• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Naujiena
LG

55" QNED 4K UHD Mini LED 81 2023 55QNED813RE išmanusis televizorius

LG 55" QNED 4K UHD Mini LED 81 2023 55QNED813RE išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

55" QNED 4K UHD Mini LED 81 2023 55QNED813RE išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

55" QNED 4K UHD Mini LED 81 2023 55QNED813RE išmanusis televizorius: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „NanoCell“ ir „Quantum Dot“ technologijos;
 • Šeštos kartos „α7“ procesorius;
 • „Go3“ veikia be priedėlio;
 • Palaiko 120 Hz atnaujinimo dažnį.
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono spalvos šiek tiek išblunka.
 
„LG 55" 55QNED813RE“ yra 55 colių išmanusis televizorius, kuris sklandžiai suderina pažangiausias technologijas ir elegantišką dizainą. Šis televizorius su integruotomis „Quantum Dot“ ir „NanoCell“ technologijomis pateikia ryškius ir kruopščiai detalius vaizdus. Jo pažangūs gilaus mokymosi algoritmai prisideda prie išskirtinės vaizdo kokybės su milijonu dinamiškų gradacijų. Šis televizorius turi „α7 Gen 6 AI 4K“ procesorių, užtikrinantį sklandų veikimą, ypač žaidžiant žaidimus. Be to, „ThinQ AI“ ir „webOS“ pagerina žiūrėjimo patirtį naudojant tokias funkcijas kaip „All New Home“ sąsaja, „AI Concierge“ ir „AI Picture Wizard“. Taip pat galite mėgautis „Go3“ be atskiro priedėlio.
LG 55" 55QNED813RE | BITĖ


ATSAKINGAS DIZAINO SPRENDIMAS

LG televizorius turi aukštos klasės reputaciją, kuri pasižymi plonu, stilingu dizainu, lengvai derinamu su pažangiausiomis technologijomis. Plonas ir grakštus profilis „LG 55" 55QNED813RE“ puikiai tinka bet kokio kambario estetiniam patrauklumui praturtinti. Be įspūdingo dizaino, LG padarė didelę pažangą tvarumo link, keisdami pakavimo praktiką jie pasirinko ekologišką požiūrį, pereidami prie vienspalvio spaudinio ir naudodami perdirbamas medžiagas, dar labiau pabrėždami savo atsidavimą nekenksmingai praktikai ir mažindami paliekamą pėdsaką aplinkai.
 


RYŠKUMO PAVYZDYS

Patirkite vizualinį stebuklą naudodami pažangią „LG 55" 55QNED813RE“ 55 colių įstrižainės ekrane esančią technologiją su „Quantum Dot“ ir „NanoCell“ naujovėmis, kad spalvų paletė būtų ryški ir tikroviška.
 
LG 55" 55QNED813RE | BITĖ
LG 55" 55QNED813RE | BITĖ


NAŠUS NET ŽAIDŽIANT

„α7 Gen 6 AI 4K“ yra neprilygstamos apdorojimo galios įrodymas, žadantis nepaprastą patirtį, pritaikytą pagal jūsų pageidavimus. Naudojant į žaidimus orientuotas funkcijas, tokias kaip „AMD FreeSync“ ir VRR, žaidimai taps sklandesni, geriau reaguos į užklausas ir galiausiai bus labiau įtraukiantys. Mėgaukitės dinamiška ir prisitaikančia žaidimų patirtimi, kurią užtikrina nepaprastos „LG 55" 55QNED813RE“ išmaniojo televizoriaus galimybės.
 


TRYS GARSO REŽIMAI GERIAUSIAI PATIRČIAI UŽTIKRINTI

Padidinkite garso įtraukimą naudodami „LG Soundbar“, kruopščiai sukurtą, kad papildytų „LG 55" 55QNED813RE“ 55 colių televizoriaus patirtį. Ši sistema ir televizoriaus susiejimas garantuoja harmoningą perėjimą prie „Soundbar“ garso ir trijų papildomų garso režimų patogumo, kad jūsų garso patirtis būtų tobula.
 
LG 55" 55QNED813RE | BITĖ
LG 55" 55QNED813RE | BITĖ


PRIVALUMAI

„ThinQ AI“ ir „webOS“ sklandžiai susilieja, kad suteiktų asmeninio patogumo pasaulį, paversdami televizorių išmaniuoju pagalbininku, pritaikytu unikaliems poreikiams. Funkcija „All New Home“ siūlo intuityvią ir greitą sąsają, leidžiančią lengvai prisijungti prie mėgstamo turinio. Naudodami „AI Concierge“ atrasite populiarius raktinius žodžius, pagrįstus balso atpažinimo paieškos istorija, pagerindami turinio atradimą, o „AI Picture Wizard“ pakels jūsų žiūrėjimo patirtį į naujas aukštumas, analizuodama daugybę nustatymų tobulam nuotraukų rodymo ir asmeninių spalvų koregavimui. Pasinerkite į neprilygstamą pramogų židinį, kai pasieksite daugybę srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant „Netflix“, „Prime Video“ ir „Apple TV+“.
 

LG

55" QNED 4K UHD Mini LED 81 2023 55QNED813RE išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Modelis55QNED813RE

Ekranas

Ekrano technologijaQNED
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys4
USB jungtys2
Kitos jungtysCl jungtis, RF jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėE
KitaDynamic Tone Mapping, FILMMAKER MODE™, AI Picture Pro, HGIG režimas, ALLM, Žaidimų Optimizacijos meniu, Apple Airplay2
KitaGalerijos režimas, Sporto pranešimai, Šeimos nustatymai, ThinQ, Pilnavertė naršyklė, Muti View, AI Sound Pro, LG Sound Sync
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai