• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

49" QLED 4K QE49Q60RATXXH išmanusis televizorius

Samsung 49" QLED 4K QE49Q60RATXXH išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Samsung

49" QLED 4K QE49Q60RATXXH išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Samsung

49" QLED 4K QE49Q60RATXXH išmanusis televizorius: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

 • Elegantiškas, minimalistinis dizainas. Tinka bet kokio stiliaus namų interjerui.
 • Didelis 49" (124,46 cm) QLED ekranas – dar daugiau įspūdingo vaizdo.
 • „4K Ultra HD“ raiška ir „Quantum HDR 4X“ vaizdo standarto palaikymas užtikrina itin kokybišką ir detalų vaizdą.
 • „Quantum Dot“ technologija. Mėgaukitės neįtikėtinai sodriomis ir tikroviškomis spalvomis.
 • „Q Contrast“ technologija – išryškina net smulkiausias detales.
 • Kvapą gniaužiantis „Dolby Digital Plus“ garsas.
 • „Smart Hub“ išmaniojo TV sistema. Galite įsidiegti ir naudotis įvairiomis programėlėmis.
 • „SmartThings“ programėlė. Valdykite televizorių tiesiai iš išmaniojo telefono.
 • „Real Game Enhancer“ technologija žaiskite mėgstamiausius kompiuterinius žaidimus dideliame TV ekrane.
 • Universalus valdymo pultelis „One Remote“. Juo valdykite turinį ir visus prijungtus įrenginius.
 • „Bixby“ virtualus asistentas. Valdykite televizorių balsu ir sužinokite daugiau informacijos.
 • Įvairūs aplinkos režimai. Kai nežiūrite televizoriaus, paverskite jį stilinga interjero detale: paveikslu, nuotrauka, laikrodžiu.
 • 2 USB jungtys. Žiūrėkite vaizdo turinį tiesiai iš USB laikmenos.
 • Veikia „Go3“ be priedėlio.
Samsung 55" QLED 4K Smart TV Q60R išmanusis televizorius | BITĖ
Sulig kiekvienu nauju gaminiu „Samsung“ kaskart įrodo, jog ne tik žengia koja kojon su pažangiausiomis technologijomis, bet ir jas lenkia. Išmanusis televizorius „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“ puikiai tą įrodo.

Puikus dizainas, neįtikėtinai ryškus ir detalus vaizdas, tinkamumas žaisti kompiuterinius žaidimus ir dar daugiau išmaniųjų funkcijų: šis apibūdinimas geriausiai atspindi išmaniojo televizoriaus „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“ galimybes.

Šis televizorius aprūpintas išties įspūdingu nepriekaištingą vaizdo kokybę užtikrinančiomis technologijomis. „Ultra HD 4K“ ekrano raiška, „Quantum HDR 4X“ vaizdo standartas, „Quantum Dot“ technologijos leidžia mėgautis neįtikėtinai aiškiais, detaliais, milijardo atspalvių kupinais tikroviškais vaizdais.
 
„Smart Hub“ sistemos dėka galėsite pasiekti dar daugiau vaizdo turinio, siūlomo populiarių tiekėjų, įsirašyti įvairių programėlių, naršyti internete. O „Smart Things“ programėlė leidžia valdyti televizorių tiesiai iš išmaniojo įrenginio.

„Samsung“ nuolat siūlo naujovių, dar labiau praplečiančių televizoriaus galimybes. Viena iš naujų išmaniųjų funkcijų – valdymas balsu. Išmaniajame televizoriuje „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“ įdiegtas balso asistentas „Bixby“, kuris naudojamas ir šio gamintojo išmaniuosiuose telefonuose. Tad valdyti televizorių galėsite tiesiog paliepę jam, ką reikia daryti. Neabejokite, su išmaniuoju televizoriumi „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“ patirsite daugybę įspūdingų akimirkų.
 
Samsung 55" QLED 4K Smart TV Q60R išmanusis televizorius | BITĖ
Itin tikroviškas ir ryškus vaizdas. Išmaniojo televizoriaus „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“ ekrano raiška yra „Ultra HD 4K“ – ji net 4 kartus didesnė už įprastą „Full HD“ raišką. Tai reiškia, jog vaizdas atkuriamas itin tiksliai, tad beveik nejusite skirtumo tarp realaus ir per televizorių matomo vaizdo.
 
Tobulas ir nevarginantis akių kontrastas esant bet kokiam apšvietimui. Itin didelės skiriamosios gebos kuriamą efektą dar labiau sustiprina unikali „Quantum HDR 4X“ technologija, užtikrinanti tobulą kontrastą. Šios technologijos dėka ekrane aiškiai matysite net tamsių objektų detales tamsioje aplinkoje ar šviesių – šviesioje aplinkoje. Maža to, pasikeitus kambario apšvietimui ar kitoms sąlygoms, išmanusis televizorius „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“ automatiškai sureguliuos ryškumą ir garso stiprumą.
 
„Quantum Dot“ – 100 % spalvų atkūrimas. Technologija „Quantum Dot“ rūpinasi idealiai atkuriamomis išmaniojo televizoriaus „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“ rodomo vaizdo spalvomis. Ši kvantinių taškų technologija paverčia šviesą milijardais spalvų ir atspalvių. Būkite tikri, šio 100 proc. spalvų spektro atkuriančio televizoriaus rodomi vaizdai visada bus ryškūs ir tikroviški.
 
Pritaikytas žaidimams. Išmanusis televizorius „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“ bus tikras atradimas spartaus veiksmo kompiuterinių žaidimų mėgėjams. Dėl „Real Game Enhancer“ technologijos žaidimo grafika tampa ypač tikroviška, o „FreeSync (VRR)“ technologija leidžia išvengti lėtinimo žaidžiant žaidimus realiu laiku.
 
Vienas pultelis – turiniui ir keliems įrenginiams. Baigiate susipainioti tarp daugybės nuotolinio valdymo pultelių, skirtų kiekvienam iš namie naudojamų vaizdo bei garso įrenginių? „Samsung“ turi puikų sprendimą – universalų nuotolinio valdymo pultelį „One Remote“. Juo valdysite ne tik išmaniojo televizoriaus „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“ funkcijas ir turinį, bet ir visus prie televizoriaus prijungtus įrenginius. Greitai perpratę naująjį valdymo principą, apie senuosius, daugybę mygtukų turinčius pultelius net nenorėsite prisiminti.
 
Televizorius – ne tik televizijai. Norimą turinį esame pratę pasiekti iš bet kurio išmaniojo įrenginio, tad kodėl televizorius turėtų būti išimtis? „Samsung Smart Hub“ sistemos dėka galėsite pasiekti dar daugiau vaizdo turinio, siūlomo įvairių populiarių tiekėjų: „Netflix“, „YouTube“ ir kt., įsirašyti įvairių programėlių, naršyti internete. O universalaus gido funkcionalumas, išanalizavęs pastarojo laikotarpio TV žiūrėjimo bei vaizdo turinio naudojimo įpročius, rekomenduos specialiai Jums pritaikytą turinį.
 
Viena programėlė – visiems išmaniesiems „Samsung“ įrenginiams. Į savo išmanųjį įrenginį parsisiuntę „SmartThings“ programėlę ir susikūrę paskyrą, išmanųjį televizorių „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“ galėsite valdyti tiesiai iš savo išmaniojo telefono ar planšetės. Maža to, šia programėle galima kontroliuoti ir kitų Jūsų namuose esančių išmaniųjų „Samsung“ įrenginių nustatymus kad ir kur būtumėte.
 
Liepkite televizoriui, ką daryti. Neįtikėtina, tačiau nuo šiol televizorių galima valdyti... balsu. Išmaniajame televizoriuje „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“ įdiegtas balso asistentas „Bixby“, kuriam galite tiesiog liepti perjungti TV kanalą, padidinti ar sumažinti garsą, ieškoti turinio ar paklausti, kas yra šiuo metu žiūrimo filmo režisierius.
 
Pagyvinkite savo namų interjerą. Išmanusis televizorius „Samsung 49" QLED 4K Smart TV Q60R“džiugins net ir tuomet, kai juo nesinaudojate. „Aplinkos“ režimas pavers šį televizorių stilinga ir naudinga interjero detale. Televizoriaus ant sienos net nepastebėsite, jei jis rodys Jūsų pasirinktą dekoratyvų turinį, šeimos nuotraukas ar naudingą informaciją interaktyviame fone. Daugiau jokio juodo ir niūraus ekrano kambaryje!
 
Daugiau pramogų. Per HDMI jungtis prie televizoriaus ne tik prijungsite daugelį kitų įrenginių, bet ir galėsite itin kokybišku garsu ir vaizdu. Prijunkite įvairius vaizdo grotuvus, kameras, kompiuterius ar žaidimų konsoles ir mėgaukitės pramogomis namuose. Televizorius turi ir USB jungtis, tad jo ekrane galėsite patogiai peržiūrėti bet kokį vaizdo turinį, įrašytą USB atmintuke: filmus, nuotraukas ar savo filmuotus vaizdo įrašus.

Samsung

49" QLED 4K QE49Q60RATXXH išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys be stovo (mm)1101,4 x 637,1 x 59,2 mm
Matmenys su stovu (mm) 1101,4 x 715,7 x 263,9 mm
Svoris (kg)14,3
Svoris be stovo (kg)14,0

Ekranas

Ekrano tipasQLED
Ekrano įstrižainė (coliais)49
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garso gerinimo sistema„Dolby Digital Plus“
Garsiakalbių galingumas20 W
Garsiakalbių skaičius2

Duomenų perdavimas ir jungtys

LAN jungtisTaip
BluetoothTaip
HDMI jungtys4
USB jungtys2

Kita

Energijos efektyvumo klasėA

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai