Meniu

Internetas + LG 43" UHD 4K Smart TV 43UM7100

Internetas + LG 43" UHD 4K Smart TV 43UM7100

+ Neribotas namų internetas
 • Internetas + LG 43" UHD 4K Smart TV 43UM7100
 • Internetas + LG 43" UHD 4K Smart TV 43UM7100
 • Internetas + LG 43" UHD 4K Smart TV 43UM7100
 • Internetas + LG 43" UHD 4K Smart TV 43UM7100
 • Internetas + LG 43" UHD 4K Smart TV 43UM7100
 • Internetas + LG 43" UHD 4K Smart TV 43UM7100
1 / 2

Internetas + LG 43" UHD 4K Smart TV 43UM7100

go3

Televizija net 3 mėn. NEMOKAMAI

Dabar neriboto namų interneto, televizoriaus ir modemo rinkinys už mažą kainą. O išmanioji „Go3 | Bitė" televizija net 3 mėnesius nemokamai.

Išsamias pasiūlymo sąlygas skaitykite žemiau, skiltyje „Pasiūlymo sąlygos“

Perkant televizorių „LG 43" UHD 4K Smart TV 43UM7100“ internetu pristatymas į namus - nemokamas. Mėgaukitės nepriekaištinga vaizdo kokybe.

PVM

 • Išsimokėtinai

  24,59 €/ mėn.

  30,49 €/ mėn.

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

mėn.
Mėnesio įmoka nurodyta už televizorių, modemą ir interneto paslaugas.

BITĖS Profo apžvalga

 • Lakoniškas, subtilus dizainas.
 • 43 colių (109 cm) įstrižainės ekranas.
 • Keturių branduolių procesorius, „Ultra HD 4K“ raiška ir „Active HDR“ vaizdo standartas užtikrina itin kokybišką, ryškų ir tikrovišką vaizdą.
 • „LG ThinQ AI” technologija: naudokitės virtualaus asistento funkcionalumu ir gaukite maksimaliai suasmenintą turinį.
 • „Ultra Surround“ garsas: mėgaukitės erdvinio garso efektu.
 • Kokybiškas vaizdas žiūrint į ekraną bet kuriuo kampu.
 • „webOS“ išmaniosios televizijos sistema padės greitai ir paprastai rasti pageidaujamą vaizdo turinį, naudotis mėgstamiausiomis programėlėmis.

LG yra vienas populiariausių ir pažangiausių pasaulio televizorių gamintojų, todėl neabejokite – išmanusis televizorius „LG 43UM7100PLB“ kuria išties puikią naudojimosi patirtį, pradedant elegantišku dizainu ir baigiant išmaniosiomis funkcijomis.

Rinkdamiesi televizorių, daugiausia reikalavimų vartotojai, be abejo, kelia vaizdo ir garso kokybei. Tai suprasdamas gamintojas daro viską, kad mėgautumėtės matomais vaizdais ir girdimu garsu. Išmaniajame televizoriuje „LG 43UM7100PLB“ įdiegtos kelios unikalios vaizdo ir garso technologijos, paversiančios turinio peržiūras tikru malonumu. „Ultra HD 4K“ raiška, palaikomas HDR standartas, IPS ir „Ultra Surround“ technologijos leidžia džiaugtis itin tikroviškomis, ryškiomis spalvomis bei erdvinio garso efektais.

Kalbant apie išmaniąsias šio televizoriaus funkcijas, LG žengė nemenką žingsnį į priekį. Išmanusis televizorius „LG 43UM7100PLB“ aprūpintas ne tik išmaniosios televizijos „webOS“ sistema, bet ir dirbtinio intelekto technologija paremtu „LG ThinQ AI“ funkcionalumu. Pastarasis suteikia galimybę tiesiogine prasme bendrauti su televizoriumi, t. y. pasitelkti virtualaus asistento pagalbą norint rasti turinį ar užduoti klausimą, balsu valdyti į vieną sistemą sujungtus LG išmaniuosius įrenginius ir pan.  
LG um7100 BITĖ


Dailus šiuolaikiškas dizainas

Gamintojas pasirūpino ne tik puikiomis išmaniojo televizoriaus „LG 43UM7100PLB“ techninėmis charakteristikomis, bet ir stilinga išvaizda. Įrenginys dailiai atrodo tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės, todėl jį drąsiai galėsite statyti ne tik prie sienos, bet ir kambario viduryje.
 

