• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

65" 4K QLED QE65Q60AAUXXH išmanusis televizorius

Samsung 65" 4K QLED QE65Q60AAUXXH išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

65" 4K QLED QE65Q60AAUXXH išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

65" 4K QLED QE65Q60AAUXXH išmanusis televizorius: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „Quantum Dot“ technologija;
 • Pakankamai ryškus žiūrėjimui šviesiame kambaryje;
 • 20 W garso išvadas;
 • „Multi View“ – matykite telefono ir televizoriaus ekranus vienu metu.
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono pradingsta šiek tiek spalvų.
 
Televizorius – tai pramogų, poilsio ir turiningo laiko su draugais bei šeima šaltinis. Kad patirtis būtų įtraukianti ir maloni, „Samsung“ kūrėjai pristato „Q60A QLED 4K Smart TV (2021)“ 65 colių įstrižainės išmanųjį televizorių su itin kokybiškomis savybėmis: „Quantum HDR“ technologija, „Quantum Processor Lite 4K“ procesoriumi, 20 W garso išvadu, „Dolby Digital Plus“ garso sistema. Kūrėjai siūlo ir begalę funkcijų, kurios prisitaiko ir palengvina kasdienybę, pavyzdžiui, „Samsung Health for TV“ funkcija, integruoti keli balso asistentai, „Samsung TV Plus“ ir dar daugiau!
Samsung 65" 4K QLED Smart TV (QE65Q60AAUXXH) | BITĖ


Privalumai, kurie palengvina kasdienybę

Mėgaukitės „Q60A QLED 4K Smart TV (2021)“ 65 colių įstrižainės išmaniojo televizoriaus teikiamomis galimybėmis. Su įrenginiu kartu gausite ir lengvą prieigą prie mobiliojo telefono ar kompiuterio per televizorių. Todėl turėsite galimybę žiūrėti, kas vyksta tiek telefone, tiek televizoriuje. Negana to, naudodami „Samsung TV Plus“ kanalus, gausite prieigą prie begalės nemokamų tiesioginių transliacijų! Ir tai dar ne viskas – pasinaudoję „Samsung Health for TV“ programa, turėsite asmeninį trenerį namuose: įrenginys padės palaikyti fizinę būklę pagal rodomus duomenis ekrane! Jis seks atliktų treniruočių skaičių, bendrą treniruotės laiką ir sudegintas kalorijas! Dalykitės muzika ar įrašais iš telefono į televizorių vos vienu prisilietimu – palieskite televizorių išmaniuoju ir šis automatiškai perjungs telefone rodomą vaizdą į televizorių!
 


Išsamus turinio atvaizdavimas

Grožis tikrai slypi detalėse, o tai padės suprasti „Quantum HDR“ technologija, kuri išryškina ne tik detales, bet ir kontrastą 65 colių įstrižainės išmaniajame „Q60A QLED 4K Smart TV (2021)“ televizoriuje. Negana to, į mažas smulkmes padės įsigilinti ir „HDR10+“ tonų atvaizdavimas, kuris sukuria gilesnius tamsius tonus, atgaivina vaizdus, tad maloni patirtis – garantuota! Kokybišką ir sklandų turinio atvaizdavimą užtikrins „Quantum Processor Lite 4K“ procesorius – itin greitas ir be trukdžių! Papildomą žiūrėjimo sritį suteiks 21:9 ir 32:9 ekrano santykis ir viskas tik tam, kad žaidiminė patirtis būtų kuo įdomesnė! Be to, televizorius automatiškai pritaiko vaizdą prie žiūrimo turinio šaltinio!
 
Samsung 65" 4K QLED Smart TV (QE65Q60AAUXXH) | BITĖ
Samsung 65" 4K QLED Smart TV (QE65Q60AAUXXH) | BITĖ


Garso harmonija

Įtraukiančią patirtį kuria ne tik vaizdas, bet ir garsas, o jų visuma užtikrina harmonijos jausmą. Kurdami šį išmanųjį televizorių kūrėjai integravo „Dolby Digital Plus“ garso sistemą, kad užtikrintų kokybišką garsą, kad ir ką veiktumėte! Negana to, „Q-Symphony“ vienu metu leidžia veikti tiek televizoriaus garsui, tiek garsiakalbiams, taip sukuriamas erdvinis efektas. Be to, garsas yra optimizuojamas analizuojant žiūrimo turinio sceną ir tipą, nes turi vaizdinį garso intelektą, tad garsas prisitaiko prie bet kokios aplinkos ir turinio! Norint visiškai įsitraukti naudojama „Sound Lite“ – tai 3D erdvinis garsas, kuris turi virtualų viršutinio kanalo garsą!
 


Plonas ir prisitaikantis

Plonesnis už ploną, subtilus, puikiai įsiliejantis į erdvę, bet vis dar pastebimas dėl savo minimalistinio dizaino. Toks yra „Q60A QLED 4K Smart TV (2021)“ išmanusis televizorius. Šis įrenginys neapkraus namų, tačiau suteiks jiems elegancijos jausmą, nes yra sukurtas naudojant „AirSlim“ technologiją. Na, o kad televizorius dar labiau prisitaikytų prie aplinkos – reguliuokite jo stovo aukštį ir erdvę!
 
Samsung 65" 4K QLED Smart TV (QE65Q60AAUXXH) | BITĖ

Samsung

65" 4K QLED QE65Q60AAUXXH išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys be stovo (mm)1450,9 mm x 831,8 mm x 25,7 mm
Matmenys su stovu (mm)1450,9 x 871,0 x 281,8 mm
Svoris be stovo (kg)20,9
Svoris su stovu (kg)21,8
ModelisQE65Q60AAUXXH

Ekranas

Ekrano tipasQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)65
Ekrano raiška (pikseliais)3840 x 2160
Vaizdo gerinimo sistemaQuantum Processor Lite 4K

Garsas

Garso gerinimo sistemaDolby Digital Plus
Garsiakalbių galingumas20W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiWiFi5
LAN jungtys1
Bluetooth4.2
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtysSkaitmeninis garso išvadas (optinis), RF įvadas, CI lizdas, HDMI A / grįžtamojo kanalo palaikymas, eARC, Anynet+ (HDMI–CEC)

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaFilmo kurėjo režimas, prisitaikantis garsas, įrašymo funkcija, EPG vadovas, šviesumo jutiklis
KitaAuto. kanalų paieška, automatinis išjungimas, subtitrai, Connect Share™ (HDD / USB 2.0), Digital Clean View