Tik internetu
Sony

50" LCD KD50X82KAEP išmanusis televizorius

Sony 50" LCD KD50X82KAEP išmanusis televizorius

  • 50" LCD KD50X82KAEP išmanusis televizorius
  • 50" LCD KD50X82KAEP išmanusis televizorius
  • 50" LCD KD50X82KAEP išmanusis televizorius
  • 50" LCD KD50X82KAEP išmanusis televizorius
1 / 2
Tik internetu
Sony

50" LCD KD50X82KAEP išmanusis televizorius

30 dienų geriausia kaina: 798,00 €*

Įmokos laikotarpis (mėnesiais)

Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams. Sudarant 24 mėn. sutartį su Bitės mobilaus interneto ar Go3|Bitė televizijos planais. Privatiems ir verslo klientams.

30 dienų geriausia kaina: 798,00 €*

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
  • „TRILUMINOS PRO™“ ekranas
  • „Motionflow™ XR“ vaizdo patobulinimas
  • Itin plonas rėmas
  • Veikia „Go3“ be priedėlio. 
Mėgautis audiovizualine patirtimi dar niekada nebuvo taip paprasta! „Sony 50'' KD50X82KAEP“ išmanusis televizorius yra 50 colių įstrižainės, tad kiekvienas rodomas vaizdas bus puikiai matomas, o jo kokybę užtikrins „4K HDR X1“ procesorius ir TRILUMINOS PRO™ algoritmas. Garso kokybę garantuos „X-Balanced Speaker“ garsiakalbis, o visų integruotų detalių visuma užtikrins puikią kinematografinę harmoniją!
Sony 50'' KD50X82KAEP | BITĖ


Procesorius, praturtinantis patirtį

„Sony 50'' KD50X82KAEP“ 50 colių įstrižainės išmaniajame televizoriuje integruotas galingas „4K HDR X1“ procesorius, kuris naudoja pažangius algoritmus, kad sumažintų nenorimą triukšmą ir padidintų matomas detales. Su dar aiškesniu 4K raiškos signalu viskas, ką žiūrite, yra arčiau aukščiausios įmanomos kokybės, tad savo ekrane matysite realybę atitinkančias spalvas ir kontrastus. Išvyskite nuostabias aukštos raiškos nuotraukas, praturtintas tikroviškomis detalėmis ir tekstūromis!
 


Kokybiškas ir automatizuotas vaizdas

„Sony 50'' KD50X82KAEP“ kūrėjai rūpinasi, kad kiekvieno vartotojo patirtis būtų įspūdinga, tad televizoriai turi plačią spalvų gamą ir unikalų TRILUMINOS PRO™ algoritmą, kuris gali atskirti spalvas nuo sodrumo ir ryškumo, kad atkurtų natūralius atspalvius kiekvienoje detalėje. Mėgaukitės realybę atitinkančiu vaizdu ir pasinerkite į nepamirštamus nuotykius! Išmanusis televizorius taip pat prisitaiko prie aplinkos apšvietimo, o šviesos jutiklis užtikrina, kad, besikeičiant aplinkos šviesai, vaizdo ryškumas visada išliktų vienodas ir netrikdantis žiūrėjimo patirties. Su „Motionflow™ XR“ mėgaukitės ryškiomis detalėmis net ir greitai judančių kadrų metu, nes ši inovatyvi technologija sukuria ir įterpia papildomus rėmelius tarp originalių. Kai kuriuose modeliuose taip pat yra juodo rėmelio įterpimas, kad vaizdas nebūtų susiliejęs ir atrodytų itin kinematografiškas!
 
Sony 50'' KD50X82KAEP | BITĖ
Sony 50'' KD50X82KAEP | BITĖ


Kino salės efektas

„X-Balanced“ yra sukurtas papildyti televizoriaus garso kokybę savo unikalia nauja forma, nes garsiakalbis, nors ir plonas, leidžia žiūrėti filmus ir klausytis muzikos, lyg būtumėte kino teatre ar gyvame koncerte! Garso aukštis gali kisti priklausomai nuo kambario aplinkos, pavyzdžiui, užuolaidos sugeria garsą, o priešais televizorių esantys objektai gali sutrikdyti garso sklidimą ar pakenkti kokybei. „Sony 50'' KD50X82KAEP“ aptinka objektus ir atkuria garsą, kuris yra patobulintas ir optimizuotas kiekvieno erdvei.
 


Privalumai

Išmanusis televizorius yra suderinamas su „Bluetooth®“ palaikančiais įrenginiais, kad pramogos vyktų sklandžiai. Susiekite savo „Bluetooth“ ausines arba ausines su BRAVIA ir mėgaukitės TV laidomis bei muzika savo mėgstamoje vietoje be jokių trikdžių. Naudokitės „Google TV“ ir rinkitės iš begalės kanalų, o naudodamiesi paieškos balsu funkcija lengvai suraskite norimas veiklas. Mėgaukitės iki 12 mėnesių neribotų filmų peržiūromis su BRAVIA CORE ir pasirinkite iki 5 filmų, kuriuos galėsite įsigyti! Negana to, Jūsų patogumui „Go3“ veikia be priedėlio!
 
Sony 50'' KD50X82KAEP | BITĖ
Sony 50'' KD50X82KAEP | BITĖ


Šiuolaikiškas ir subtilus

„Sony 50'' KD50X82KAEP“ išmaniojo televizoriaus dizainas yra itin elegantiškas ir minimalistinis, tad tiks kiekvieno namuose. Metalinis stovas centre leidžia sutelkti dėmesį į vaizdą ir sklandžiai susilieja su erdve. Kadangi rėmelis yra labai siauras, akys natūraliai sutelkia dėmesį į turinį, o ne į tai, kas yra aplink jį. „Living Decor“ paverčia televizorių svarbia gyvenamosios erdvės dalimi su ekrane rodomais meno kūriniais, asmeninėmis nuotraukomis, ekrano užsklandų temomis ir laikrodžio funkcijomis.
 

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1225 mm x 782 mm x 141 mm
Matmenys be stovo (mm)1119 mm x 649 mm x 70 mm
Matmenys su stovu (mm)1119 mm x 716 mm x 303 mm
Svoris be stovo (kg)12,4
Svoris su stovu (kg)15,4
ModelisKD50X82KAEP

Ekranas

Ekrano technologijaLCD
Ekrano įstrižainė (coliais)50
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas10W + 10W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-Fi802.11a/b/g/n/ac
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išėjimas, RF jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaPaieška balsu, „TRILUMINOS PRO“, „4K X-Reality PRO“, „Motionflow XR“, „Auto Low Latency Mode“, „Auto HDR Tone Mapping“
Kita„X-Balanced Speaker“, „Auto Genre Picture Mode“, „Ambient Optimization“, Šviesos sensorius, Garso optimizavimas kambaryje

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai