• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Tik internetu
Sony

65" KD65X82KAEP išmanusis televizorius

Sony 65" KD65X82KAEP išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Sony

65" KD65X82KAEP išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Sony

65"KD65X82KAEP išmanusis televizorius: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „X-Balanced Speaker“ garsiakalbiai
 • Itin plonas rėmas
 • „HDR“ palaikymas
 • Veikia „Go3“ be priedėlio. 
Mėgautis audiovizualine patirtimi dar niekada nebuvo taip paprasta! „Sony 65'' KD65X82KAEP“ išmanusis televizorius yra 65 colių įstrižainės, tad kiekvienas rodomas vaizdas bus puikiai matomas, o jo kokybę užtikrins „4K HDR X1“ procesorius ir TRILUMINOS PRO™ algoritmas. Garso kokybę garantuos „X-Balanced Speaker“ garsiakalbis, o visų integruotų detalių visuma užtikrins puikią kinematografinę harmoniją!
Sony 65'' KD65X82KAEP | BITĖ


Procesorius, praturtinantis patirtį

„Sony 65'' KD65X82KAEP“ 65 colių įstrižainės išmaniajame televizoriuje integruotas galingas „4K HDR X1“ procesorius, kuris naudoja pažangius algoritmus, kad sumažintų nenorimą triukšmą ir padidintų matomas detales. Su dar aiškesniu 4K raiškos signalu viskas, ką žiūrite, yra arčiau aukščiausios įmanomos kokybės, tad savo ekrane matysite realybę atitinkančias spalvas ir kontrastus. Išvyskite nuostabias aukštos raiškos nuotraukas, praturtintas tikroviškomis detalėmis ir tekstūromis!
 


Kokybiškas ir automatizuotas vaizdas

„Sony 65'' KD65X82KAEP“ kūrėjai rūpinasi, kad kiekvieno vartotojo patirtis būtų įspūdinga, tad televizoriai turi plačią spalvų gamą ir unikalų TRILUMINOS PRO™ algoritmą, kuris gali atskirti spalvas nuo sodrumo ir ryškumo, kad atkurtų natūralius atspalvius kiekvienoje detalėje. Mėgaukitės realybę atitinkančiu vaizdu ir pasinerkite į nepamirštamus nuotykius! Išmanusis televizorius taip pat prisitaiko prie aplinkos apšvietimo, o šviesos jutiklis užtikrina, kad, besikeičiant aplinkos šviesai, vaizdo ryškumas visada išliktų vienodas ir netrikdantis žiūrėjimo patirties. Su „Motionflow™ XR“ mėgaukitės ryškiomis detalėmis net ir greitai judančių kadrų metu, nes ši inovatyvi technologija sukuria ir įterpia papildomus rėmelius tarp originalių. Kai kuriuose modeliuose taip pat yra juodo rėmelio įterpimas, kad vaizdas nebūtų susiliejęs ir atrodytų itin kinematografiškas!
 
Sony 65'' KD65X82KAEP | BITĖ
Sony 65'' KD65X82KAEP | BITĖ


Kino salės efektas

„X-Balanced“ yra sukurtas papildyti televizoriaus garso kokybę savo unikalia nauja forma, nes garsiakalbis, nors ir plonas, leidžia žiūrėti filmus ir klausytis muzikos, lyg būtumėte kino teatre ar gyvame koncerte! Garso aukštis gali kisti priklausomai nuo kambario aplinkos, pavyzdžiui, užuolaidos sugeria garsą, o priešais televizorių esantys objektai gali sutrikdyti garso sklidimą ar pakenkti kokybei. „Sony 65'' KD65X82KAEP“ aptinka objektus ir atkuria garsą, kuris yra patobulintas ir optimizuotas kiekvieno erdvei.
 


Privalumai

Išmanusis televizorius yra suderinamas su „Bluetooth®“ palaikančiais įrenginiais, kad pramogos vyktų sklandžiai. Susiekite savo „Bluetooth“ ausines arba ausines su BRAVIA ir mėgaukitės TV laidomis bei muzika savo mėgstamoje vietoje be jokių trikdžių. Naudokitės „Google TV“ ir rinkitės iš begalės kanalų, o naudodamiesi paieškos balsu funkcija lengvai suraskite norimas veiklas. Mėgaukitės iki 12 mėnesių neribotų filmų peržiūromis su BRAVIA CORE ir pasirinkite iki 5 filmų, kuriuos galėsite įsigyti! Negana to, Jūsų patogumui „Go3“ veikia be priedėlio!
 
Sony 65'' KD65X82KAEP | BITĖ
Sony 65'' KD65X82KAEP | BITĖ


Šiuolaikiškas ir subtilus

„Sony 65'' KD65X82KAEP“ išmaniojo televizoriaus dizainas yra itin elegantiškas ir minimalistinis, tad tiks kiekvieno namuose. Metalinis stovas centre leidžia sutelkti dėmesį į vaizdą ir sklandžiai susilieja su erdve. Kadangi rėmelis yra labai siauras, akys natūraliai sutelkia dėmesį į turinį, o ne į tai, kas yra aplink jį. „Living Decor“ paverčia televizorių svarbia gyvenamosios erdvės dalimi su ekrane rodomais meno kūriniais, asmeninėmis nuotraukomis, ekrano užsklandų temomis ir laikrodžio funkcijomis.
 

Sony

65"KD65X82KAEP išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1574 mm x 958 mm x 184 mm
Matmenys be stovo (mm)1452 mm x 836 mm x 72 mm
Matmenys su stovu (mm)1452 mm x 908 mm x 325 mm
Svoris be stovo (kg)21,7
Svoris su stovu (kg)25,2
ModelisKD65X82KAEP

Ekranas

Ekrano technologijaLCD
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas10W + 10W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-Fi802.11a/b/g/n/ac
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išėjimas, RF jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaPaieška balsu, „TRILUMINOS PRO“, „4K X-Reality PRO“, „Motionflow XR“, „Auto Low Latency Mode“, „Auto HDR Tone Mapping“
Kita„X-Balanced Speaker“, „Auto Genre Picture Mode“, „Ambient Optimization“, Šviesos sensorius, Garso optimizavimas kambaryje

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai