• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Tik internetu
LG

32" 32LM6300PLA išmanusis televizorius

LG 32" 32LM6300PLA išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
 • 6 img.
 • 7 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

LG

32" 32LM6300PLA išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

LG

32"32LM6300PLAišmanusis televizorius: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Ekonomiškas ir patikimas įrenginys;
 • „webOS“ palaiko išmaniosios televizijos funkcijas.
Trūkumai
 • Nepalaiko 4K raiškos.
 
Subalansuotas kasdieniams poreikiams: tai 32 colių įstrižainės ekraną turintis LG televizorius, galintis atkurti vaizdą „Full HD“ raiška ir taikantis pažangias dirbtinio intelekto galimybes. Spalvų ryškumą ir kontrastingumą užtikrina „Active HDR“ sistema, o gilų, erdvinį garsą atkuriantiems garsiakalbiams talkina „Dolby Audio“ technologija. Su LG turinio tikrai nepritrūks, nes jo „webOS“ operacinėje sistemoje rasite „Netflix“, „YouTube“, „GO3“ ir kitas populiarias platformas, o dirbtinis intelektas pagal jūsų žiūrėjimo istoriją visada pasiūlys ką nors nauja. Be to, galėsite prijungti ir išorines duomenų laikmenas, ir žaidimų konsoles, tad veiksmo niekada nepritrūks. Minimalistinis televizoriaus dizainas leis jį įkurdinti bet kurioje namų patalpoje, nesvarbu, koks jos interjeras. Tai įrenginys, skirtas tiems, kurie iš televizoriaus tikisi įprasto funkcionalumo: patikimos televizijos transliacijos, kokybiško kino, įtraukiančių pramogų. Jo privalumais galės naudotis visa šeima.
LG 32" 32LM6300PLA išmanusis televizorius


Dar daugiau spalvų

Jūsų LG televizoriaus ekrane atgys sodrūs kraštovaizdžiai ir spalvingas žmonių gyvenimas. Aukšto dinaminio diapazono technologija („Active HDR“) tiksliau atkuria spalvas, todėl bet kuris vaizdas bus kur kas natūralesnis, tikroviškesnis ir patrauklesnis. Veikdamos kartu, HDR ir HLG technologijos suteikia jam sodrumo ir gylio įspūdį.
 

Daugiau nei ekranas

Po kiekvienu LG televizoriaus pikseliu slepiasi galingos vaizdo atkūrimo įrangos komponentai. Tai kur kas daugiau, nei paprastas ekranas: televizoriuje „sukasi“ keturių branduolių procesorius, realiu laiku naikinantis vaizdo triukšmą ir apdorojantis spalvas bei kontrastą.
 
LG 32" 32LM6300PLA išmanusis televizorius
LG 32" 32LM6300PLA išmanusis televizorius

It kino teatre

Apsupkite save ne tik įspūdingu vaizdu, bet ir nepamirštamais garso efektais. Televizoriaus garsiakalbiai įmontuoti taip, kad garso bangos sklistų keliomis dimensijomis ir pasiektų jūsų ausis iš visų pusių. „Dolby Audio“ technologija rūpinasi, kad jis būtų raiškus, įtraukiantis ir švarus.
 

Išmaniam gyvenimui

LG televizorius pasirengęs išgirsti jūsų pageidavimus. Jo „LG ThinQ AI“ dirbtinis intelektas atpažins jūsų balsą, todėl galėsite palaikyti pokalbį ir gauti jums pritaikytas turinio rekomendacijas. Operacinė sistema „webOS“ pasiūlys populiariąsias „Netflix“, „YouTube“ ir kitas programėles jūsų pramogoms.
 
LG 32" 32LM6300PLA išmanusis televizorius
LG 32" 32LM6300PLA išmanusis televizorius

Prisijunkite ir mėgaukitės

Išmaniosios televizoriaus funkcijos – tik viena istorijos dalis. Prie LG įrenginio galėsite prijungti išorines duomenų laikmenas ir stebėti jose esantį turinį dideliame ekrane – tegul atgyja jūsų filmai, vaizdo įrašai ar nuotraukos. Be to, HDMI jungtimi galėsite prijungti populiariąsias žaidimų konsoles ir pasinerti į azartiškas pramogas.
 

LG

32"32LM6300PLAišmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Matmenys be stovo (mm)736 mm x 437 mm x 82,9 mm
Matmenys su stovu (mm)736 mm x 464mm x 180 mm
Svoris be stovo (kg)4,6
Svoris su stovu (kg)4,7
Modelis32LM6300PLA

Ekranas

Ekrano tipasLED LCD
Ekrano įstrižainė (coliais)32
Ekrano raiška (pikseliais)1920 x 1080
Vaizdo gerinimo sistemaDTS Virtual:X

Garsas

Garso gerinimo sistemaVirtual Surround Plus
Garsiakalbių galingumas10 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtys1
Bluetooth
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtysOptinis išėjimas, RF įvadas, CI jungtis, Kompozitinis įvestis (CVBS + Garso), Sudėtinė įvestis (Y, Pb, Pr) + garsas

Kita

Energijos efektyvumo klasėA
KitaLG ThinQ, Sumanus energijos taupymas, Simplink (HDMI-CEC), Automatinis programavimas, Muzikos grotuvas, Mobilus taikymas
KitaMiracast, DVR funkcija, Failų Naršyklė, Automatinis įrenginio atpažinimas

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai