Meniu

eSTAR 43" FHD LEDTV43D2T2 išmanusis televizorius

eSTAR 43" FHD LEDTV43D2T2 išmanusis televizorius

Tik internetu
Akcija
 • eSTAR 43" FHD LEDTV43D2T2 išmanusis televizorius
 • eSTAR 43" FHD LEDTV43D2T2 išmanusis televizorius
1 / 2

eSTAR 43" FHD LEDTV43D2T2 išmanusis televizorius

 • FHD 43" (109 cm) ekranas
 • Smart TV
 • A+ energijos efektyvumo klasė

PVM

 • Išsimokėtinai

  6,70 €/ mėn.

  7,19 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  241,20 €

  259,00 €

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 0,00 €

mėn.

Įsigyjant su Go3|BITĖ televizijos planais arba interneto planu „Mobilusis Neriboti GB“ (24 mėn.) Pasiūlymo sąlygos 

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Ekonomiškas ir taupantis energiją;
 • Atkuria „Full HD“ raiškos vaizdą.
Trūkumai
 • Saulės atokaitoje gali pritrūkti ryškumo.
 
Televizija neatsilieka nuo technologijų pasaulio tendencijų ir kasdien tampa vis sumanesnė, todėl norėdami namuose turėti laikmetį atitinkantį pramogų centrą, ieškokite išmanaus televizoriaus. „eStar Smart TV“ už prieinamą kainą siūlo visas svarbiausias jo savybes. Įrenginio 43 colio įstrižainės LED ekranas atkuria detalų „Full HD“ raiškos vaizdą, todėl tiek televizijos programos, tiek kitas vaizdinis turinys atrodys pritrenkiamai. Išmanioji televizoriaus aplinka leis naršyti internete ir pasiekti čia esantį turinį, todėl niekada nepristigsite veiklos ir įspūdžių. Be to, naudotis juo galėsite nesibaimindami dėl elektros sąskaitos, nes televizorius turi A+ klasės energinio efektyvumo sertifikatą.


Detalus ir kokybiškas vaizdas

Kiekvienas televizorius sukurtas žiūrėjimui, todėl pati svarbiausia savybė – kokybiškas, detalų vaizdą atkuriantis ekranas. „eStar Smart TV“ jūsų nenuvils – jo 43 colio įstrižainės ekrane filmus, žaidimus ir kitas pramogas atkuria LED technologija, o jais mėgautis galėsite „Full HD“ raiška. Pamatykite viską, kas svarbu jums ir mėgaukitės vaizdo turiniu valandų valandas.
 

Platus pramogų pasirinkimas

Televizorius – tik pramogų ir laisvalaikio pradžia. Kad galėtumėte nuveikti dar daugiau, „eStar Smart TV“ rasite papildomas jungtis. Į HDMI lizdą įjunkite vaizdo projektorių ar žaidimų konsolę, USB lizduose išsiteks tiek atminties laikmenos, tiek išoriniai įrenginiai, o prijungę internetą, pasieksite tūkstančius valandų turinio. Neribokite savęs ir tegul televizorius prisitaiko prie jūsų poreikių.
 

Daugiau nei televizija

Vaizdo skambučiai su šeimos nariais, naršymas internete, internetiniai vaizdo įrašai – visa tai ne privalumas, o būtinybė, todėl „eStar Smart TV“ jums siūlo ne vieną išmanią funkciją. Čia rasite būtiniausias programėles ir galėsite pasiekti internetinį turinį. Mėgaukitės ne tik televizija, bet ir kur kas platesniu pramogų pasauliu.
 

Nešvaisto energijos

Televizorius – namų pramogų centras, todėl kiekvieną dieną jam tenka bent kelias valandas džiuginti jus vaizdo įrašais, televizijos programomis ir kitu turiniu. Nesibaiminkite – su „eStar Smart TV“ dėl to jūsų elektros sąskaita nedidės. Šis televizorius atitinka A+ klasės energinio efektyvumo reikalavimus, todėl kiekvienas jo vaizdo pikselis taupo jūsų lėšas.
 

Bendra informacija

Matmenys su stovu (mm)966 mm x 192 mm x 606 mm
Svoris (kg)6,8
ModelisLEDTV43D2T2

Ekranas

Vaizdo gerinimo sistemaLED
Ekrano tipasFHD
Ekrano įstrižainė (coliais)43
Ekrano raiška (pikseliais)1920 x 1080

Garsas

Garsiakalbių galingumas2 x 10W

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-fi
LAN jungtys1
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtysAV, ausinių jungtis, Digital Audio out, Y/PB/PR, SCART, RCA, Common Interface (CI/CI+) 1

Kita

Energijos efektyvumo klasėA+
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: