Vaikus prižiūrėti daug paprasčiau su išmaniąja vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“. Užsisakykite internetu BITĖJE ir pristatysime nemokamai.

PVM

 • Išsimokėtinai

  3,72 €/ mėn.

  6,17 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  133,88 €

  222,31 €

mėn.
Sudarant 24 mėn. sutartį su BITĖS mobilaus interneto planu privatiems ar verslo klientams.


BITĖS Profo apžvalga

 • Aukštos „Full HD“ raiškos vaizdas.
 • Naktinio matymo funkcija. Platus 110 laipsnių matymo kampas.
 • Perspėja, jei kūdikis pravirksta ar ima intensyviau judėti lovelėje.
 • Stebi kambario oro kokybę ir perspėja, jei kuris iš rodiklių pernelyg sumažėja ar padidėja.
 • Padeda užmigdyti mažylį grodama lopšines, raminančius gamtos garsus ar įrašytą Jūsų balsą.
 • Korpusas šviečia įvairiomis spalvomis ir sukuria jaukią atmosferą.
 • Integruotas garsiakalbis ir mikrofonas. Ne tik girdėsite, kas vyksta kūdikio kambaryje, bet ir galėsite jį pakalbinti ar nuraminti net nebūdami šalia.
 • Palaiko Wi-Fi ryšį bei turi integruotą kraunamą bateriją.
 
Išmaniosios „Arlo“ kameros jau užsitarnavo patikimų kamerų, turinčių puikius techninius parametrus, vardą. Išmanioji vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“ siūlo ne tik patikimumą, bet ir daug naudingų funkcijų, ypač aktualių kūdikius auginantiems tėvams. Jums nebereikės be reikalo varstyti durų, kad patikrintumėte, ar mažylis miega, ar jo nepažadino neįprasti garsai namie arba triukšmas gatvėje. Naudodamiesi specialia „Arlo“ programėle, galėsite nuolat stebėti išmaniosios vaikų stebėjimo kameros „Arlo Baby“ „Full HD“ raiška perduodamą vaizdą tiesiog savo išmaniojo įrenginio ekrane.
 
Ši kamera stebi ne tik vaizdą, bet ir kambario oro kokybės rodiklius: temperatūrą, drėgmės kiekį bei lakiųjų organinių junginių, kurie gali sukelti įvairias alergines reakcijas, koncentraciją. Dar daugiau – išmanioji vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“ bus puiki pagalbininkė migdant mažylius: pagros lopšinę ar skleis gamtos garsus, užburs raminančiomis spalvotomis šviesomis. Savo išvaizda mielą vaikišką žaislą primenanti išmanioji vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“ tikrai pritaps kūdikio kambaryje. Už unikalų ir inovatyvų dizainą ši kamera buvo apdovanota prestižinėje parodoje „CES 2017“.
 
Stebėkite, klausykite, kalbėkite. Išmanioji vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“ filmuoja aukšta „Full HD“ raiška. Aiškų vaizdą matysite net visiškoje tamsoje, nes kamera turi naktinio matymo funkciją. Integruotas mikrofonas ir garsiakalbis leidžia ne tik girdėti, kas vyksta kūdikio kambaryje, bet ir prireikus jį pakalbinti ar nuraminti net nebūnant šalia.
 
Pasirūpinkite sveika aplinka. Gerai Jūsų kūdikio nuotaikai, sveikatai bei miegui itin svarbi oro kokybė. Išmanioji vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“ stebi patalpos oro temperatūrą, drėgmę bei lakiųjų organinių junginių koncentraciją. Lakieji organiniai junginiai – tai patalpose besikaupiantys teršalai, kuriuos paprastai skleidžia dažai, baldai, tapetai, buityje naudojami valikliai ir panašios priemonės. Pernelyg didelė jų koncentracija gali sukelti įvairias alergines reakcijas bei kitus negalavimus. Jei bet kurio iš stebimų oro kokybės rodiklių lygis staigiai pasikeičia ar neatitinka nustatytų ribų, kamera atsiųs apie tai informuojantį pranešimą.
 
Pranešimai – tiesiog ekrane. Užfiksavusi judesį ar garsą, išmanioji vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“ išsiųs pranešimą apie tai tiesiai į Jūsų išmanųjį įrenginį. Vos užmetę akį į kameros perduodamą vaizdą savo telefone ar planšetėje, nuspręsite, ar reikia skubėti pas mažylį – galbūt jis tiesiog apsivertė ant kito šono ir saldžiai miega toliau. Beje, ši kamera nėra skirta nuolatiniam vaizdo įrašymui. Tik identifikavusi netikėtą judesį ar garsą išmanioji vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“ įrašo ir išsaugo įrašą „Arlo“ internetinėje duomenų saugykloje. Šie įrašai joje nemokamai saugomi 7 dienas, tad bet kuriuo metu juos galite peržiūrėti ar jais pasidalinti.
 
Jei kūdikis pravirksta. Išmanioji vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“ atpažįsta kūdikio verkimą. Taigi, programėlėje galite pasirinkti nustatymą, kad kamera Jus informuotų ne tuomet, kai užfiksuoja bet kokį garsą, o tik kūdikiui pravirkus.
 
Padės užmigdyti. Kūdikio migdymas neretai tampa tikru iššūkiu tėvams. Šią užduotį palengvins išmanioji vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“, paskleisdama kambaryje lopšinių melodijas, gamtos ar vadinamuosius baltojo triukšmo garsus. Pastarieji yra specialiai pritaikyti kūdikiams: primena mamos įsčiose girdėtus garsus ir veikia raminamai. O gal norite, kad prieš užmigdamas mažylis klausytųsi Jūsų įdainuotą lopšinę ar sekamą pasaką? Su „Arlo Baby“ įmanoma ir tai!
 
Spalvos nuramins ir suteiks jaukumo. Išmaniosios vaikų stebėjimo kameros korpusas gali nušvisti įvairiomis spalvomis. Integruotas apšvietimas suteiks jaukumo kambariui bei sudomins ir nuramins kūdikį. Apšvietimo spalvą bei intensyvumą lengvai nustatysite per „Arlo“ programėlę.
 
* Išmanioji vaikų stebėjimo kamera „Arlo Baby“ nėra savarankiškai veikiantis įrenginys. Norint ja naudotis naudotis, reikia turėti išmanųjį įrenginį su „Android 4.1“, „iOS 9.0“ ar naujesne šių operacinių sistemų versija, o namie turi veikti belaidis Wi-Fi interneto ryšys.
 

Bendra informacija

Kameros savybės8 x skaitmeninis priartinimas
Rezoliucija1080p HD

Duomenų perdavimas

Wi-Fi2.4 & 5GHz

Baterija

Baterijos talpa (mAh)2440

Kita

GarsasGarsiakalbis, mikrofonas
Gaukite pasiūlymą verslui
Mane domina: