• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

75" Neo QLED 8K QN800C QE75QN800CTXXH išmanusis televizorius

Samsung 75" Neo QLED 8K QN800C QE75QN800CTXXH išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
 • 6 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

75" Neo QLED 8K QN800C QE75QN800CTXXH išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

75" Neo QLED 8K QN800C QE75QN800CTXXH išmanusis televizorius: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin šviesus ekranas;
 • „Q-Symphony“ funkcija;
 • „Go3“ veikia be priedėlio;
 • Įspūdinga 8K ekrano raiška.
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono spalvos atrodo ne tokios ryškios.
 
„75" Neo QLED 8K QN800C“ išmanusis 75 colių įstrižainės televizorius yra išskirtinio dizaino ir kokybės pavyzdys. „Quantum Matrix Pro“ ir „Neo Quantum HDR 8K+“ technologijos suteikia ryškias ir dinamiškas spalvas, o „Real Depth Enhancer“ funkcija suteikia vaizdui gylio ir tikroviškumo. Integruotas „Neural Quantum Processor 8K“ procesorius ir „Q-Symphony“ technologija sukuria įspūdingą audiovizualinę patirtį, o „Smart Hub“ leidžia patogiai valdyti ir pasiekti turinį. Televizorius taip pat turi daugiau laisvės, nes gali būti valdomas nuotoliu. Kad nepasimestumėte, ką žiūrėti įrenginyje, „Go3“ veikia be priedėlio.
Samsung QN800C | BITĖ


Dizainas

„Infinity One Design“ yra tikras minimalistinio dizaino šedevras, siūlantis kvapą gniaužiantį ploną profilį, kuris pakels žiūrėjimo patirtį į naują lygį! Didžiausią dėmesį skiriant paprastumui ir elegancijai, šis dizainas suteikia vientisą ir įtraukiantį vaizdinį potyrį, kuris yra ir stulbinantis, ir žavus. Kad ir kokia veikla užsiimtumėte, „75" Neo QLED 8K QN800C“ ne tik puikiai rodys vaizdą, bet ir papildys namų interjerą savo rafinuotumu.
 


8K raiška praturtinančiai patirčiai

„75" Neo QLED 8K QN800C“ išmanusis televizorius yra tikras vizualaus turinio šedevras. „Quantum Matrix Technology Pro“ technologija išryškina užslėptas detales, net jei jos itin tamsios ar itin šviesios. „NEO Quantum HDR 8K+“ leis visoms spalvoms sužibėti aukščiausia kokybe, o minimalus akinimas padės sutelkti dėmesį ne į atspindžius, o rodomas scenas. „Real Depth Enhancer“ padidina priekinio plano kontrastą, kad būtų sukurtas tikroviškas 3D jausmas. PANTONE patvirtintas ekranas siūlo autentiškas spalvas, o „EyeComfort“ režimas optimizuoja vaizdą, koreguodamas ryškumą ir spalvas pagal vietinį saulėtekio ir saulėlydžio laiką, kad akys nepavargtų!
 
Samsung QN800C | BITĖ
Samsung QN800C | BITĖ


Garsinė pilnatvė

Su „Q-Symphony“ funkcija visi televizoriaus garsiakalbiai veiks lygiagrečiai, o „Object Tracking Sound+“ prisitaiko prie turinio ir paskirsto garsus kolonėlėms būtent ten, kur jų reikia, taip įgausite visapusišką patirtį! Negana to, „Adaptive Sound Pro“ atsižvelgs į erdvę ir rodomą turinį, kad garsą girdėtumėte taip, kaip nori režisieriai. Viską sujungia „Dolby Atmos“ garsiakalbiai, kurie suteikia neįtikėtiną audiopatirtį.
 


Nuo šiol dar našesnis

„75" Neo QLED 8K QN800C“ įrenginyje integruotas „Neural Quantum Processor 8K“ siūlo neprilygstamą ryškumą ir išskirtinę vaizdo kokybę. Šis procesorius suteikia įtraukiančią 8K žiūrėjimo patirtį, neprilygstamą savo galia ir tikslumu. Nesvarbu, ar žiūrite savo mėgstamus filmus, ar žaidžiate naujausius žaidimus, „Neural Quantum Processor 8K“ sukurtas taip, kad suteiktų jums puikią ir sklandžią vizualinę patirtį!
 
Samsung QN800C | BITĖ

Samsung

75" Neo QLED 8K QN800C QE75QN800CTXXH išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1872 mm x 1124 mm x 191 mm
Matmenys be stovo (mm)1668,3 mm x 955,6 mm x 17,6 mm
Matmenys su stovu (mm)1668,3 mm x 1023,8 mm x 286,4 mm
Svoris be stovo (kg)31,9
Svoris su stovu (kg)43,7
ModelisQE75QN800CTXXH

Ekranas

Ekrano technologijaQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)75
Ekrano raiška (pikseliais)8K (7680 x 4320)

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Atmos
Garsiakalbių galingumas70 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi6E
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys4
USB jungtys3
Kitos jungtysRF įvadas, Skaitmeninis garso išvadas (optinis), CI lizdas

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaInterneto naršyklė, SmartThings, Media Home, Mobile Tap Mirroring, Multi-View, Ambient Mode+, Wireless Dex, Lengva sąranka
KitaAuto Game Mode (ALLM), Dynamic Black EQ, Super Ultra Wide Game View, FreeSync Premium Pro, Mini Map Zoom, Game Motion Plus

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai