Meniu

Su BITE
užsižiūrėti lengva!

  • Net 3 mėnesius nemokamai naudokitės televizijos planu „TV + Filmai”
  • ir neskaičiuokite suvartotų GB, užsisakę neribotų duomenų paslaugą. 
Išbandykite dabar >

 

Rinkinių pasiūlymai galioja privatiems klientams, internetu užsisakantiems įrenginius išsimokėtinai per 36 mėn. ir pasirašantiems 24 mėn. BITĖS paslaugų sutartį su internetu ir televizijos planu „TV+Filmai“. Rinkinio kainos apibūdinimas, televizijos kaina po nemokamo laikotarpio bei kita detali informacija nurodoma kiekvieno pasiūlymo vidiniame puslapyje.

Dažniausiai užduodami klausimai

„Go3 | BITĖ“ yra didžiausia Baltijos šalyse vaizdo turinio platforma, leidžianti žiūrėti televizijos kanalus, filmus, serialus, sportą be reklamų (arba su prasukimu), dokumentiką, vaikų turinį kompiuteryje, mobiliajame telefone ar planšetėje ir išmaniuosiuose televizoriuose.
„Go3 | BITĖ“ galima naudotis beveik visuose išmaniuosiuose įrenginiuose parsisiuntus „Go3 | BITĖ“ programėlę. Programai reikia stabilaus interneto (rekomenduojamas greitesnis nei 10 Mb/s ryšys).
„Go3 | BITĖ“ prieinamas „Android“ ir „iOS“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse, taip pat „Samsung“ ir „Android“ sistemas palaikančiuose išmaniuosiuose televizoriuose. Išsamų „Go3 | BITĖ“ palaikančių įrenginių sąrašą rasite www.go3.lt/faq.
Atsisiųskite mobiliąją programėlę „Go3 Lietuva“ iš „App Store“ arba „Google Play“. „Go3 Lietuva“ programėlės ieškokite savo išmaniajame „Samsung“ televizoriuje arba „Android TV“ – ją rasite prie kitų panašaus pobūdžio programėlių.
  • Kaip susikurti paskyrą išmaniajame „Samsung“ rasite čia.
  • Kaip parsisiųsti „Go3“ aplikaciją į išmanųjų „Samsung“ rasite čia.
Taip, paslauga veikia visoje Europos Sąjungoje ir EEE šalyse. Ne Europos Sąjungoje ir EEE šalyse dalis turinio gali būti nepasiekiama dėl turinio ribojimų.
Nemokamu išbandymo laikotarpiu gali pasinaudoti visi BITĖS klientai, turintys bet kokį BITĖS abonento telefono numerį, pirmą kartą registruodamiesi platformoje ir rinkdamiesi planą „TV + Filmai“. Ne BITĖS klientams pasiūlymas gali būti pateikiamas tiesiogiai susisiekus su BITE arba įsigyjant kitas BITĖS paslaugas ir atlikus registraciją internetu.
Paslaugos mokestis bus įtrauktas į registracijos metu nurodyto telefono numerio sąskaitą už BITĖS paslaugas.
Galite atsisakyti prenumeratos susisiekę su BITĖS klientų aptarnavimo centru arba prisijungę prie savo paskyros go3.lt ir pasirinkę „Atšaukti prenumeratą“.
Visų „Go3 | BITĖ“ televizijos kanalų sąrašą galite rasti čia.
Paspaudę ant filmo ir pasirinkę „Nuoma“, turėsite nurodyti BITĖS telefono numerį, į kurį bus išsiunčiamas patvirtinimo kodas. Kodą, atsiųstą SMS žinute, turėsite įvesti savo „Go3 | BITĖ“ paskyroje. Mokestis už filmą bus įtrauktas į nurodyto numerio BITĖS sąskaitą.
Jei kiltų problemų dėl naudojimosi programėle, nustatymų, ar turite kitų pastebėjimų, susisiekite su mūsų Klientų aptarnavimo centru nr. 1501 arba rašykite bendraukime@bite.lt.
 
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: