• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

85" The Frame QLED 4K UHD išmanusis televizorius

Samsung 85" The Frame QLED 4K UHD išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

85" The Frame QLED 4K UHD išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

85" The Frame QLED 4K UHDišmanusis televizorius: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Matinis paviršius sumažina atspindžius;
 • Dizainas, sukurtas virsti paveikslu;
 • Itin įtraukiantis vaizdas 85“ įstrižainės ekrane;
 • Palaiko „Go3“ be papildomo priedėlio. 
„Samsung 85" QE85LS03BGUXXH“ – tai ne tik išmanusis televizorius, bet ir kino teatro patirtį sukuriantis įrenginys, o kartu ir meno kūrinius atstojantis prietaisas! 85 colių įstrižainės ekranas pasirūpins kokybiškai transliuojamu ir raiškiu vaizdu, „Q-Symphony“ funkcija žemų dažnių garsiakalbius nukels į kitą lygmenį, o kvantinis 4K procesorius atvaizduos net sunkiausiai pasiekiamas spalvas! Minimalistinis dizainas papuoš kiekvieno namus. Rinkitės iš skirtingų rėmelių, kad suasmenintumėte savo patirtį!
Samsung 85" QE85LS03BGUXXH | BITĖ


Ne tik televizorius, bet ir meno kūrinys

Šiuolaikiškas ir elegantiškas „Samsung 85" QE85LS03BGUXXH“ dizainas tiks prie kiekvieno namų interjero, kadangi tai ne tik televizorius, bet ir plonas nuotraukų ar paveikslų rėmelis. Tvarkos jausmą užtikrins mažas laidų kiekis, kurį itin lengva paslėpti. Rinkitės iš skirtingų rėmelių, o pritvirtinti bus itin paprasta, nes rėmelis yra magnetinis! Negana to, „Slim Fit“ lengvai prisitvirtina prie sienos, o laikiklis automatiškai sukasi, tad vaizdą galite žiūrėti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai! Galiausiai, nemėgstantys televizorių kabinti ant sienos galės pasinaudoti reguliuojamo aukščio stovu ir taip jaustis patogiai!
 


Vaizdo ir garso harmonija

Norint įgauti kino teatro patirtį, nebereikia išeiti iš namų! „Samsung 85" QE85LS03BGUXXH“ 85 colių įstrižainės išmanusis televizorius dėl kvantinio 4K procesoriaus užtikrins našumą, kad ir ką veiksite, o vaizdo kokybė tikrai nustebins! „Quantum Dot“ ekrane atsiskleis visos detalės ir spalvų paletės, kurios atitiks realybę, o pats ekranas sugers atspindžius, tad net šviečiant ryškiausiai šviesai galėsite mėgautis žiūrimu turiniu! Visą patirtį harmoningai sujungs „Dolby Atmos®“ garsiakalbiai, kurie įtrauks ir leis pasijusti filmų ar žaidimų dalimi. Išmaniojo televizoriaus kūrėjai, norėdami pasirūpinti savo gaminių vartotojais, sukūrė „EyeComfort“ režimą, kuris prisitaiko prie aplinkos šviesos, taip optimizuodamas paties įrenginio šviesumą.
 
Samsung 85" QE85LS03BGUXXH | BITĖ
Samsung 85" QE85LS03BGUXXH | BITĖ


Privalumai

Tai ne tik išmanusis televizorius, bet ir meno kūrinys, kuris suteiks papildomą saugumo jausmą, kadangi išjungtas „The Frame“ dėl meno režimo rodo vieną iš „Art Store“ pasirinktų meno kūrinių, kurių net 1 600! Na, o jei norite rėmelį suasmeninti – įkelkite savas nuotraukas tiesiai iš telefono arba USB. Televizoriaus ryškumo jutiklis automatiškai parenka apšvietimą, taip prisitaikydamas prie aplinkos. Negana to, išmanusis įrenginys jaučia buvimą šalia ir išeinant iš kambario išjungia meno režimą, taip taupydamas energiją. Na, o kad nepasimestumėte tarp to, ką šiandien žiūrėti, „Go3“ veikia be priedėlio!
 

Samsung

85" The Frame QLED 4K UHDišmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai2087 mm x 1249 mm x 235 mm
Matmenys be stovo (mm)1904,3 mm x 1085,3 mm x 26,9 mm
Matmenys su stovu (mm)1904,3 mm x 1122,4 mm x 347,9 mm
Svoris be stovo (kg)44,5
Svoris su stovu (kg)45,4
ModelisQE85LS03BGUXXH

Ekranas

Ekrano technologijaQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)85
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas40 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis), CI jungtis, RF jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaMobile Tap Mirroring, SmartThings Hub, Sound Wall, 360 Video Player, Lengva sąranka, Wireless Dex, Multi-View
KitaAuto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Surround Sound, Super Ultra Wide Game View, Mini Map Zoom, HGiG

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai