Meniu

Huawei P40 Pro išmanusis telefonas

Huawei P40 Pro išmanusis telefonas

Tik internetu
Pigiau su planu
 • Huawei P40 Pro išmanusis telefonas
 • Huawei P40 Pro išmanusis telefonas
 • Huawei P40 Pro išmanusis telefonas
 • Huawei P40 Pro išmanusis telefonas
 • Huawei P40 Pro išmanusis telefonas
 • Huawei P40 Pro išmanusis telefonas
 • Huawei P40 Pro išmanusis telefonas
 • Huawei P40 Pro išmanusis telefonas
 • Huawei P40 Pro išmanusis telefonas
1 / 2

Huawei P40 Pro išmanusis telefonas

Naujausius HUAWEI telefonų modelius rasite BITĖJE! Pristatymas - nemokamas.

Vidinė atmintis

SpalvaBlack

PVM

 • Išsimokėtinai

  19,30 €/ mėn.

  27,75 €/ mėn.

 • Mokant iš karto

  694,80 €

  999,00 €

  Įsigyjant su planu

Laikmenos mokestis (vienkartinis) - 5,25 €

mėn.
Įsigyjant su planais „Lengviau“ (24 mėn.) privatiems ir planais „Lengviau verslui“ (24 mėn.). Pasiūlymo sąlygos 
 • Išsimokėtinai be pabrangimo | BITĖ

  Išsimokėtinai
  be pabrangimo
 • Nemokamas pristaymas nuo 50€ | BITĖ

  Nemokamas
  pristatymas ?
 • bitė

  Pradinė
  įmoka

BITĖS Profo apžvalga

Privalumai
 • Itin ergonomiškas ir apgalvotas dizainas;
 • 90 Hz ekrano atnaujinimo dažnis;
 • Pažangi kameros sistema.
Trūkumai
 • Nepalaiko „Google Play“ paslaugų.
 
Technologijų tobulėjimą diktuoja vis augantys vartotojų lūkesčiai ir kintantys jų poreikiai, todėl ir „Huawei P40 Pro“ sukurtas tam, kad jūsų gyvenimas taptų dar patogesnis. Unikalios išvaizdos telefonas ne tik spinduliuoja eleganciją, bet ir yra pagamintas iš itin tvirto metalo bei stiklo. Jo atsparumą drėgmei bei dulkėms garantuoja IP68 sertifikatas, o jūsų asmeninių duomenų saugumu rūpinasi pažangiausi algoritmai. Su šiuo flagmanu tikrai galėsite išreikšti savo kūrybiškumą, mat jūsų laukia keturių keturgubas kameros modulis, skirtas fiksuoti bet kokias jūsų gyvenimo akimirkas ir įsimintinas akimirkas. Tiek statiškas, tiek dinamiškas – su „Huawei P40 Pro“ galėsite filmuoti 4K raiška, o telefono kamerai nebaisi net prieblanda. Įrenginio procesams vadovauja pažangus 7 nm architektūros „Kirin 990“ lustų rinkinys, ne tik palaikantis 5G technologiją, bet ir galintis susidoroti su pažangiausiais žaidimais bei efektyviai naudojantis baterijos resursus. Pastarojoje telpa 4200 mAh energijos, o ją įkrauti galima itin sparčiai – ne tik laidu, bet ir be jo. „Huawei P40 Pro“ ekranas gali pasigirti 90 Hz atnaujinimo dažniu, todėl perėjimai, animacijos ir kita vaizdinė informacija bus atkuriama itin sklandžiai. Su „Huawei P40 Pro“ tikrai neliksite technologinio progreso paraštėse.
Huawei p40 pro | BITĖ


Nežemiškas dizainas iš gamtos

Elegancija – tai būsena, kai nereikia nieko pridėti ir nieko negalima atimti. Būtent toks „Huawei P40 Pro“ dizainas, kurio grakščios formos išryškėja jungiantis metalo ir stiklo duetui. Savojo įrenginį galėsite rinktis iš juodos, ledo baltos ir šalčio sidabrinės spalvų, kurias įkvėpė nuolat kintanti gamtos magija. Matinis telefono paviršius laužia šviesą ir atskleidžia ištisą spalvų paletę, o kiekvienas atspalvis kvėpuoja vidine ramybe.
 

Tegul atsiveria pasaulis

Kiekviena užfiksuota akimirka – tai turininga istorija, kurią kurti patikėta jums ir jūsų „Huawei P40 Pro“. Flagmano keturių objektyvų kameros modulis su laiko patikrintomis „Leica“ technologijomis įamžins kiekvieną detalę. Su 50 MP „SuperSensing“ objektyvu fiksuojamas vaizdas bus detalus ir išraiškingas, 12 MP periskopinis objektyvas leis iki 5 kartų optiškai ir iki 10 kartų hibridiškai priartinti nuotraukos objektą, su 40 MP itin plataus kampo kamera jums paklus ir beribiai horizontai, o 3D gylio jutiklis pasitarnaus kuriant pritrenkiančius portretus.
 
Huawei p40 pro | BITĖ
Huawei p40 pro | BITĖ

Tikroviškas vaizdas. Tik geriau

„Huawei P40 Pro“ fotoaparato matrica su itin dideliais pikseliais ir „Huawei“ telefonams unikaliu RYYB spalvų filtru užtikrina, kad nuotraukos bus detalios ir ryškios net prastesnio apšvietimo sąlygomis. Pagrindinė kamera keturis pikselius sujungia į vieną ir garantuoja pribloškiantį rezultatą – juolab, kad telefone veikia pažangios automatinio fokusavimo, didelio dinaminio diapazono ir kitos naujausios mobiliosios fotografijos technologijos. Pridėkite niekada nepailstančius dirbtinio intelekto sprendimus ir gausite profesionalaus fotografo vertus kadrus.
 

Ne tik fiksuoti, bet ir keisti

Tiek priekinė, tiek galinė „Huawei P40 Pro“ kameros paklūsta dirbtinio intelekto įsakymams, todėl fotografija ne tik tiksliai atkuria jūsų regimą vaizdą, bet ir apdoroja jį realiu laiku. Fiksuojama aplinka akimirksniu suskirstoma į objektus ir žmones, iš nuotraukų pašalinami praeiviai, o portretine fotografija nenusilvs nė vienas pozuojantis. Ypač jei 32 MP priekinei kamerai pozuojate jūs pats – fonas bus nežymiai išsiliejęs, jūsų veido bruožai išryškinti, o odos tekstūra atvaizduota tiksliau.
 
Huawei p40 pro | BITĖ
Huawei p40 pro | BITĖ

Už nuotrauką geriau tik… filmas

Jei norite pagauti ne tik akimirką, bet ir jų tėkmę, „Huawei P40 Pro“ jums siūlo galimybę filmuoti aplinką 4K siekiančia raiška – už tai atsakingas 40 MP itin plataus kampo objektyvas ir RYYB jutiklis. Įamžinti vaizdą netrukdys nei prastesnės apšvietimo sąlygos, nei sudrebėjusi ranka – pažangioms stabilizavimo sistemoms nebaisūs jokie virpesiai. Kiekvieną akimirką galėsite sulėtinti iki 7680 kadrų per sekundę, įrašyti ilgų intervalų vaizdą ir vienu metu filmuoti dviem skirtingomis galinėmis kameromis – kol itin plataus kampo objektyvas stebės bendrą kadrą, į detales susitelks pagrindinis objektyvas.
 

Susidoros su iššūkiais

Per tūkstantąsias sekundės dalis vaizdas virsta unikalia fotografija, o pažangiausi žaidimai įsijungia akimirksniu. Visa tai „Huawei P40 Pro“ savininkams garantuoja pažangiausias „Kirin 990“ lustų rinkinys, sukurtas 5G ryšio palaikymui. Tai itin efektyvus procesorius, užtikrinantis sklandų sistemos darbą, o jam talkinantis „Mali“ vaizdo lustas rūpinasi pritrenkiančiu vaizdu. Kadangi įrenginio ekrano atnaujinimo dažnis siekia 90 Hz, galėsite pajusti, ką reiškia moderniausių žaidimų siūlomi 90 kadrų per sekundę, o speciali „SuperCool“ grafeno aušinimo sistema neleis telefonui perkaisti net labiausiai įtemptomis akimirkomis. Su „Huawei P40 Pro“ aparatinės įrangos sprendimais ir nuolat besimokančiu dirbtiniu intelektu, jūsų kasdienybėje neliks jokių rūpesčių.
 
Huawei p40 pro | BITĖ
Huawei p40 pro | BITĖ

Kupinas jėgų

Jei dieną pradėjo energingai, nepraraskite veržlumo ir jai bėgant – su 4200 mAh talpos akumuliatoriumi jūsų „Huawei P40 Pro“ užtikrintai tarnaus visą dieną ir ilgiau. Telefono procesoriaus architektūra sukurta taip, kad kiekvieną sekundę energiją naudotų kaip įmanoma efektyviau, o to pasiekti padeda ir dirbtinio intelekto optimizacijos sprendimai. Išsikrovusią bateriją akimirksniu įkraus net 40 W siekiantis spartusis įkrovimas, o išmanųjį galėsite krauti ir 27 W galios bevieliu krovikliu – arba tokio pat galingumo automobiline krovimo stotele. Kad dinamiškas gyvenimas nesustotų jokiomis aplinkybėmis.
 

Jūsų saugumo garantija

Su „Huawei P40 Pro“ saugumas jus lydės kiekviename žingsnyje, mat jam inžinieriai ir programinės įrangos kūrėjai skyrė ypatingą dėmesį. Telefono korpusas atsparus dulkėms ir drėgmei, todėl jam suteiktas IP68 apsaugos sertifikatas – nebijokite nei lietaus lašų, nei netyčia išsiliejusios kavos. O ir jūsų duomenys šiame telefone bus saugūs – atrakinkite jį itin tikslia veido atpažinimo technologija ar ekrane įmontuotu pirštų atspaudų jutikliu. Visiems „Huawei P40 Pro“ saugumo sprendimams suteiktas geriausias klasėje CC EAL 5+ saugumo sertifikatas, todėl jūsų asmeninė informacija bus neprieinama net atkakliausiems programišiams.
 
Huawei p40 pro | BITĖ
Huawei p40 pro | BITĖ

Mažos užduotys – ne smulkmena

Jūsų gyvenimas dar patogesnis, kai išmanusis pasirūpina net smulkiais jo niuansais. Su „Huawei MeeTime“ programėle dalyvaukite konferencijose ir bendrinkite savo ekrano vaizdą, susiekite įrenginį su savo nešiojamu kompiuteriu ir patogiai dirbkite keliuose ekranuose ar perduokite duomenis beviele „Huawei Share“ funkcija. Naudotis telefonu išmaniai jums padės virtualus asistentas Celia, o įrenginio ekrane galėsite patogiai valdyti ir kitus, beviele sąsaja sujungtus įrenginius.
 

Bendra informacija

Matmenys158,2 mm x 72,6 mm x 8,95 mm
Svoris (g)209
Apsauga nuo drėgmės ir dulkiųIP68 (iki 1,5 m gylyje, iki 30 min.)
Dvi SIM kortelės (dual SIM)Dvi sim
SIM tipasNano
Operacinė sistemaEMUI 10.0.1 (paremta „Android 10.0“)

Kamera

KameraKeturguba
Pirmas objektyvas50 MP, plataus kampo objektyvas, diafragma f/1.9
Antras objektyvas40 MP, ypač plataus kampo objektyvas, diafragma f/1.8
Trečias objektyvas12 MP, telefotokamera, diafragma f/3.4
Ketvirtas objektyvas3D gylio objektyvas
Priekinė kameraDviguba
Filmavimas4K@30/60fps, 1080p@30/60fps, 720@7680fps, 1080p@960fps, HDR; gyro-EIS
Priekinės kameros savybės32 MP pagrindinis objektyvas + gylio objektyvas
BlykstėTaip

Ekranas

Ekrano tipasOLED
Ekrano įstrižainė (coliais)6,58
Ekrano raiška (pikseliais)2640 x 1200

Procesorius ir atmintis

ProcesoriusHUAWEI Kirin 990 5G
Procesoriaus modelisOcta-core 2 x Cortex-A76 Based 2.86 GHz + 2 x Cortex-A76 Based 2.36 GHz + 4 x Cortex-A55 1.95 GHz
Darbinė atmintis (RAM)8 GB
Vidinė atmintis256 GB
Atminties kortelėNano memory card

Garsas

3,5 mm audio jungtisNe

Ryšys ir duomenų perdavimas

2GTaip
3GTaip
4GTaip
4G+Taip
5GTaip
Wi-Fi802.11a/b/g/n/ac/ax
Bluetooth5.1
USB jungtisUSB Type-C
NFCTaip
GPSTaip

Baterija

Baterijos talpa (mAh)4200
Integruota baterijaTaip
Greitas krovimasTaip
Belaidis krovimasTaip

Kita

JutikliaiJudesio jutiklis, Gravitacijos jutiklis, Pirštų atspaudų jutiklis, Atstumo jutiklis, Aplinkos apšvietimo jutiklis, Skaitmeninis
Pakuotės turinysAparatas, kroviklis, „Type-C“ laidas, ausinės, trumpasis vadovas, garantinė kortelė, ušstūmimo įrankis
ModelisELS-NX9
Gaukite pasiūlymą
Mane domina: