• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Tik internetu
Samsung

75" 4K UE75TU7172UXXH išmanusis televizorius

Samsung 75" 4K UE75TU7172UXXH išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

75" 4K UE75TU7172UXXH išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

75" 4K UE75TU7172UXXH išmanusis televizorius: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Atkuria itin detalų, aukštos 4K raiškos vaizdą
 • „HDR“ aukšto dinaminio diapazono technologija garantuoja nepamirštamą ryškumą ir kontrastą
 • Išmaniojoje „Smart Hub“ aplinkoje pasieksite daugybę programėlių bei turinio
Trūkumai
 • Virtualūs asistentai nepalaiko lietuvių kalbos
 • Neturi „HDR 10+“ technologijos
 
Išmanus televizorius nėra tik pasyvi vaizdų atkūrimo mašina – „Samsung TU7172“ taps aktyviu pramogų centru, kuriam užteks interneto ryšio ar skaitmeninės televizijos antenos. Nesvarbu, kokį turinį pasirinksite – ieškosite serialų „Netflix“, mėgausitės laidomis ar filmais GO3 televizijoje ar žaisite kompiuterinius žaidimus – šio televizoriaus ekranas visada pasiūlys geriausias vaizdo savybes. Stulbinančią kokybę garantuos ne tik erdvus 75 colių įstrižainės ekranas ir 4K raiška, bet ir spartus lustų rinkinys bei „HDR“ aukšto dinaminio diapazono technologija. Kontrastingos ir ryškios spalvos pravers, kai nuspręsite išbandyti išmaniosios aplinkos „Smart Hub“ siūlomas pramogas – čia rasite visas pamėgtas programėles ir prieigą prie kone begalinio vaizdo ir garso turinio. Televizorius suderinamas ne tik su „Android“, bet ir su „Apple“ produktais – tegul jūsų įrenginius jungia ne prekės ženklai, o pamėgtas turinys.
Samsung 75" UHD 4K Smart TV TU7172 | BITĖ


Gyvybe pulsuojančios spalvos

Pamirškite papilkėjusias, nuobodžias spalvas – pajuskite jų intensyvumą su „Crystal Display“. Ši jūsų „Samsung“ televizoriuje taikoma technologija užtikrins platesnę spalvų gamą, optimalią jų išraišką ir anksčiau neregėtą gyvybingumą. 75 colių įstrižainės ekrane ne tik matysite kiekvieną subtiliausią detalę, bet ir žvelgsite į itin ryškius ir užburiančius jos atspalvius.
 

Visa galia – vaizdui

Išmaniosios pramogos, aukšta vaizdo raiška, sodrus spalvų pasaulis – viskas reikalauja daugybės aparatinės įrangos išteklių. Po „Samsung TU7172“ korpusu sukasi itin galingas ir pažangus „Crystal Processor 4K“ lustų rinkinys, kuris milisekundžių tikslumu apdoroja visus svarbiausius nustatymus ir jūsų ekrane atkuria nepamirštamą vaizdą.
 
Samsung 75" UHD 4K Smart TV TU7172 | BITĖ
Samsung 75" UHD 4K Smart TV TU7172 | BITĖ

Šiuolaikiško interjero dalis

Svetainė, miegamasis, svečių kambarys – kad ir kur jūsų namuose apsistos „Samsung TU7172“, jis taps neatsiejama interjero detale ir puošmena. Kiekvienas minimalistinio dizaino televizoriaus ekrano milimetras skirtas kvapą gniaužiančio vaizdo atkūrimui, todėl trys jo kraštinės beveik nepastebimos. Pamirškite ir laidų vijoklius – su „Clean Cable Solution“ visi kabeliai paslepiami televizoriaus korpuse ir nesipainioja po kojomis.
 

Geriausia vaizdo turinio pusė

Naujausi vaizdo įrašai, šiuolaikiniai filmai ir daugybė įdomių serialų šiandien kuriami aukšta 4K raiška – kad regėtumėte visą jų potencialą, reikia ir juos atkurti pajėgaus televizorius. Su „Samsung TU7172“ gausite keturis kartus detalesnį nei „Full HD“ vaizdą, o su „HDR“ aukšto dinaminio diapazono technologija jis bus itin ryškus ir kontrastingas net atkuriant tamsesnes scenas.
 
Samsung 75" UHD 4K Smart TV TU7172 | BITĖ
Samsung 75" UHD 4K Smart TV TU7172 | BITĖ

Daugiau nei „Samsung“

Kad gyvenimas būtų patogesnis, nebūtina besąlygiška ištikimybė tik „Samsung“ įrenginiams. „Samsung TU7172“ palaiko balsu valdomus „Amazon“ ir „Google“ išmaniuosius asistentus, o panorus transliuoti turinį iš „Apple“ įrenginių, taip pat nekils jokių trukdžių. Naujasis televizorius suderinamas su „AirPlay 2“ sistema, tad tegul įrenginius jungia ne prekės ženklai, bet jūsų mylimas turinys.
 

Raskite pramogas, sukurtas jums

Išmanus televizorius siūlo kur kas daugiau nei įprastos televizijos programos. Įsijungę „Samsung TU7172“, keliais pultelio paspaudimais pasieksite „Smart Hub“ aplinką ir joje siūlomas „YouTube“, „Spotify“ ir kitas programėles. O jei nuspręsite atsipalaiduoti žaisdami kompiuterinius žaidimus, televizorius jums pasiūlys „Game Enhancer“ technologiją, optimizuojančią ekraną sklandžiam ir sparčiam žaidimui be trikdžių.
 
Samsung 75" UHD 4K Smart TV TU7172 | BITĖ

Samsung

75" 4K UE75TU7172UXXH išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys be stovo (mm)1672,2 mm x 957,7 mm x 59,5 mm
Matmenys su stovu (mm)1672,2 mm x 1047,4 mm x 341,1 mm
Svoris be stovo (kg)30,4
Svoris su stovu (kg)30,8
ModelisUE75TU7172UXXH

Ekranas

Ekrano tipasLED
Ekrano įstrižainė (coliais)75
Ekrano raiška (pikseliais)3,840 x 2,160
Vaizdo gerinimo sistema„Crystal Processor 4K“

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Digital Plus
Garsiakalbių galingumas20 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtys1
Bluetooth4.2
HDMI jungtys2
USB jungtys1
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis); RF įvadas; CI lizdas; eARC

Kita

Energijos efektyvumo klasėG

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai