• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

50" 4K UHD UR81 2023 50UR81003LJ išmanusis televizorius

LG 50" 4K UHD UR81 2023 50UR81003LJ išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
 • 6 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

50" 4K UHD UR81 2023 50UR81003LJ išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

50" 4K UHD UR81 2023 50UR81003LJ išmanusis televizorius: Apžvalga


BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „HDR10 Pro“ technologija ;
 • Nedidelis televizorius kuriam rasti vietos nebus sunku;
 • „Go3“ veikia be priedėlio;
 • 4K UHD raiškos ekranas.
Trūkumai
 • Žiūrint iš šono spalvos atrodo ne tokios ryškios.
 
Patobulinkite savo pramogų patirtį su „LG 50" 50UR81003LJ“ 50 colių įstrižainės televizoriumi, kuriame susilieja stilius, tvarumas ir aukščiausios technologijos. Jo aptakus, plonas dizainas sklandžiai papildo gyvenamąją erdvę kartu su ekologiška pakuote, kuri atspindi kūrėjų vertybes. Televizoriaus ekrane įdiegta „4K HDR10 Pro“ technologija, suteikianti ryškių spalvų ir nuostabių detalių, kad patirtumėte įtraukiančią vaizdo patirtį. Be to, jis pakelia turinį iki 4K kokybės, užtikrindamas, kad kiekviena akimirka taptų vizualiniu šedevru. Žaidimų entuziastams „α5 AI 4K Gen6“ procesorius garantuoja žaibišką veikimo patirtį. Negana to, „Go3“ veikia be priedėlio.
LG 50" 50UR81003LJ | BITĖ


KAI SUSILIEJA TVARUMAS IR STILIUS

Įsijauskite į harmoningą gamtos ir stiliaus sintezę su „LG 50" 50UR81003LJ“ televizoriumi. Jo aptakus ir plonas dizainas sklandžiai integruojasi į bet kurią gyvenamąją erdvę ir siūlo vizualinį šedevrą, kuris papildo aplinką. Netgi pakuotė atspindi ekologiškas vertybes, joje yra minimalistinis vienspalvis spaudinys ir ekologiškos, perdirbamos medžiagos, užtikrinančios, kad pramogų pasirinkimas būtų toks pat tvarus ir stilingas.
 


ĮPRASTĄ ŽIŪRĖJIMĄ PAVERSKITE NEĮPRASTA PATIRTIMI

Pasimėgaukite vaizdiniu šedevru, kuris pranoksta lūkesčius. „HDR10 Pro“ technologija sukuria įtraukiančią patirtį su optimizuotu ryškumu, aiškiomis spalvomis ir įtaigiomis detalėmis. Be to, „LG 50" 50UR81003LJ“ 50 colių įstrižainės UHD ekrane galima patobulinti ne 4K turinį iki stulbinančios 4K kokybės, todėl kiekviena akimirka tampa švente akims, o tai suteikia neprilygstamą aiškumą ir tikslumą, kuris tikrai sukelia žiūrėjimo malonumą. Stebėkite pramogų pasaulį, nes kiekvienas kadras yra meno kūrinys, laukiantis, kada juo pasigrožės!
 
LG 50" 50UR81003LJ | BITĖ
LG 50" 50UR81003LJ | BITĖ


IŠGIRSKITE SKIRTUMĄ, PAJUSKITE EMOCIJAS

Patirkite pojūčių simfoniją su modernia garso sistema. Nesvarbu, ar žiūrite filmus, ar žaidžiate, ar mėgaujatės mėgstama muzika, susidursite su krištolo skaidrumo garsu, kuris pakylės pramogas į naujas aukštumas. Kai sklandžiai suporuojama su LG televizoriumi, „Soundbar“ išmaniai prisitaiko, kad optimizuotų garso kokybę, o naudodami tris papildomus režimus galėsite tobulinti patirtį. Pasinerkite į neprilygstamos garso kokybės pasaulį, kuriame kiekviena nata, dialogas ir efektas rezonuoja su kvapą gniaužiančiu aiškumu.
 


NAUJO LYGIO REALIZMAS

Išlaisvinkite visas savo žaidimų patirties galimybes su pažangiausiu „α5 AI 4K Gen6“ procesoriumi, integruotu „LG 50" 50UR81003LJ“ televizoriuje. Šis galingas procesorius užtikrina, kad žaidimai veiktų neprilygstamai greitai ir tiksliai, panardindami į tikroviškos grafikos ir sklandaus žaidimo pasaulį. Naudodami žaidimo valdymo skydelį galite greitai ir lengvai sureguliuoti savo žaidimų nustatymus, optimizuodami kiekvieną aspektą pagal jūsų pageidaujamą žaidimo žanrą. Be to, LG partnerystė su pirmaujančiais pramonės kūrėjais garantuoja, kad galėsite pasinerti į naujausius HDR žaidimus su kvapą gniaužiančiu tikroviškumu, o suderinamumas su „GEFORCE Now“ atveria žaidimų pasaulį ir užtikrina neribotą prieigą prie mėgstamų žaidimų. Padidinkite savo žaidimų kokybę, nes kiekvienas judesys yra įtraukiantis, o detalės – aiškesnės.
 
LG 50" 50UR81003LJ | BITĖ
LG 50" 50UR81003LJ | BITĖ


PRIVALUMAI

Visiškai nauja „WebOS 23“ operacinė sistema suteikia turinio visatos šerdį, pritaikydama žiūrėjimo patirtį pagal pageidavimus. Mėgaukitės suasmenintomis filmų rekomendacijomis, sporto naujiniais realiuoju laiku ir tik jums skirtais pranešimais – visa tai patogiai sujungta vienoje vietoje. Negana to, dirbtinio intelekto algoritmai, atsižvelgdami į vartotojo balsą ir paieškos istoriją, gilina rekomendacijų atitikimą poreikiams. Pasinerkite į neprilygstamą pramogų židinį, kai pasieksite daugybę srautinio perdavimo paslaugų, įskaitant „Netflix“, „Prime Video“ ir „Apple TV+“.
 

LG

50" 4K UHD UR81 2023 50UR81003LJ išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Modelis50UR81003LJ

Ekranas

Ekrano technologijaLED LCD
Ekrano įstrižainė (coliais)50
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garsiakalbių galingumas20 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtysCI lizdas, Optinis skaitmeninis garso išėjimas, RF jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėF
KitaHDR10 Pro, WOW sąsaja, Išmanusis asistentas, Apple AirPlay, HomeKit, Matter, ThinQ
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai