• Išsiuntimas tą pačią dieną
 • 14 d. grąžinimo garantija
 • Nemokamas
  pristatymas
 • Pradinė
  įmoka

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Hisense

55" 55A7100F išmanusis televizorius

Hisense 55" 55A7100F išmanusis televizorius

 • 1 img.
 • 2 img.
 • 3 img.
 • 4 img.
 • 5 img.
 • 6 img.
1 / 2

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Išparduota Apgailestaujame, tačiau šiuo metu prekės neturime.

Hisense

55" 55A7100F išmanusis televizorius

Noriu gauti priminimą el. laišku, jei prekė grįžtų į prekybą:

Hisense

55"55A7100F išmanusis televizorius: Apžvalga

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • „HDR10+“ palaikymas
 • „DTS Virtual:X“ erdvinio garso sistema
 • „UHD AI Upscaler“ funkcija
 • Veikia „Go3“ be priedėlio. 
„Hisense UHD 55A7100F“ išmanusis televizorius – tai ne tik poilsiui skirtas įrenginys, bet ir patogus pramogų šaltinis. Kadangi įrenginys palaiko tokius formatus kaip HDR10+, HDR10 ir HLG, vaizdo kokybė tampa prisitaikanti ir detali bei atitinkanti realybę. Be to, „DTS Virtual:X“ garso sistema leidžia mėgautis stulbinančia audiopatirtimi, o sporto režimas nukelia tiesiai į stadioną, kur patiriami netikėčiausi adrenalino kupini įspūdžiai!
Hisense UHD 55A7100F | BITĖ


Gilus vaizdas įtraukiančiai patirčiai

„Hisense UHD 55A7100F“ išmanusis televizorius – tai naujos kartos įrenginys! Jis geba atkurti gylį turinčius atspalvius, todėl perduodama informacija yra itin detali ir atitinkanti realybę, spalvos tikros ir ryškios. „Hisense Depth Enhancer“ technologija analizuoja vaizdą, todėl automatiškai nustato kontrastą, kad užtikrintų turinio spalvų gilumą. Negana to, televizorius turi smulkių detalių mažinimo funkciją, kad vaizdas būtų tobulas ir švarus. Taip pat šis televizorius palaiko tokius formatus kaip HDR10+, HDR10 ir HLG, tad visas turinys bus atkurtas detaliai ir realistiškai, perteikiant įvairius reikalingus elementus, nesvarbu, kokioje platformoje rinksitės žiūrėti norimą turinį – „Netflix“ ar „YouTube“. Norėdami džiaugtis prisiminimais, naudokitės USB laikmenos palaikymo funkcija, o dėl HDMI galėsite mėgautis įdomiausiu turiniu iš skirtingų įrenginių!
 


Garsas, kuriam nėra lygių

„DTS Virtual:X“ garso sistema leis pasinerti į audiopatirtį, iš kurios nesinori grįžti! Išmaniajame televizoriuje integruota garso sistema naudoja pritaikomo dydžio pažangaus apdorojimo paketą, o tai reiškia, kad garsinis turinys yra apdorojamas virtualiai, taip kiekviena audiodetalė tampa sklandi ir tolygi!
 
Hisense UHD 55A7100F | BITĖ
Hisense UHD 55A7100F | BITĖ


Privalumai

Sporto mėgėjams šis įrenginys itin patiks ir tiks, kadangi „Hisense UHD 55A7100F“ išmanusis televizorius aptinka sporto signalą ir automatiškai persijungia į sporto režimą! Tai reiškia, kad galėsite mėgautis tobula audiovizualine patirtimi, lyg būtumėte stadione dėl gilesnio ir ryškesnio vaizdo bei erdvinio garso efekto! „RemoteNOW“ mobilioji programėlė leis valdyti televizorių greitai ir patogiai tiesiai iš telefono! Galėsite įjungti ar išjungti įrenginį, dalytis vaizdo įrašais tiesiai iš telefono, redaguoti ir tvarkyti programėles, kanalus. Integruotas belaidžio ryšio modulis leis mėgautis greitu interneto ryšiu ir naršyti internete.
 

Hisense

55"55A7100F išmanusis televizorius: Parametrai

Bendra informacija

Pakuotės išmatavimai1364 mm x 831 mm x 155 mm
Matmenys be stovo (mm)1230 mm x 712 mm x 86 mm
Matmenys su stovu (mm)1230 mm x 226 mm x 773 mm
Svoris be stovo (kg)12,3
Svoris su stovu (kg)12,6
Modelis55A7100F

Ekranas

Ekrano technologijaLED
Ekrano įstrižainė (coliais)55
Ekrano raiška (pikseliais)4K (3840 x 2160)

Garsas

Garsiakalbių galingumas2 x 8 W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtisTaip
Bluetooth
HDMI jungtisTaip
USB jungtys2
Kitos jungtysGarso išėjimas, CI+ jungtis

Kita

Energijos efektyvumo klasėG
KitaĮvesties vėlavimas žaidimo režime: Mažiau nei 50 ms, Upscaling Ultra HD, MPEG triukšmo mažinimas, Vaizdo iškraipymų mažinimas
Kita3D skaitmeninis keterinis filtras, Netflix, YouTube, Prime Video, Rakuten TV, Anyview Cast, Anyview Stream: DMP/DMR
Veikia su „Go3“Taip

Papildoma informacija

Energijos etiketė padeda vartotojams pasirinkti produktus, kurie sunaudoja mažiau energijos ir išteklių, taigi sumažina eksploatavimo išlaidas. Šios gairės yra skirtos padėti suprasti energijos ženklinimo reikalavimus, kurių reikia laikytis parduodant elektros prietaisus internetu. Jie padės užtikrinti taikomų įstatymų laikymąsi.

Parametrai