Vaizdai, verti pasimėgavimo

„Ultra HD 4K“ raiška, kurią turi išmanusis televizorius „LG 43UM7100PLB“ net 4 kartus didesnė už „Full HD“ raišką. Vadinasi, per šį televizorių žiūrėdami savo mėgstamą turinį, jį matysite itin ryškiai ir detaliai net iš nedidelio atstumo. Tuo tarpu HDR (angl. High Dynamic Range) standartas, kurį palaiko šis išmanusis televizorius, garantuoja puikų spalvų kontrastą, jų tikroviškumą ir gilumą. Įrenginys palaiko net kelis HDR formatus („HDR10“ ir „HLG“), todėl net žemesnės kokybės vaizdus atkuria taip, lyg šie būtų filmuoti aukšta raiška.
 
LG um7100 BITĖ
LG um7100 BITĖ

Jo didenybė garsas

Kad ir ką žiūrėtume per televizorių – filmą, koncertą ar pokalbių šou, – kokybiškas garsas yra vienas svarbiausių veiksnių, garantuojančių smagiai praleistą laiką prie televizoriaus. Išmaniajame televizoriuje „LG 43UM7100PLB“ įdiegta „Ultra Surround“ technologija sukuria sodraus erdvinio garso efektą, dėl kurio Jūsų žiūrimas turinys taps dar įtaigesnis.
 

Išmaniosios funkcijos – pagal Jūsų poreikius

Televizorius „LG 43UM7100PLB“ ne šiaip sau vadinamas išmaniuoju. Naujausias ir pažangiausias funkcionalumas „LG ThinQ AI“, paremtas dirbtinio intelekto technologija, suteikia galimybę gauti reikiamos informacijos tiesiog... paprašius televizoriaus, o jei tiksliau – virtualaus asistento „Google Assistant“ ar „Alexa“. Norite pažiūrėti detektyvą? Tiesiog suformuluokite paprastą klausimą ir televizorius, atsižvelgęs į Jūsų žiūrėjimo įpročius, pasiūlys filmą. Žiūrint kelionių laidą kilo papildomų klausimų apie konkrečią šalį? Jūsų LG televizorius pateiks atsakymą.
 
LG um7100 BITĖ
LG um7100 BITĖ

Žiūrėkite bet kuriuo kampu

Ne visada televizorių žiūrime įsitaisę tiesiai prieš ekraną. Neretai į TV ekraną akį užmetame ir sukiodamiesi virtuvėje ar tvarkydami namus. Kad vaizdas būtų vienodai ryškus ir aiškus žvelgiant iš įvairių kampų, išmanusis televizorius „LG 43UM7100PLB“ aprūpintas unikalia IPS technologija. Taigi vaizdą itin kokybiškai matysite į ekraną žvelgdami net iki 60 laipsnių kampu.
 

Televizorius – ne tik televizijos programoms

Paprastai valdoma išmaniosios televizijos sistema „webOS“ suteikia galimybę patogiai rasti ir naudotis populiariomis programėlėmis ir turinio tiekėjų („YouTube“, „Netflix“ ir kt.) paslaugomis.
 
LG um7100 BITĖ

Bendra informacija

Operacinė sistemawebOS Smart TV

Ekranas

Ekrano tipasIPS
Ekrano įstrižainė (coliais)43
Ekrano raiška (pikseliais)3840 x 2160

Ryšys ir duomenų perdavimas

Wi-FiTaip (802.11ac)
BluetoothTaip (V5.0)
USB jungtis1 (Gale) / 1 (Šone)
HDMI jungtis1 (Gale) / 2 (Šone) (HDMI 2.0)

Kita

Modelis43UM7100
Kitos jungtysCI, RF, SPDIF, ARC, Simplink
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: