Meniu

eSTAR 32" HD LED LEDTV32D5T2 išmanusis televizorius

eSTAR 32" HD LED LEDTV32D5T2 išmanusis televizorius

 • eSTAR 32" HD LED LEDTV32D5T2 išmanusis televizorius
 • eSTAR 32" HD LED LEDTV32D5T2 išmanusis televizorius
 • eSTAR 32" HD LED LEDTV32D5T2 išmanusis televizorius
 • eSTAR 32" HD LED LEDTV32D5T2 išmanusis televizorius
1 / 2

eSTAR 32" HD LED LEDTV32D5T2 išmanusis televizorius

PVM

 • Išsimokėtinai

  4,75 €/ mėn.

  5,00 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  171,00 €

  180,00 €

mėn.

Įsigyjant su Go3|BITĖ televizijos planais arba interneto planu „Mobilusis Neriboti GB“ (24 mėn.).

BITĖS Profo apžvalga

Laikai, kai televizorius buvo skirtas trijų ar keturių kanalų peržiūrai, praeityje. eStar tiki, kad ateitis priklauso išmaniesiems televizoriams, todėl SMART TV32D5T2 už prieinamą kainą pasiūlys ne tik klasikines televizijos programas, bet ir daugybę naudingų funkcijų. Svarbiausia iš jų – išmanioji televizoriaus aplinka, veikianti universaliosios „Android“ operacinės sistemos pagrindu. Ji leis naršyti internete, stebėti „YouTube“ vaizdo įrašus ir dalyvauti vaizdo konferencijose. Televizorius į išorinę duomenų laikmeną įrašys jūsų serialo serijas, o kompiuterinių žaidimų gerbėjai galės prijungti ir konsolę.
 
Išmanioji televizija – kiekvienuose namuose. Su šiuo eStar televizoriumi jums bus pasiekiamas visas išmanusis pasaulis. Stebėkite „YouTube“ vaizdo įrašus, kalbėkite su artimaisiais vaizdo konferencijose – tam tereiks interneto ryšio.
 
Telpa visas laisvalaikis. Vos įjungsite televizorių, jus pasitiks naudotis parengta išmanioji aplinka. Joje – interneto naršyklė ir kitos svarbiausios išmaniųjų televizorių programėlės. Jos pagrindas – „Android“ operacinė sistema, laikoma universaliausia pasaulyje.
 
Nepraleiskite to, kad jums svarbu. Išmanusis eStar televizorius įrašys mėgstamiausią jūsų laidą, filmą ar serialo seriją, jei tuo metu nebūsite namuose. Tam tereikės prijungti išorinę duomenų laikmeną.
 
Svarbi kiekviena detalė. Visas išmanaus eStar televizoriaus funkcijas išnaudoti padės ryškus ir kontrastingas LCD ekranas. 81 cm įstrižainėje išsitenka HD kokybės vaizdas, todėl galėsite mėgautis tiek filmais, tiek televizijos programomis.
 
Atviras išoriniam pasauliui. Kaip ir kiekvienas televizorius, eStar turi analoginę ir skaitmeninę televizijos antenos jungtis. Tačiau tai – ne viskas, nes jame taip pat rasite tris HDMI ir du USB lizdus, prijungti galėsite ir interneto kabelį bei garso sistemą. Nuo kolonėlių iki žaidimų konsolės – eStar sukurtas jūsų laisvalaikiui.
 
Elektros sąskaitos negąsdins. Kiekvienas šio televizoriaus elementas apgalvotas taip, kad jo veikimas būtų kuo efektyvesnis ir taupesnis. Įrenginys priskiriamas A energinio efektyvumo klasei, todėl budėjimo režimu beveik nevartoja elektros energijos, o veikdamas tą daro kaip galima taupiau.

Bendra informacija

Matmenys su stovu (mm)840 x 135 x 539
Svoris (kg)6,02
ModelisLEDTV32D5T2

Ekranas

Vaizdo gerinimo sistemaHD
Ekrano tipasLED
Ekrano įstrižainė (coliais)32
Ekrano raiška (pikseliais)1366 x 768

Garsas

Garsiakalbių galingumas2x 10 W
Garsiakalbių skaičius2

Duomenų perdavimas ir jungtys

Wi-FiTaip
LAN jungtisTaip
HDMI jungtys3
USB jungtys2
Kitos jungtysAV, Audio out, Digital Audio out, Y/PB/PR, SCART, RCA, Common Interface (CI/CI+)

Kita

Energijos efektyvumo klasėA
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: