Meniu

Samsung Galaxy A10 + TV planas „TV + Filmai“

Samsung Galaxy A10 + TV planas „TV + Filmai“

+TV planas
Akcija
 • Samsung Galaxy A10 + TV planas „TV + Filmai“
 • Samsung Galaxy A10 + TV planas „TV + Filmai“
 • Samsung Galaxy A10 + TV planas „TV + Filmai“
 • Samsung Galaxy A10 + TV planas „TV + Filmai“
 • Samsung Galaxy A10 + TV planas „TV + Filmai“
 • Samsung Galaxy A10 + TV planas „TV + Filmai“
 • Samsung Galaxy A10 + TV planas „TV + Filmai“
1 / 2

Samsung Galaxy A10 + TV planas „TV + Filmai“

Perkant telefoną „Samsung Galaxy A10“ nepamirškite pasirūpinti telefono dėklu bei ekrano apsauga! Užsisakius prekes internetu pristatymas - nemokamas.

Vidinė atmintis

SpalvaBlack

PVM

 • Išsimokėtinai

  9,79 €/ mėn.

  12,39 €/ mėn.

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 5,25 €

mėn.

Visos pasiūlymo sąlygos apačioje skiltye "Pasiūlymo sąlygos".

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin erdvus 6,2" colių įstrižainės ekranas.
 • Sklandžiai fotografuojanti kamera.
 • Gerai laikanti 3400 mAh baterija.
 • Su patogiu, viena ranka valdomu, meniu.
Trūkumai
 • Krauti skirta ne „USB Type-C“, o mikroUSB jungtis.
 • Kamera negali filmuoti 4K raiška.
 
Šio išmaniojo beveik visą priekį sudaro net 6,2" colių įstrižainės ekranas, o krašteliai aplink jį itin siauri. Todėl net su tokiu erdviu ekranu išmanusis yra kompaktiškesnis už daugumą konkurentų bei patogiai guli delne. Pagrindinė įrenginio kamera turi mažai šviesos reikalaujančią F1.9 diafragmą bei daug režimų, tokių kaip filtrai ar lipdukai. O išmaniajame esančius duomenis padės apsaugoti veido atpažinimo funkcija. Ji leis greičiau atrakinti išmanųjį – tereikės pažvelgti į jį, ir įrenginys atsirakins. O 3400 mAh talpos baterija pasirūpins, kad išmanusis nesunkiai išlaikytų net ir itin aktyvią dieną. Todėl šis išmanusis bus patogus ir patikimas pagalbininkas.
ekranas


Sutalpinkite į ekraną viską, kas svarbu

„Samsung Galaxy A10“ turi net 6,2 colio įstrižainės ekraną – jis užima beveik visą telefono priekinę dalį, tik viršuje palikta nedidelė V formos iškarpa asmenukių kamerai. Veiksmo filmai, nuotykių serialai, sporto varžybos ar įvairiausi žaidimai – bet kokį vaizdą tokiame dideliame ir ryškiame ekrane žiūrėti yra vienas malonumas.
 

Stilingas ir patogus dizainas

Šio išmaniojo telefono išvaizda nepalieka abejingų. Jis paprastas, tačiau itin patogus – vos 8,1 mm storio įrenginys atrodo tarsi būtų sukurtas specialiai Jūsų rankai. Išskirtinumo ieškantiems žmonėms patiks nugarėlės spalvų pasirinkimas – ji gali būti juoda, mėlyna arba raudona. Kad ir kokios spalvos nugarėlę pasirinktumėte, ji švelniai blizgės ir tai suteiks papildomo šarmo.
 
dizainas
kamera

Kokybiškos asmenukių ir pagrindinė kameros

Telefono nugarėlėje įmontuota 13 MP, o priekyje – 5 MP kameros. Abiem fotografuokite, kur tik norite ir ką tik norite – vaizdai bus kokybiški ir gerai atrodys ne tik telefono, bet ir dideliame kompiuterio ekrane. Vaizdo įrašai taip pat žavės – juk „Galaxy A10“ filmuoja „Full HD“ raiška 30 kadrų per sekundę greičiu. Priekinė kamera papildomai atlieka ir telefono atrakinimo funkciją – „Samsung Galaxy A10“ turi veido atpažinimo sistemą, kuri taupo Jūsų laiką. Negaiškite su kodu, pažvelkite į įrenginį ir jis atsirakins.
 

Kai tik nuotraukų negana

Paprastas nuotraukas fiksuoti neįdomu? Su „Galaxy A10“ Jūs galite daugiau – kiekvieną įamžintą akimirką galima papildyti filtrais, specialiais antspaudais ar linksmais lipdukais. Tobulinant nuotrauką galima praleisti daugybę įkvepiančio laiko ir gauti visiškai unikalų rezultatą, tad smagi veikla nesibaigia paspaudus fotografavimo mygtuką.
 
asmenukes
baterija

Ištverminga baterija

Šio telefono išskirtinumas – didelės talpos, net 3400 mAh, baterija. Jos pakaks susirašinėti, peržiūrėti sporto varžybas ar serialo seriją?, naršyti ir kitai veiklai. „Samsung“ tvirtina, kad su „Galaxy A10“, iki baterija visiškai išsikraus, galima klausyti muzikos 72 valandas – tai puikus rezultatas ne tik tarp pagrindinių konkurentų, bet ir visų išmaniųjų.
 

Didelis, bet patogus naudoti viena ranka

Didelį ekraną turinčius telefonus neretai sudėtinga valdyti viena ranka – laikant įrenginį įprastoje pozicijoje, neįmanoma/sunku pasiekti priešingą ekrano kampą ar net vidurį. Tačiau „Samsung“ rado išeitį – šio gamintojo telefonuose įdiegta vartotojo sąsaja „One UI“ yra labai patogi naudoti viena ranka. Galima netgi sumažinti pagrindinį ekraną ir rašyti, ieškoti ar tiesiog naršyti vienos rankos pirštais pasiekiant bet kurį jo kampą. Ši sąsaja leidžia vienu metu naudotis ir didelio ekrano, ir kompaktiško telefono privalumais.
 
patogus
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: