• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

65" QLED Q67C 4K UHD QE65Q67CAUXXH išmanusis televizorius

Samsung 65" QLED Q67C 4K UHD QE65Q67CAUXXH išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

65" QLED Q67C 4K UHD QE65Q67CAUXXH išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

65" QLED Q67C 4K UHDQE65Q67CAUXXH išmanusis televizorius: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Quantum Dot“ technologija;
 • „Quantum Processor Lite 4K“ procesorius;
 • „Go3“ veikia be papildomo priedėlio;
 • Plonas „AirSlim“ dizainas.
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono spalvos šiek tiek išblunka.
 
Patirkite vizualinio tobulumo įkūnijimą su „Quantum Dot“ ekranu, kuris atkuria tikroviškas spalvas esant bet kokiam ryškumui, o HDR10+ ir „Dual LED“ technologijos padidina kontrastus, kad vaizdas būtų įtraukiantis. „Quantum Processor Lite 4K“ procesorius dar labiau pagerina patirtį optimizuodamas garsą ir sklandžiai padidindamas turinį iki 4K raiškos. Negana to, ekranas turi PANTONE sertifikatą, o „Object Tracking Sound Lite“ užburia savo garso kokybe. Kad norimą turinį rastumėte greitai ir patogiai, „Go3“ veikia be priedėlio.
Samsung QE65Q67CAUXXH | BITĖ


EKOLOGIŠKAS „AIRSLIM“ DIZAINAS

„Samsung QE65Q67CAUXXH“ yra stulbinančios technologijos pavyzdys, kuris perkels žiūrėjimo patirtį į kitą lygį. Jo dizainas aptakus ir elegantiškas, o plonas korpusas sklandžiai įsilieja į bet kokią erdvę. Televizorius turi reguliuojamą stovą, todėl yra patogus, nes prisitaiko prie kiekvieno poreikių. Tačiau tai dar ne viskas – šis televizorius taip pat turi „SolarCell“ pultą, taigi, galite atsisveikinti su vienkartinėmis baterijomis. Ekologiško nuotolinio valdymo pulto gale įmontuota saulės baterija, todėl galite jį įkrauti tiesiog palikę šviesoje. Tai mažas, bet reikšmingas žingsnis tvaresnės ateities link!
 


IŠTOBULINTAS KONTRASTAS

Patirkite neprilygstamą vaizdo kokybę naudodami „Quantum Dot“ technologiją, kuri integruota „Samsung QE65Q67CAUXXH“ išmaniajame televizoriuje. Ši technologija užfiksuoja ir paverčia šviesą stulbinančiomis, nuosekliomis spalvomis net esant įvairiam ryškumo lygiui. Mėgaukitės visu spalvų sodrumu, naudodami HDR10+ dinaminį tonų atvaizdavimą, padidinantį kontrastus ir pateikiantį ryškius vaizdus, įskaitant gilius juodus atspalvius. Šis televizorius nustato naują standartą, nes turi PANTONE sertifikuotą ekraną, užtikrinantį didžiausią spalvų tikslumą. Be to, naujoviška dvigubo LED foninio apšvietimo technologija dar labiau patobulina kontrastą, pritaikydama foninio apšvietimo spalvų toną prie turinio ir sukurdama optimalią žiūrėjimo patirtį.
 
Samsung QE65Q67CAUXXH | BITĖ
Samsung QE65Q67CAUXXH | BITĖ


PRISITAIKANTI GARSO KOKYBĖ

„Samsung“ kūrėjai pasirūpino ne tik kokybišku vaizdu, bet ir neapsakomai įtraukia garso kokybe tik tam, kad pasijustumėte it kino salėje. Žemų dažnių garsiakalbis ir „Q-Symphony“ funkcija veikia lygiagrečiai, todėl garsų visuma sukuria puikų balansą ausims ir žiūrimo bei klausomo turinio patirtis tampa ypač maloni! Negana to, integruota „Object Tracking Sound Lite“, kuri sukuria virtualų garsą, sekantį veiksmą!
 


OPTIMIZUOTA PATIRTIS

Išlaisvinkite savo žiūrėjimo patirtį su „Quantum Processor Lite 4K“ procesoriumi – nuostabiu galingu įrenginiu, kuris tiksliai suderina garsą, kad jis atitiktų aplinką. Patobulinkite savo pramogas sklandžiai didindami esamą formatą, paversdami savo mėgstamą turinį užburiančia 4K raiška – visa tai dėl šio pažangiausio procesoriaus.
 
Samsung QE65Q67CAUXXH | BITĖ

Samsung

65" QLED Q67C 4K UHDQE65Q67CAUXXH išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1612 mm x 950 mm x 164 mm
Matmenys be stovo (mm)1450,9 mm x 831,4 mm x 25,7 mm
Matmenys su stovu (mm)1450,9 mm x 872,2 mm x 274,0 mm
Svoris be stovo (kg)20,9
Svoris su stovu (kg)21,3
ModelisQE65Q67CAUXXH

Ekranas

Ekrano technologijaQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garsiakalbių galingumas20 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtisTaip
Bluetooth5.2
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtysCI jungtis, Optinė skaitmeninė garso išvestis, RF jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėE
KitaTeletekstas, ConnectShare™, EPG, Interneto naršyklė, SmartThings, Media Home, Multi-View, Sound Wall, Wireless Dex, Auto Game Mode (ALLM), Game Motion Plus, HGiG
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai