• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Xiaomi

43" UHD MI 4S L43M5-5ASP išmanusis televizorius

Xiaomi 43" UHD MI 4S L43M5-5ASP išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Xiaomi

43" UHD MI 4S L43M5-5ASP išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Xiaomi

43" UHD MI 4SL43M5-5ASP išmanusis televizorius: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • 4K raiškos ekranas;
 • Išmani „PatchWall“ vartotojo sąsaja.
Trūkumai
 • Dienos šviesoje gali pritrūkti ryškumo.
 
Jūsų svetainėje – kino teatras, muzikos grotuvas, žaidimų centras ir neribotų pramogų erdvė. Tai – ir dar daugiau! – telpa išmaniajame „Mi LED TV 4S“ televizoriuje. Jo išorę juosia plonas, metalu žvilgantis rėmelis, 43 colių įstrižainės ekranas atkuria nuo naujausių tendencijų neatsiliekantį 4K raiškos vaizdą, o HDR aukšto dinaminio diapazono technologija sužadina kiekvieną atspalvį. Keturių branduolių procesorius užtikrina, kad televizoriuje sklandžiai veiks populiarioji „Android“ operacinė sistema ir „PatchWall“ vartotojo sąsaja. Joje ne tik rasite tūkstančius valandų turinio, bet ir lengvai pasieksite jūsų pomėgiams subalansuotus pasiūlymus. Kiekvienas „Mi LED TV 4S“ sprendimas apgalvotas ir skirtas jūsų patogumui – televizorius namuose atrodys stilingai, jį valdyti bus paprasta, atkuriamas vaizdas džiugins kiekvieną šeimos narį, o dar daugiau pramogų atsivers prijungus žaidimų konsolę ar kitus išorinius įrenginius.
Xiaomi 43" UHD MI Smart LED TV 4S (ELA4378GL) | BITĖ


Vaizdas, vertas milijonų pikselių

Nesvarbu, kokį turinį labiausiai mėgstate – 43 colių įstrižainės „Mi LED TV 4S“ ekrane jis atrodys gyvesnis nei bet kur kitur. Išmanusis televizorius atkuria 4K raiškos vaizdą, kuris atitinka naujausias technologines tendencijas. Dėl aukšto dinaminio diapazono (HDR) technologijos spalvos bus kur kas gyvybingesnės, kontrastas – didesnis, o jūsų žiūrėjimo patirtis – nepamirštama.
 

Svarbi kiekviena garso banga

Kol ekrane stebėsite pritrenkiamą vaizdą, du patikimi stereogarsiakalbiai transliuos ne mažiau užburiantį garsą – išgirsite tiek aukščiausias bangas, tiek sodrius žemus dažnius. Skaitmeninius signalus į puikų skambesį verčia dviguba „Dolby“ ir „DTS“ dekodavimo sistema, užtikrinanti malonų ausiai erdvinį garsą.
 
Xiaomi 43" UHD MI Smart LED TV 4S (ELA4378GL) | BITĖ
Xiaomi 43" UHD MI Smart LED TV 4S (ELA4378GL) | BITĖ

Atraskite pamėgtą turinį

Vos įjungsite „Mi LED TV 4S“, jus pasitiks turinio platforma „PatchWall“. Joje – per 700 tūkst. valandų turinio, iš kurio pasirinkti geriausią ir labiausiai jūsų poreikius atitinkančią padės dirbtinis intelektas. Pažinusi jūsų pomėgius, sistema pasiūlys įsimintinus vaizdo įrašus, todėl galėsite akimirksniu pasinerti į nerūpestingą laisvalaikį. O jei pageidaujamo turinio nerasite, galėsite ieškoti jo intuityvia paieškos sistema.
 

Pasaulio pamėgta operacinė sistema

Tiek „PatchWall“, tiek kitas funkcijas „Mi LED TV 4S“ televizoriuje įgalina populiariausia pasaulyje „Android“ operacinė sistema. Junkitės prie milijonų pasaulio žiūrovų ir išbandykite visas jos galimybes – naudokitės „Google“ balso paieška, valdykite išmaniuosius namų sprendimus ir transliuokite kitų įrenginių ekranuose rodomą vaizdą televizoriaus ekrane. Tegul jis tampa jūsų išmaniosios ekosistemos dalimi!
 
Xiaomi 43" UHD MI Smart LED TV 4S (ELA4378GL) | BITĖ
Xiaomi 43" UHD MI Smart LED TV 4S (ELA4378GL) | BITĖ

Galia ne tik smulkmenoms

Išmaniajam televizoriui ekrano nepakaks – kad pramogautumėte be trukdžių, po stilinga „Mi LED TV 4S“ slepiasi keturių branduolių procesorius su 2 GB operatyvinės atminties. To pilnai užtenka nerūpestingam poilsiui po darbo dienos ar savaitgalio kino seansui. Stebėkite ne tik pamėgtus televizijos kanalus, bet ir sklandžiai naudokitės tūkstančiais išmanaus televizoriaus programėlių, o dar daugiau nuveiksite prijungę išorinius įrenginius HDMI, USB ir kitomis jungtimis.
 

Išmaniausia interjero detalė

Televizorius atstoja paveikslą, tačiau vietoj statiškos drobės turėsite nuolat spalvomis pulsuojantį dinamišką ekraną. „Mi LED TV 4S“ turi ploną, metališkai žvilgantį rėmelį, o visa kita erdvė išnaudojama vaizdo turiniui atkurti. Televizorius puikiai atrodys pakabintas ant sienos, tačiau galėsite jį įkurdinti ir ant jam skirto stalelio. Ne mažiau apgalvotas ir jo pultelis, turintis vos 12 mygtukų – to visiškai pakanka lengvam ir sparčiam televizoriaus valdymui.
 
Xiaomi 43" UHD MI Smart LED TV 4S (ELA4378GL) | BITĖ

Xiaomi

43" UHD MI 4SL43M5-5ASP išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys be stovo (mm)963,3 mm x 558,6 mm x 214,6 mm
Matmenys su stovu (mm)963,3 mm x 613 mm x 214,6 mm
Svoris be stovo (kg)7,20
Svoris su stovu (kg)7,26
ModelisL43M5-5ASP

Ekranas

Ekrano tipasLED
Ekrano įstrižainė (coliais)43
Ekrano raiška (pikseliais)3840 x 2160
Vaizdo gerinimo sistema4K + HDR

Garsas

Garsiakalbių galingumas8 W
Garsiakalbių skaičius2

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-Fi2.4 / 5 GHz
LAN jungtys1
Bluetooth
HDMI jungtys3
Kitos jungtysAV, Fiber optic port, ausinių jungtis, CI

Kita

Energijos efektyvumo klasėA